WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
keyter

TVN ze wzrostem przychodów. Mniejszy zysk i dług

keyter Wto Sie 04, 2015 10:00 am

Co ma oglądalność to wyborów i Grecji?
Co oni pier...ą. info dla lemingow. Od poczatku lipca nie włączylem kanału tvn i jakos dobrze mi z tym.
Dosc propagandy. Wladza wam sie zmienila byli POpaprance.
Awatar użytkownika
cxcx

Re: TVN ze wzrostem przychodów. Mniejszy zysk i dług

cxcx Wto Sie 04, 2015 10:57 am

TVN jako stacja najlepsza w Polsce,ale TVN24 i Fakty TVN to najgorsze gówno jakie istnieje.
Awatar użytkownika
Zeus

Zeus Wto Sie 04, 2015 12:16 pm

@keyter: naprawdę jesteś tak głupi, że nie wiesz jak reagują spółki giełdowe na sytuacje makroekonomiczna na świecie? Kiedyś na tym forum było mnóstwo ludzi z branży, w okresie wakacyjnym zostały same narodowo-katolickie trolle. Smutne to... A czy to nie czas pielgrzymek? Może idźcie się modlić do matki bokiej dziewicy, a nie trollujcie na tym forum.
Awatar użytkownika
beka

beka Wto Sie 04, 2015 4:36 pm

Ciekawe czy ... po IP by mogło sprawdzić czy cxcx lub keyter kiedykolwiek wcześniej tu byli? ;)
Awatar użytkownika
cxcx

cxcx Wto Sie 04, 2015 11:08 pm

"beka" napisał(a): Ciekawe czy ... po IP by mogło sprawdzić czy cxcx lub keyter kiedykolwiek wcześniej tu byli?

Ja tu jestem od lat :)
Awatar użytkownika
Dawid

Dawid Śro Sie 05, 2015 12:11 am

"...w połączeniu z niższą dynamiką rynku, którą przypisujemy niepewności związanej z wyborami prezydenckimi w Polsce oraz sytuacją ekonomiczną Grecji" czytaj kolego ze zrozumieniem - wybory i Grecja wpływają na reklamodawców i marketerów, którzy ograniczyli wydatki budżetów reklamowych - oj baranek, baranek, poczytał i niewiele zrozumiał... :P
"keyter" napisał(a): Co ma oglądalność to wyborów i Grecji?
Co oni pier...ą. info dla lemingow. Od poczatku lipca nie włączylem kanału tvn i jakos dobrze mi z tym.
Dosc propagandy. Wladza wam sie zmienila byli POpaprance.
Awatar użytkownika
Dawid

Dawid Śro Sie 05, 2015 12:13 am

Heh, swoją drogą myślałem, że to raczej portal "specjalistyczny" a nie miejsce do ujawniania swoich preferencji politycznych
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości