WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maria Fort

TVN szykuje nowy serial obyczajowy. Koniec “Przepisu na życie”

Maria Fort Śro Paź 30, 2013 7:46 am

Dziwne najlepszy serial TVN i koniec. Znacznie gorsze produkcje serialowe dalej zostaną.
Awatar użytkownika
Bekha

Re: TVN szykuje nowy serial obyczajowy. Koniec “Przepisu na życie”

Bekha Śro Paź 30, 2013 9:32 am

Mam nadzieję zobaczyć w nim panie: Kolak, Olszówkę i Ostaszewską. I Fedorowicza w epizodach.
Awatar użytkownika
Makiaweli

Makiaweli Śro Paź 30, 2013 12:30 pm

I dobrze. Ważne, żeby nie ciągnąć tego w nieskończoność i do rozmienienia na totalnie drobne.
Awatar użytkownika
asd

asd Śro Paź 30, 2013 12:35 pm

Tvn szaleje.Tu sylwester,nowy serial,Project Runway,powrot Tanca z gwiazdami,czyli w jednej ramowce dwa show...
Awatar użytkownika
rurku

rurku Śro Paź 30, 2013 12:54 pm

Mam pomysł na serial.

Maurycy Krzemiński (Cezary Pazura) jest nauczycielem języka polskiego w jednym z warszawskich gimnazjów. Jego żona Ewa (Agata Kulesza) zginęła w wypadku przed czterema laty. Waldemar wychowuje dwóch synów: siedemnastoletniego Tymoteusza (Daniel Dziorek) i jedenastoletniego Cypriana (Jakub Jankiewicz). Maurycy ma również brata Kordiana (Michał Lewandowski) oraz ojca Joachima (Bohdan Łazuka).
Pewnego zimowego poranka, Maurycy śpieszy się do pracy, schodząc po schodach na klatce schodowej poślizguje się i uderza się w głowę. Budzi się po kilku godzinach w szpitalu, z ogromnym bólem. Dostał wstrząsu mózgu. A na dodatek widzi ducha swojej żony. Od tej pory, Ewa nie odstępuje go na krok, przez co zdarzają się zabawne sytuacje.
Do bloku w którym mieszka Maurycy, wprowadza się rozwódka Dominika Czyszek (Edyta Olszówka), która jest dentystką i w okolicy otworzyła prywatny gabinet.
Joachim wprowadza się Maurycego po tym, jak jego mieszkanie uległo pożarowi. Jest on emerytowanym nauczycielem fizyki.
Z kolei Kordian chociaż nie mieszka z Maurycym, w jego mieszkaniu jest prawie codziennie. Jest informatykiem, ale oprócz tego jest facetem do towarzystwa. Co bardzo podoba się Tymoteuszowi i za wszelką cenę chcę, aby ten go wkręcił do tej branży. W końcu się udaje. Jednak potem sprawy się komplikują, ponieważ młody Krzemiński zamiast ze swoimi klientkami chodzić tylko na różne imprezy, również z nimi sypia.

Wiem trochę to pogmatwanie napisałem, ale z pewnością udałoby się z tego zrobić dobry materiał na scenariusz.
Awatar użytkownika
aaaa

aaaa Śro Paź 30, 2013 4:39 pm

Moze pojawio się wreszcie Danie Dnia
Awatar użytkownika
roxi

roxi Czw Paź 31, 2013 11:51 am

przepis na życie 5 jesienią 2013 roku 5 seria i nowe 13 odcinków finałowych
Awatar użytkownika
Kacper

Kacper Wto Lis 19, 2013 8:33 pm

Danie dnia nowy serial wiosną 2014 od niedzieli 2 marca o godzinie 21 00 w TVN HD
Awatar użytkownika
Kacper

Kacper Sob Gru 28, 2013 6:35 pm

Dlaczego nie powstanie 6 seria Przepisu na życie?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości