[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TV 4 posprząta ludziom domy w reality “Czysta chata”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Emu

Re: TV 4 posprząta ludziom domy w reality “Czysta chata”

Emu Śro Paź 05, 2011 9:24 am

Koczwara to idealne nazwisko dla tej żenadnej stacji
Awatar użytkownika
ech

ech Śro Paź 05, 2011 11:26 am

Co za Hit się szykuje-kolejne zapchaj dziurę w ramówce.Zero szacunku dla widza ze strony tej stacji.Zero liczenia się z jego zdaniem.Robią co chcą.Gdzie dalsze sezony : RODZINY SERRANO-po co kupują serial a potem przerywają.Panie pracujące pod kontaktem z widzem oraz w sekretriacie- POTRAFIĄ RZUCAĆ SŁUCHAWKĄ,DZWONIŁEM I PROSIŁEM O WZNOWIENIE SERIALU I WYTŁUMACZENIE ,DLACZEGO ZOSTAŁ PRZERWANY?.Zostałem potraktowany bardzo żle.TV4-tak się nie traktuje ludzi.
Awatar użytkownika
Kamil

Kamil Śro Paź 05, 2011 3:03 pm

ech napisał(a):Co za Hit się szykuje-kolejne zapchaj dziurę w ramówce.Zero szacunku dla widza ze strony tej stacji.Zero liczenia się z jego zdaniem.Robią co chcą.Gdzie dalsze sezony : RODZINY SERRANO-po co kupują serial a potem przerywają.Panie pracujące pod kontaktem z widzem oraz w sekretriacie- POTRAFIĄ RZUCAĆ SŁUCHAWKĄ,DZWONIŁEM I PROSIŁEM O WZNOWIENIE SERIALU I WYTŁUMACZENIE ,DLACZEGO ZOSTAŁ PRZERWANY?.Zostałem potraktowany bardzo żle.TV4-tak się nie traktuje ludzi.

Serial miał niską oglądalność to go zdjęli z anteny proste.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Śro Paź 05, 2011 3:07 pm

Kolejna żenada, kolejna kalka z zagranicy. Czy mało pomysłów na naszym, polskim rynku? Opadają ręce... Jak dobrze, że pozbyłem się TV!
Awatar użytkownika
Daroo

Daroo Śro Paź 05, 2011 5:53 pm

Dobry pomysł, pewnie będzie kiepskie wykonanie.
Awatar użytkownika
Basia

Basia Śro Paź 05, 2011 10:23 pm

Dziewczyny są super!
Awatar użytkownika
Barbara

Barbara Śro Paź 05, 2011 10:37 pm

Dziewczyny i program super!
Awatar użytkownika
ech

ech Czw Paź 06, 2011 12:23 pm

@Kamil - Skąd ty to wszystko wiesz.Niska oglądalność ,więc go zdjeli z anteny.Ja wiem co innego.To w takim razie telenowele i beznadziejne programy TV4 ,które ledwo mają widzów mogą być emitowane dalej? proste-prawda?
Awatar użytkownika
Veldt

Veldt Czw Paź 06, 2011 1:10 pm

@ Daroo

Czy ja wiem. Produkuje Fremantle, a oni robią X Factora i Mam Talent. Które ładne są raczej
Awatar użytkownika
heloł

heloł Czw Paź 13, 2011 7:35 pm

Nie wiem kim jest Koczwara ale Barbarę Danek znam osobiście i w niej jedyna nadzieja tego programu. Mam nadzieję, że da radę. Co ja gadam. Wiem, że da radę. Najważniejsze, że to nie kolejna nadenta telewizyjna krowa ale ciepła, fajna babka - Trzymaj się Basiu:)
Awatar użytkownika
MAKARY

MAKARY Pon Paź 31, 2011 8:55 pm

ŻENADA!!
Awatar użytkownika
adrian

adrian Wto Lis 01, 2011 9:32 pm

Co za Hit się szykuje-kolejne zapchaj dziurę w ramówce.Zero szacunku dla widza ze strony tej stacji.Zero liczenia się z jego zdaniem.Robią co chcą.Gdzie dalsze sezony : RODZINY SERRANO-po co kupują serial a potem przerywają.Panie pracujące pod kontaktem z widzem oraz w sekretriacie- POTRAFIĄ RZUCAĆ SŁUCHAWKĄ,DZWONIŁEM I PROSIŁEM O WZNOWIENIE SERIALU I WYTŁUMACZENIE ,DLACZEGO ZOSTAŁ PRZERWANY?.Zostałem potraktowany bardzo żle.TV4-tak się nie traktuje ludzi.[/qu

WITAM JA TEZ BYM CHCIAL ZEBY MI POSPRZOTALY POKÓJ MAM STRASZNY BAŁAGAN :D
Awatar użytkownika
to ja

to ja Wto Lis 01, 2011 11:20 pm

program kiepski-ebabcia bez sensu-malo pokazania sprzątania i rad dotyczących sprzątania,to miał byc program o utrzymaniu czystości a ni o rolnictwie,nawet ludzie na wsi w tak ochydny sposob nie piją mleka nad wydojonym wiadrem-brrrr
Awatar użytkownika
FEKOT

FEKOT Nie Lis 13, 2011 9:38 pm

Szkoda ze na poczatku pazdziernika 05.10.2011 nie przyjechali posprzatac domu na ul.Sosnowej po kotach i nieudanej parce ich wlascicieli wynajmujacych ten dom ktorzy zamienili ten dom w meline i kocia kuwete - szkoda,szkoda ze nie przyjechali ... ale juz posprzatane. :D
Awatar użytkownika
Wielbiciel

Wielbiciel Nie Lis 20, 2011 6:57 pm

Bardzo ładna prowadząca Barbara Danek, śliczna kobieta.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości