[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN24 i TTV liderami stacji tematycznych. Super Polsat zyskał najwięcej w czołówce

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Anka

Re: TVN24 i TTV liderami stacji tematycznych. Super Polsat zyskał najwięcej w czołówce

Anka Czw Paź 05, 2017 7:00 am

brawo Lidka!!!
Awatar użytkownika
Gość54321

Re: TVN24 i TTV liderami stacji tematycznych. Super Polsat zyskał najwięcej w czołówce

Gość54321 Czw Paź 05, 2017 7:02 am

Do 2 stycznia PSN, a nie 7.
Awatar użytkownika
kacper3100

kacper3100 Czw Paź 05, 2017 8:17 am

Jest błąd w artykule, bo jest napisane "... we wrześniu sierpniu 2017".
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Czw Paź 05, 2017 10:57 am

Jak to dobrze (dla lewaków), że prawie codziennie pojawiają się tu jakieś artykuły o słupkach oglądalności różnych kanałów, programów telewizyjnych. Mają czym się ekscytować, bo przecież uwielbiają ekscytować się słupkami oglądalności - bez głębszej refleksji nad poziomem merytorycznym, hahahahaha!
A niech się ekscytują! Co mi tam szkodzi? Ja wiem, że nie wszystko, co ma wysoką oglądalność, jest ambitne i wartościowe. Większość Polaków ogląda w telewizji różną papkę, kicz, banał i tandetę - taka jest prawda i nic na to nie poradzę.
I to ja mam rację! Zawsze mam rację.
Zabawne, ale nawet lewacki podszywacz od kilku dni nie podszywa się już pode mnie. Nie pisze tych swoich bzdur o śmiechu konserwatywnym, hurtowni wentylatorów, pisaniu na zlecenie partii i tym podobnych. Czyżby do podszywacza wreszcie dotarło, że nie ma szans mnie "wykurzyć"?
Hahahahaha, podszywacz myślał, że jak parę razy się pode mnie podszyje, to ja się zdenerwuję i się "wykurzę", a tu taki zonk! Niestrudzony podszywacz przez prawie rok się pode mnie podszywał, a ja wciąż trwam i nawet triumfuję!
Lewacki podszywacz w końcu zrozumiał, że jest pokonany i nie ma sensu podrygiwać. To musiało się tak skończyć!
Awatar użytkownika
Dustman

Dustman Czw Paź 05, 2017 2:50 pm

TVP Rozrywka, TVP 3, ATM Rozrywka i Super Polsat w czołówce. Dramat
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Czw Paź 05, 2017 3:28 pm

Kurski bardzo ładnie podpompował TVP INFO. Wiadomości na TVP INFO robiły po 400tys. +

Tyle, że "Wiadomości" spadły o 10%. Mimo poszerzenia emisji. I TVP1 spadła.

Jest to pewna racjonalizacja celów. Skoro TVP1 już przegrała wyścig z TVN i Polsatem (a ostatnio TVP2), to może niech TVP INFO ściga się z TVN24. Tu ma szansę, bo ma niesamowitą przewagę zasięgu.
Jeszcze MJM na TVP INFO i w ogóle byłby szał;)
Awatar użytkownika
widz

widz Czw Paź 05, 2017 3:53 pm

..a Maciej konserwatywny.. długo nie wytrzymał bez pisanych tu litanii, a tak pięknie, żałośnie żegnał się i ZARZEKAŁ,że KONIEC,WIĘCEJ NIE PISZĘ, ODCHODZĘ... powiedz, chłopie gdzie Twoje SŁOWO HONORU.. po prostu - jesteś paplą..JAK MÓWISZ, ŻE KONIEC TO NIECH TO BĘDZIE KONIEC...żegnasz się gorliwie i WRACASZ po kilku dniach, piszesz litanje na pół strony.. Odejdź w końcu.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Czw Paź 05, 2017 4:08 pm

"widz " napisał(a): ..a Maciej konserwatywny.. długo nie wytrzymał bez pisanych tu litanii, a tak pięknie, żałośnie żegnał się i ZARZEKAŁ,że KONIEC,WIĘCEJ NIE PISZĘ, ODCHODZĘ... powiedz, chłopie gdzie Twoje SŁOWO HONORU.. po prostu - jesteś paplą..JAK MÓWISZ, ŻE KONIEC TO NIECH TO BĘDZIE KONIEC...żegnasz się gorliwie i WRACASZ po kilku dniach, piszesz litanje na pół strony.. Odejdź w końcu.

Odpowiadałem ci już na ten zarzut kilka razy, ale powtórzę jeszcze raz: nie zawsze wpisy sygnowane moim nickiem są moimi wpisami!
Jako uważny i inteligentny (mam nadzieję) czytelnik na pewno wiesz, że czasami podszywa się pode mnie lewacki podszywacz!

Zgadza się, na przełomie sierpnia i września prawie codziennie pojawiały się tu wpisy typu "mam dość, odchodzę, zapamiętajcie ten dzień itp". Tyle tylko, że TO NIE BYŁY MOJE WPISY!

Nie mam zamiaru odchodzić! Trwam i będę trwał!

Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
polsat cafe

polsat cafe Czw Paź 05, 2017 5:33 pm

z nie krytą przyjemnością odnotowuję klęskę , upadek i koniec Polsat Cafe . Jaka Pani taka stacja heheheheheheh u p a d e k !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Sob Paź 07, 2017 12:17 am

Jasne, tylko chciałbym się dowiedzieć wokół jakiej tematyki zbudowane zostały rzekome stacje tematyczne TTV i SuperPolsat. Wg. mnie to są wyniki najsłabszych kanałów uniwersalnych, ustępując w tym miejscu TV4 czy Puls - również uniwersalnym.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości