WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
monia

TTV pokaże polską wersję reality „Orzeł czy reszka”. 10 twarzy stacji zwiedza Turcję (wideo)

monia Wto Paź 16, 2018 7:45 am

Uczestnicy programu wyruszają w turystyczną podróż. O tym, jak spędzą czas przeznaczony na zwiedzanie zadecyduje rzut minetą:

"rzut minetą:" :) Jak tak będzie to i ja chętnie zobaczę.
Awatar użytkownika
kubex

Re: TTV pokaże polską wersję reality „Orzeł czy reszka”. 10 twarzy stacji zwiedza Turcję (wideo)

kubex Wto Paź 16, 2018 9:42 am

Polska wersja trochę nisko kosztowa. W oryginale na Travel Chanel w każdym odcinku bohaterowie odwiedzali inny kraj :)
Nie zniechęcam się. Zobaczymy jak będzie ,... :)
Awatar użytkownika
Too much

Re: TTV pokaże polską wersję reality „Orzeł czy reszka”. 10 twarzy stacji zwiedza Turcję (wideo)

Too much Wto Paź 16, 2018 9:58 am

Przesyt. Chyba za dużo programów z udziałem gwiazd stacji. Postawiłbym na prę prowadzących lub na ludzi z castingu.
Awatar użytkownika
Too much

Too much Wto Paź 16, 2018 9:58 am

Przesyt. Chyba za dużo programów z udziałem gwiazd stacji. Postawiłbym na parę prowadzących lub na ludzi z castingu.
Awatar użytkownika
jack

Re: TTV pokaże polską wersję reality „Orzeł czy reszka”.Twarze stacji zwiedzą Europę (wideo)

jack Wto Paź 23, 2018 10:33 am

Nie znowu mama kisio, ja na nia patrzec nie moge, chyba przestane ogladac goggleboxa przez ta czarownice.
Awatar użytkownika
WIDZ TTV

Re: TTV pokaże polską wersję reality „Orzeł czy reszka”.Twarze stacji zwiedzą Europę (wideo)

WIDZ TTV Wto Paź 23, 2018 10:39 am

Pani Agnieszko prosze postarac o wyglad godny czterdziestolatki a nie nastolatki, bo robi pani wstyd innym pozostalym w tym wieku kobietom..Naprawde nie jest juz pani ani ladna, ani nastolatka,tylko dojrzala kobieta i niech pani przestanie powtarzac w gogglebox w kolko to samo jak pani jest naj bo tego sie sluchac nie da.Z powazaniem i nie zlosliwy ale realnie patrzacy widz ttv.
Awatar użytkownika
Stas

Stas Sob Paź 27, 2018 11:20 pm

Jaka ona jest brzydka ta Aga bez makijażu i ten zgryz krzywy po co ja sie wogole pokazuje w tv.
Awatar użytkownika
Po co

Po co Nie Paź 28, 2018 3:19 pm

Zenada tego sie ogladac nie da...
Awatar użytkownika
Zulu

Zulu Nie Paź 28, 2018 3:24 pm

Po raz kolejny nastepna parodia super programu, nie da sie tego na trzezwo ogladac, szkoda pradu na chlam... Dno!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości