WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mój pogląd

TVN24 dalej na antenie TTV i w najtańszych pakietach. Bez decyzji KRRiT w sprawie TVN7

Mój pogląd Czw Gru 30, 2021 5:36 am

Jak się nazywa kanał tv który nadaje w Niemczech lub Francji a który ma podobną strukturę właścicielską jak tvn w Polsce. Czyli ponad 50 procent pochodzi spoza UE czy nawet eog. Szukam szukam i żadnych efektów, może ktoś da namiary.
Awatar użytkownika
andyd

Re: TVN24 dalej na antenie TTV i w najtańszych pakietach. Bez decyzji KRRiT w sprawie TVN7

andyd Czw Gru 30, 2021 9:44 am

"Mój pogląd " napisał(a): Jak się nazywa kanał tv który nadaje w Niemczech lub Francji a który ma podobną strukturę właścicielską jak tvn w Polsce. Czyli ponad 50 procent pochodzi spoza UE czy nawet eog. Szukam szukam i żadnych efektów, może ktoś da namiary.
wcześniej tego nie wiedziano? Jakoś dziwnie się składa, że akurat dotyczy to najbardziej krytycznego wobec władzy kanału tv
Awatar użytkownika
Tomasz

Re: TVN24 dalej na antenie TTV i w najtańszych pakietach. Bez decyzji KRRiT w sprawie TVN7

Tomasz Czw Gru 30, 2021 10:04 am

A to tak można sobie mieszać sygnały różnych stacji? Koncesja na to pozwala?
Awatar użytkownika
lol

lol Czw Gru 30, 2021 12:10 pm

"Mój pogląd " napisał(a): Jak się nazywa kanał tv który nadaje w Niemczech lub Francji a który ma podobną strukturę właścicielską jak tvn w Polsce. Czyli ponad 50 procent pochodzi spoza UE czy nawet eog. Szukam szukam i żadnych efektów, może ktoś da namiary.
Nazywa się Eurosport, HGTV, D-Max i wiele innych. Ale żeby to wiedziec trzeba nie mieć klapek na oczach i jedynie słusznego przekazu.
Awatar użytkownika
qweqw

qweqw Czw Gru 30, 2021 12:21 pm

co na to warunki koncesji ttv?
Awatar użytkownika
wqeqw

wqeqw Czw Gru 30, 2021 12:23 pm

"lol" napisał(a):
Nazywa się Eurosport, HGTV, D-Max i wiele innych. Ale żeby to wiedziec trzeba nie mieć klapek na oczach i jedynie słusznego przekazu.

chodzi o ogólnodostępny kanał w naziemnej, a nie z kablówki/satelity od prywaciarza. facepalm
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Czw Gru 30, 2021 12:29 pm

Znowu będzie jak w przypadku TVN24, czyli w ostatniej chwili.
Awatar użytkownika
Łukasz

Łukasz Czw Gru 30, 2021 3:41 pm

"lol" napisał(a):

opowiem Ci historię: wyobraź sobie że rząd wprowadza ustawe (bo zaczyna dbać o klimat) że od 1 stycznia każdy samochód na drodze musi być elektryczny. Może to wprowadzić? moze, bo tak mu się zamarzy. I teraz moje zapytanie: nie powinno byc tak, ze każdy samochód, który chcemy zarejestrować po 1 stycznia musi byc elektrykiem? Analogię do tvn znajdź sobie sam. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
pol

pol Czw Gru 30, 2021 4:04 pm

Nie ważne że gaz drożeje ważne żeby TVN nadawało o pegasusie
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Czw Gru 30, 2021 4:41 pm

"pol" napisał(a): Nie ważne że gaz drożeje ważne żeby TVN nadawało o pegasusie

akurat wczoraj sporo było we FAKTACH TVN o podwyzkach gazu. W głownym wydaniu WIADOMOŚCI 18 minut mówiono o sylwestrze w Zakopanem :) o podwyzkach i zgonach covidowych nie wspomnieli słowem.
Awatar użytkownika
pracowniktvn24

pracowniktvn24 Czw Gru 30, 2021 5:10 pm

jedyny plus że znikają te debilne serwisy w ttv dla delikatnie upośledzonych.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości