WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fgh

TVN szykuje cykl dokumentalny o in vitro. Prowadzącą Małgorzata Rozenek-Majdan

fgh Pią Wrz 23, 2022 8:54 am

Na rozgrzewkę zacznę standardowo - Małgosia pokonała 200 konkurentek na castingu do tego programu. Zabrała tylko stringi i ciastka.
Awatar użytkownika
Gość

Re: TVN szykuje cykl dokumentalny o in vitro. Prowadzącą Małgorzata Rozenek-Majdan

Gość Pią Wrz 23, 2022 9:40 am

Super, bardzo potrzebny program
Awatar użytkownika
psotulec

Re: TVN szykuje cykl dokumentalny o in vitro. Prowadzącą Małgorzata Rozenek-Majdan

psotulec Pią Wrz 23, 2022 10:32 am

Naprawdę chciałbym skomentować dobór prowadzącej ... Naprawdę ... Ale po co się dodatkowo dołować po wczorajszej porażce z Holandią ...
Awatar użytkownika
m.

m. Pią Wrz 23, 2022 10:33 am

Ciężko pojąć fenomen tej osoby, zwłaszcza gdy teraz w ddtvn słyszy się na własne uszy, że każda praktycznie jej rozmówczyni wysławia się lepiej i byłaby lepszą prowadzącą. No ale może to nie dla umiejętności ale dla hecy i artykulików na pudelkach?
Awatar użytkownika
psotulec

psotulec Pią Wrz 23, 2022 11:30 am

Odcinek z Jarosławem K. obejrzałbym na pewno ...
Awatar użytkownika
Aron

Aron Pią Wrz 23, 2022 12:26 pm

Dlaczego mam płacić w podatkach za refundację tej metody!? Jak ktoś chce to proszę za własne, a nie za moje!
Awatar użytkownika
psotulec

psotulec Pią Wrz 23, 2022 2:53 pm

Aron , a to Twoje to co ? Przypominam tylko że hejt nie jest obowiązującą walutą w RP ...
Awatar użytkownika
:))

:)) Pią Wrz 23, 2022 3:42 pm

"Aron" napisał(a): Dlaczego mam płacić w podatkach za refundację tej metody!? Jak ktoś chce to proszę za własne, a nie za moje!
mnie też nikt nie pyta czy chcę opłacać abonament na tvp
Awatar użytkownika
why

why Pią Wrz 23, 2022 9:38 pm

ona jest irytująca na maxa - spalenie tematu
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości