WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Yogidługonogi

TV Republika w UPC Polska i w Ameryce

Yogidługonogi Pon Paź 14, 2013 1:25 pm

No i gdzie tu sprawiedliwość? Lemingi tak liczą na bankructwo, a tu kłody pod nogi...
Awatar użytkownika
ekspert

Re: TV Republika w UPC Polska i w Ameryce

ekspert Pon Paź 14, 2013 1:35 pm

ale czy to tego czasu jeszcze będą na rynku? ;)
Awatar użytkownika
zac

zac Pon Paź 14, 2013 1:53 pm

świetna telewizja. Nie jakaś tam papka.
Awatar użytkownika
lukasz24

lukasz24 Pon Paź 14, 2013 1:54 pm

Drogie lemingi Tv Republika poradzi sobie wbrew temu, że życzycie jej upadku. Wiem że istnienie tego kanału telewizyjnego powoduje u was drogie lemingi ból dolnej tylnej części ciała ale to już wasz problem.
Awatar użytkownika
pisowi mowie NIE

pisowi mowie NIE Pon Paź 14, 2013 2:04 pm

Mam tylko nadzieje, ze w jakims osobnym pakiecie, z ktorego bedzie mozna zrezygnowac. Jestem abonentem UPC i nie zycze sobie zeby choc zlotowka z moich pieniedzy zasilila konto tego pisowskiego wycioru!
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pon Paź 14, 2013 2:07 pm

Super! :-)
Awatar użytkownika
vertweyt u

vertweyt u Pon Paź 14, 2013 2:18 pm

pisowi mowie NIE napisał(a):Mam tylko nadzieje, ze w jakims osobnym pakiecie, z ktorego bedzie mozna zrezygnowac. Jestem abonentem UPC i nie zycze sobie zeby choc zlotowka z moich pieniedzy zasilila konto tego pisowskiego wycioru!

Ło matko i córko! Ale ty głupi jesteś. Myślisz że za czyje kupują programy do oferty?
Kto ci karze to oglądać? Mam w ofercie tvn 248. I co mam złożyć reklamację do UPC bo nie lubię tvn248?
Awatar użytkownika
morlok

morlok Pon Paź 14, 2013 2:42 pm

Świetna informacja. Czekam z utęsknieniem na nc+, choć wiem, że ze względu na kapitał "n" jest najtrudniejsze.
Awatar użytkownika
note2.0elo

note2.0elo Pon Paź 14, 2013 3:36 pm

Wielokrotnie wypowiadałem się na temat tej komicznej telewizji. Łudziłem się, że ten żenujący karnawał, co chwila zajmujący czołówkę informacji ze świata telewizji – dobiegnie końca. Ależ jestem naiwny. Po pierwsze, co u licha znaczy według „ich szacunków”. Gdzie profesjonalne badania telemetryczne zorganizowane przez Instytut Nielsen Audience Measurement? Dlaczego nie chcę pokazać jak blado wypadają na tle konkurencji? Poza tym, gdzie jakaś nowa strategia w pozyskiwaniu reklamodawców. Przecież dla telewizji komercyjnej najważniejsza jest grupa widzów pomiędzy 16 a 49 wiekiem życia z dużych ośrodków miejskich. Jak sobie Kretynika radzi na tej płaszczyźnie? Proszę o rzetelne dane, a nie o stek bzdur i pobożnych życzeń.
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Paź 14, 2013 3:45 pm

znowu o lemingach...nikomu ta telewizja nie przeszkadza bo nikt jej nie oglada
Awatar użytkownika
Laura

Laura Pon Paź 14, 2013 3:57 pm

Profesjonalna, ciekawa, wszyscy zachowują się naturalnie nie jak gogusie z Tvnu ...BRAWO!!!!!
Awatar użytkownika
xm

xm Pon Paź 14, 2013 4:58 pm

Już samo oglądanie facjat Sakiewicza i Wilksztajna odstrasza a co dopiero słuchanie ich bredni
Awatar użytkownika
po

po Pon Paź 14, 2013 5:38 pm

pisowskie nieroby
Awatar użytkownika
Arnold

Arnold Wto Paź 15, 2013 8:23 am

Czy z tytułu dodania tej telewizji będzie można rozwiazac umowę z operatorem upc czy oni mysla ze wszyscy to lubią ? niech dolącza do pakietu c+.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Wto Paź 15, 2013 9:38 am

Nie chcę tego nienormalnego pisdzielowego kanału!!! Kto chce niech płaci za to dodatkowo UPC!!!
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość