[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN24 HD, TVN Style HD i TVN Turbo HD w Cyfrowym Polsacie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
draco_san

TVN24 HD, TVN Style HD i TVN Turbo HD w Cyfrowym Polsacie

draco_san Pią Gru 19, 2014 1:31 pm

To samo będzie w Multimedia Polska. TVN winduje cenę za swoją sprzedaż. :P
Awatar użytkownika
Tomek

Re: TVN24 HD, TVN Style HD i TVN Turbo HD w Cyfrowym Polsacie

Tomek Pią Gru 19, 2014 3:03 pm

W UPC są od dawna wersje HD
Awatar użytkownika
Maks

Maks Pią Gru 19, 2014 4:01 pm

No ale to nie są te kanały, z powodu których jestem w CP. Ale na pewno to miły gest, bo oferta dzięki temu lepsza.
Awatar użytkownika
ssss

ssss Pią Gru 19, 2014 6:21 pm

od kiedy?? od 2020?
Awatar użytkownika
Ciubaka

Ciubaka Sob Gru 20, 2014 5:01 pm

Spoko, spoko. W końcu doczekałem się nowego TV, więc każdy kolejny kanał w HD mnie cieszy :) Mam nadzieje, że będzie ich jeszcze więcej.
Awatar użytkownika
Robert

Robert Śro Gru 24, 2014 5:11 pm

No, miło, ale jeszcze bardziej cieszy, że zorganizowali otwarte okno dla 45 kanałów (choć w sumie jest ich trochę mniej, bo niektóre zdublowane hd i sd). Niby mam najniższy pakiet, a w święta będzie duuuużo oglądania.
Awatar użytkownika
Bastek

Bastek Wto Gru 30, 2014 2:13 pm

No, troche raził brak tvn-ów w lepszej jakości. Teraz już nie mam do CP żadnych uwag. bardzo dobra platforma i tak trzymajcie!
Awatar użytkownika
piotr76

piotr76 Czw Sty 01, 2015 7:36 pm

Od kiedy te kanały będą dostępne ?
Awatar użytkownika
Jędrzej

Jędrzej Wto Sty 06, 2015 11:17 am

Nie są to kanał, które jakoś szczególnie oglądam, ale cieszy mnie, że moja platforma tv nie spoczęła na laurach i wciąż ulepsza swoją ofertę, dbając także o szeroka gamę kanałów HD.
Awatar użytkownika
janusz

janusz Wto Kwi 14, 2015 3:03 pm

dlaczego cyfr.polsat nie informuje kiedy dodadza kanaly tvn w hd robia z ludzi debili
Awatar użytkownika
edek

edek Pon Kwi 27, 2015 11:32 am

Za chwile maj a kanałów TVN w jakości HD w Polsacie brak skandal a umowa podpisana w grudniu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości