WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
OO8
 

TVN24: „Koronawirus - raport” zamiast „Czarno na białym”, bez wywiadów Piaseckiego o kampanii

OO8 Wto Mar 10, 2020 3:10 pm

Koronawirus zamiast Czarno na Białym. I niech mnie ktoś przekona, że trzeba było akurat ten program zawiesić, że ciągłe zapraszanie polityków PIS to przypadek, a ostre ataki na Kidawę i Budkę w Faktach po Faktach to po prostu ostre dziennikarstwo.
Awatar użytkownika
Janusz
 

Re: TVN24: „Koronawirus - raport” zamiast „Czarno na białym”, bez wywiadów Piaseckiego o kampanii

Janusz Czw Mar 12, 2020 11:39 am

Wczoraj się wkurzyłem słuchając tych bzdur - na pytanie co ma zrobić kierowca (zawodowy) po powrocie ze stref zagrożenia np. Włoch ta Pani odpowiedziała "pozostać w kwarantannie domowej" - cóż za bzdura. A czemu nie poddać się testowi?!!! Przecież ten kierowca musi pracować a nie siedzieć w kwarantannie !!! BRAKUJE TYCH TESTOW CZY NIE!!! Panie redaktorze - dopytaj , doduś - po to tam jesteś!!!
Awatar użytkownika
Zbigniew
 

Re: TVN24: „Koronawirus - raport” zamiast „Czarno na białym”, bez wywiadów Piaseckiego o kampanii

Zbigniew Sob Mar 14, 2020 8:03 pm

. Uważam że w tych sklepach czy marketach powinno zamontować przy wejściu i wyjściu dozowniki z płynem dezynfekującym do mycia rąk gdyż w większości sklepach samoobsługowych klienci wybierają i przerzucają towar a zwłaszcza owoce i warzywa gdzie przez 1 godz. kilka Klientów może dotknąć ten sam towar i zarażając go. Gdyby to wszystko funkcjonowało jeśli chodzi o higienę to społeczeństwo czuło by się bezpieczniej. Uważam że przy takich obrotach jaki robi handel to jest ich stać żeby te dozowniki funkcjonowały zresztą jest to w ich interesie. Ale ktoś powie że jest brak tych środków dezynfekujących na rynku, to powiem że obowiązkiem choćby te środki wydostać z pod ziemi, spoczywa na obozie rządzącym.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości