[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN pokaże specjalne odcinki „Milionerów” z udziałem gwiazd filmu „Całe szczęście”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
elek

TVN pokaże specjalne odcinki „Milionerów” z udziałem gwiazd filmu „Całe szczęście”

elek Pią Mar 15, 2019 9:02 am

Tandeta jak wszystko teraz w TVN. A szkoda, bo w pierwszej edycji 20 lat temu to był naprawdę świetny teleturniej na wysokim poziomie. Powyżej 125 tysięcy nie było pytań na poziomie szkoły podstawowej jak to jest obecnie.
Awatar użytkownika
seba

Re: TVN pokaże specjalne odcinki „Milionerów” z udziałem gwiazd filmu „Całe szczęście”

seba Pią Mar 15, 2019 11:47 am

"elek" napisał(a): Tandeta jak wszystko teraz w TVN. A szkoda, bo w pierwszej edycji 20 lat temu to był naprawdę świetny teleturniej na wysokim poziomie. Powyżej 125 tysięcy nie było pytań na poziomie szkoły podstawowej jak to jest obecnie.

to może ty poprostu mądrzejszy jesteś ... ja na to pytanie za milion bym nie opdowieział ... a ono pewnie na poziomie podstawówki jest i czasów komuni
Awatar użytkownika
Pdk

Re: TVN pokaże specjalne odcinki „Milionerów” z udziałem gwiazd filmu „Całe szczęście”

Pdk Pią Mar 15, 2019 1:08 pm

Nie mam zamiaru śledzić ustawki od A do Z. Gdyby TVN miał takie dobre serce, to pieniądze na chore dzieci wpłaciłby bez rozgłosu i szopki.
Awatar użytkownika
abc

abc Pią Mar 15, 2019 3:51 pm

Film się kompletnie wyłożył to próbują jakoś ratować...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości