[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TTV z trzyletnią licencją na „Gogglebox”. „Format bijący rekordy”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
michał87

TTV z trzyletnią licencją na „Gogglebox”. „Format bijący rekordy”

michał87 Pią Lip 25, 2014 7:55 am

zpo0wiada się bardzo ciekawy program będę oglądał każdy odcinek i powtórki tez cała polska będzie ogądała
Awatar użytkownika
Mściciel

Re: TTV z trzyletnią licencją na „Gogglebox”. „Format bijący rekordy”

Mściciel Pią Lip 25, 2014 12:04 pm

@michał87 Mam nadzieję że to był sarkazm...
Awatar użytkownika
ochocho

ochocho Pią Lip 25, 2014 1:10 pm

ale dno
Awatar użytkownika
sg

sg Pią Lip 25, 2014 4:00 pm

Dobrze rozumiem, że furorę robi program pokazujący ludzi oglądających telewizję??????
Awatar użytkownika
michał87

michał87 Pią Lip 25, 2014 4:53 pm

to był sarkazm z tym oglądaniem z opisu tego programu wynika ze może to być niewypał ale poczekamy zobaczymy
Awatar użytkownika
Mściciel

Mściciel Pią Lip 25, 2014 5:08 pm

@michał87 To dobrze...
Awatar użytkownika
zxc

zxc Pon Lip 28, 2014 11:06 am

Wszyscy od razu krytykują, a nikt nie zwrócił uwagi na fakt jak TTV się rozwija, wzbogaca swoją ramówkę o kolejne własne produkcje. Spokojnie, od czegoś trzeba zacząć, a "Gogglebox" widocznie był tani i może wygenerować całkiem przyzwoitą widownię.
Awatar użytkownika
d

d Pon Lip 28, 2014 1:44 pm

Nastepny mózgotrzep na licencji TVN ITI żeby polactwo zabardzo niemyslało w jakiej rzeczywistości zyje Skro ogłupia w GB będzie ogłupić w Polandii
Awatar użytkownika
lolik

lolik Sob Maj 09, 2015 9:38 pm

TTV się próbuje rozwijać, choć tak naprawdę to oni sami nie wiedzą w którym kierunku...
Próbują raz ze wschodu a raz z Zachodu produkcji, ale mam wrażenie, ze sami nie wiedzą co chcą zaoferować Widzom

Dla mnie ten format jest po prostu głupi - będą pokazywać obżerających się Polaków czy pierdzących w fotel albo bijących się o pilota? Litości!
Awatar użytkownika
Stan Wyjątkowy

Stan Wyjątkowy Śro Sty 18, 2017 8:50 pm

Tak się zastanawiam, jakim słowem wulgarnym opisać poziom tego programu...
I wychodzi mi, że powinienem napisać mniej więcej jak Szwejk - "wice gó...no".
Wice - bo nawet do poziomu gó..na jeszcze mu daleeeko.
Awatar użytkownika
helga

helga Śro Sty 18, 2017 9:00 pm

Zamiast oglądać ten pseudo program o niczym wolę ten czas przeznaczyć na jakiś konkretny film,po za tym jak obejrzałam jeden odcinek z jakąś dziunią i jej matką dwa osiłki,dwóch gejów,blondie,mało tego te same osoby są tzw testerami gadżetów.Jedna myśl nasuwa mi się 'sami swoi'.
Awatar użytkownika
wuj

wuj Czw Sty 17, 2019 12:08 am

Ten program to jakieś wielkie nieporozumienie.................
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości