[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN, Onet i WP planują wspólną debatę wyborczą, TVP zorganizuje ją w Końskich

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

TVN, Onet i WP planują wspólną debatę wyborczą, TVP zorganizuje ją w Końskich

walter Pon Cze 29, 2020 6:33 pm

A potem pytający z publiczności zamienią się w ekspertów TVP.
Awatar użytkownika
marketer

Re: TVN, Onet i WP planują wspólną debatę wyborczą, TVP zorganizuje ją w Końskich

marketer Pon Cze 29, 2020 6:35 pm

Ja już widzę tych losowych ludzi na widowni....
Awatar użytkownika
omd

Re: TVN, Onet i WP planują wspólną debatę wyborczą, TVP zorganizuje ją w Końskich

omd Pon Cze 29, 2020 6:36 pm

to dopiero będą jaja w tvp.
Awatar użytkownika
tomi

tomi Pon Cze 29, 2020 6:56 pm

Hello, my name is Christian Paul i mam pytanie...
Awatar użytkownika
Paweł

Re: TVN, Onet i WP planują wspólną debatę wyborczą, TVP zorganizuje ją w Końskich. „Wybory wygrywa się w Końskich, nie w Wilanowie”

Paweł Pon Cze 29, 2020 7:07 pm

Ta debata organizowana przez TVP to będzie taka ustawka plus podstawione osoby z publiczności zadające niewygodne pytania trzaskowskiemu więc nie ma co tego dziadostwa oglądać
Awatar użytkownika
Wierny widz

Re: TVN, Onet i WP planują wspólną debatę wyborczą, TVP zorganizuje ją w Końskich. „Wybory wygrywa się w Końskich, nie w Wilanowie”

Wierny widz Pon Cze 29, 2020 7:08 pm

A Polsat co na to? Przecież niemożliwe, żeby "Najbardziej wiarygodna TV w Polsce" nie potrafiła zrobić dobrej debaty.Niech chociaż zaryzykują. Co stoi na przeszkodzie?
Awatar użytkownika
grey

grey Pon Cze 29, 2020 7:15 pm

TVP, Wy to już nieorganuzujcie lepiej nic. Ostatnio, to co Wy zrobiliście ? Jakaś szopka, a nie debata. Zostawcie takie organizacje innym mediom i nie ośmieszajcie się. Prowadzący swoje 3 grosze pewnie dorzuci, jak to było ostatnio. Kiedyś to były debaty u Was, a teraz jakieś szopki.
Awatar użytkownika
m.

m. Pon Cze 29, 2020 7:20 pm

Polsat pewnie podłączy się pod TVP. Bardzo przypominaja TVP Info, wiec wpasuja sie idealnie.
Awatar użytkownika
Ustalone pytania jak z Komorowska

Ustalone pytania jak z Komorowska Pon Cze 29, 2020 7:46 pm

TVN i Onet niegdyś mieli wspólnego właściciela jakim była spółka ITI I nadal są POd obcym kapitałem a WP no cóż to samo lewicowe medium więc spodziewam się agresji pseudo dziennikarzy jednostromnie mnie zastanawia dlaczego nie bierze udziału w tym cyrku Polsat i TVP każdą debatę powinna transmitować Telewizja Publiczna zresztą dziennikarz który pytał Czaskoskiego o tym czemu były wylewane ścieki do Wisły to Czaskoski POwiedział że po to kandyduje na prezydenta żeby więcej takie pytania nie były zadawane tak właśnie wyglądają 'wolne media' Czaskoskiego
Awatar użytkownika
gość

gość Pon Cze 29, 2020 8:17 pm

Publiczność niczym uchodźcy w małych 40 osobowych grupach razy ilość autokarów wypełni widownię debaty podobnie ja to się dzieje na tych spotkaniach z "mieszkańcami". Ale spokojnie, może być też tak, że za parę dni starszy elektorat źle się poczuje za sprawą epidemii - wtedy będzie naprawdę ciekawa sytuacja z wirtualnymi respiratorami.
Awatar użytkownika
Kambalarz

Kambalarz Pon Cze 29, 2020 8:20 pm

Cóż, wygląda na to, że debaty nie będzie...
Awatar użytkownika
wyrwany laptop

wyrwany laptop Pon Cze 29, 2020 8:43 pm

"Paweł" napisał(a): Ta debata organizowana przez TVP to będzie taka ustawka plus podstawione osoby z publiczności zadające niewygodne pytania trzaskowskiemu więc nie ma co tego dziadostwa oglądać
Acha czyli Czaskoskiemu nie można zadawać niewygodnych pytań tylko z góry ustalone to ja POdziękuje za twoją "Demokrację" nikt nie będzie mi narzucał co mam oglądać czego słuchać i jeszcze o co pytać
Awatar użytkownika
BOB

BOB Pon Cze 29, 2020 9:28 pm

CYKOR DUDA CHODZI TYLKO NA USTAWIONE DEBATY DO TELEWIZJI NA KTÓRA DAŁ 2 MLD. CYKOR.
Awatar użytkownika
rick

rick Pon Cze 29, 2020 9:32 pm

Tchórzliwy zrobił się pan Prezydent nie był taki 5 lat temu.
Awatar użytkownika
BOBO

BOBO Pon Cze 29, 2020 9:33 pm

NA MIEJSCU TRZASKOWSKIEGO OLAŁ BYM TE DEBATĘ.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin, sacomisoyelen oraz 5 gości