[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN24 liderem kanałów informacyjnych. Polsat News dogonił TVP Info w grupie komercyjnej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

TVN24 liderem kanałów informacyjnych. Polsat News dogonił TVP Info w grupie komercyjnej

Pawel Sob Cze 12, 2021 7:40 am

Dla mnie liderem jest TVP info a w nim m.in. program Woronicza 17 z prowadzącym Michałem Rachoniem.
Awatar użytkownika
Adam

Re: TVN24 liderem kanałów informacyjnych. Polsat News dogonił TVP Info w grupie komercyjnej

Adam Sob Cze 12, 2021 8:06 am

a dla mnie Renata Siwecka powinna wrócić do gnębienia ludzi.
Awatar użytkownika
Siebie warci

Re: TVN24 liderem kanałów informacyjnych. Polsat News dogonił TVP Info w grupie komercyjnej

Siebie warci Sob Cze 12, 2021 8:49 am

TVN 24 zapewnia swoim wyznawcom przyjemne złudzenia, że świat jest inny, niż widzą za oknem. TVP Info jest za to doskonale przewidywalne... i nudne z tą swoją propagandą sukcesu.
Awatar użytkownika
Iryk

Iryk Sob Cze 12, 2021 10:20 am

Tylko tvn24 zawsze codziennie i niedziele :-)
Awatar użytkownika
Manek

Manek Sob Cze 12, 2021 10:21 am

Jak TVP Info nie umia pokazywac to nie ogladaja
Awatar użytkownika
no mercy

no mercy Sob Cze 12, 2021 11:32 am

TVN24 liderem kanałów dezinformacyjnych.
Awatar użytkownika
Ek.

Ek. Sob Cze 12, 2021 12:07 pm

Potwierdza się. PiS swoją polityką zdrowotną w czasie pandemii wykańcza własny elektorat. Widać po spadkach Partii w sondażach, a teraz po oglądalności gebelsiady.
Awatar użytkownika
ciekawe

ciekawe Sob Cze 12, 2021 12:16 pm

"Siebie warci" napisał(a): TVN 24 zapewnia swoim wyznawcom przyjemne złudzenia, że świat jest inny, niż widzą za oknem. TVP Info jest za to doskonale przewidywalne... i nudne z tą swoją propagandą sukcesu.

Od kiedy rzeczywistość to coś innego niż to, co widzimy za oknem? To właśnie TVP "zapewnia swoim wyznawcom przyjemne złudzenia, że świat jest inny, niż widzą za oknem"
Awatar użytkownika
mentrak

mentrak Sob Cze 12, 2021 12:25 pm

"Adam" napisał(a): a dla mnie Renata Siwecka powinna wrócić do gnębienia ludzi.

... bo z nudów sieje grozę na swoim luksusowym osiedlu?
:D
Awatar użytkownika
KOBRA

KOBRA Sob Cze 12, 2021 12:52 pm

"Pawel" napisał(a): Dla mnie liderem jest TVP info a w nim m.in. program Woronicza 17 z prowadzącym Michałem Rachoniem.
- NAJGORSZA STACJA TVP INFO PROPAGADA
Awatar użytkownika
Ziuta

Ziuta Sob Cze 12, 2021 2:27 pm

"Adam" napisał(a): a dla mnie Renata Siwecka powinna wrócić do gnębienia ludzi.
Nie, Paulina Witek-Młynarska powinna nadal rozwijać swe talenty menadżerskie i telewizyjne w Superstacji. Jeszcze nie pokazała w pełni na co ją stać. Miała wizję i potrafiła pociągnąć ludzi za sobą wspierana przez kolejnego wizjonera telewizji Grzegorza Jankowskiego-Palucha. Brawa!!!
Awatar użytkownika
polak

polak Sob Cze 12, 2021 4:39 pm

O jeszcze koncesje mają ? PiS cacka się z nimi
Awatar użytkownika
rob

rob Sob Cze 12, 2021 5:22 pm

"Manek" napisał(a): Jak TVP Info nie umia pokazywac to nie ogladaja

Wróć do szkoły człowieku. Co to za bełkot? . Czytałeś to co nabazgrałeś?
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Sob Cze 12, 2021 8:56 pm

Ale pisowcy marzą by nie było konkurencyjnych stacji newsowych.
Tylko jedna.
Jedyna słuszna.
Pisowska.
Awatar użytkownika
pff

pff Sob Cze 12, 2021 9:26 pm

I tak wszystko jest bez sensu
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości