WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
super!

Turecki serial „Sila: odnaleźć przeznaczenie” w TV Puls

super! Śro Sie 17, 2016 6:43 am

czekam też na dalsze losy Bahar i Efsun!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ppp

Re: Turecki serial „Sila: odnaleźć przeznaczenie” w TV Puls

ppp Wto Sie 23, 2016 9:29 pm

najgorsze seriale tylko w telewizji puls
Awatar użytkownika
baltazar

baltazar Pią Wrz 02, 2016 5:12 pm

"ppp" napisał(a): najgorsze seriale tylko w telewizji puls

Akurat to jedna z najlepszych produkcji z Azji Mniejszej. Rzuć okiem choćby na średnią ocen na filmwebie.
Awatar użytkownika
CoCosanka

CoCosanka Nie Wrz 11, 2016 12:33 am

Na początku podchodziłam do tego serialu jak do wielu innych, ale akurat byłam w domu więc pomyślałam czemu nie zerknę. I powiem że już po pierwszym odcinku wiedziałam że będę ogladać dalej. A teraz nie mogę się doczekać poniedziałku godz. 12:00 żeby obejrzęć następne :D
Awatar użytkownika
zaskoczona

zaskoczona Wto Wrz 20, 2016 7:21 pm

Nigdy nie sądziłam, że poświęcę się i będę oglądać tureckie seriale. Ale ta produkcja ma to coś, rzeczywiście przyciąga uwagę i jest całkowicie inna niż pozostałe.
Awatar użytkownika
Zla

Zla Pon Lut 13, 2017 7:42 pm

Nie rozumiem dlaczego nam zabraliscie Sile o 13 nie dość ze nie ma powtórek to jeszcze została przeniesiona na 7 rano. DLACZEGO??????
Awatar użytkownika
maria

maria Wto Lut 14, 2017 2:30 pm

no właśnie dlaczego mieszacie jak w kotle ,dlaczego" syla" przeniesiona na 7 rano kto wtedy cokolwiek ogląda. kto może to śpi. to beszczelność nie szanujecie telewid zów .kto tym kramem rządzi prosimy wrócić serial na 13 godzinę. o co właściwie chodzi?????
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Lut 14, 2017 2:32 pm

Angielskin serial komediowy znamy na pamięć po co ta zamiana ktoś tu oszalał!!!!!!
Awatar użytkownika
kro

kro Śro Lut 15, 2017 5:13 pm

no co z tym serialem kiedy go mogę oglądać o rozsądnej porze niech puls się ytłumaczy!
Awatar użytkownika
bozena

bozena Pon Lut 27, 2017 8:09 am

serial ogladam od poczatku tylko tv puls ciagle zmienia godz nadawania i wiele odcinkow mi ucieklo tv puls jest nie powazna tv
Awatar użytkownika
Ela

Ela Pon Lut 27, 2017 9:21 am

Teraz to już przesadziliście "Silla" o 6 rano . Serial oglądam od samego początku . Kto ustala program ? Nie szanujecie widza !! Wyciągacie jakieś starocie na wątpliwym poziomie . Najpierw należy chyba dokończyć to co zostało zaczęte a nie ciągłe zmiany . Proszę aby przywrócić pierwszy czas nadawania czyli godz. 13
Awatar użytkownika
Emerytka.

Emerytka. Pon Lut 27, 2017 2:31 pm

Tv Puls opamiętaj się albo nie dawaj seriali ,albo nie przenoście ,Siila odnaleźć przeznaczenie,przenieśliście na 6.55 dzisiaj włączam o 6 46,okazuje się że to końcówka więc daliście wcześniej o godzinę ,a co z serialem ,Słodka miłość,wcieło go ,robicie z ludzi głupków o 12 daliściue jakieś bzdety a zabraliście seriale bardzo niepoważna telewizja ,kpicie sobie z ludzi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości