WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
andyd

TVN24 liderem stacji informacyjnych w sierpniu. Zerowy udział News24

andyd Sob Wrz 10, 2022 8:59 am

Brawo tvn24!!! Znakomity wynik, biorąc pod uwage zasięg tej stacji 60 proc w porównaniu z 99 proc tvpinfo
Awatar użytkownika
Greg

Re: TVN24 liderem stacji informacyjnych w sierpniu. Zerowy udział News24

Greg Sob Wrz 10, 2022 9:53 am

Jestem stałym widzem kanału informacyjnego TVN 24, który towarzyszy mi on od początku jej istnienia.Stacja przedstawia ciekawe programy dokumentalne, publicystyczne oraz relacje na żywo z ważnych wydarzeń społecznych etc. Jednak to nie jedyne źródło informacji z którego korzystam i nie mam tutaj na myśli konkurencyjne kanały newsowe. W tym przypadku internet daje nam tutaj pełny wachlarz możliwości jak również korzystanie z obcojęzycznych stacji telewizyjnych.
Awatar użytkownika
andyd

andyd Sob Wrz 10, 2022 12:58 pm

"Greg" napisał(a): Jestem stałym widzem kanału informacyjnego TVN 24, który towarzyszy mi on od początku jej istnienia.Stacja przedstawia ciekawe programy dokumentalne, publicystyczne oraz relacje na żywo z ważnych wydarzeń społecznych etc. Jednak to nie jedyne źródło informacji z którego korzystam i nie mam tutaj na myśli konkurencyjne kanały newsowe. W tym przypadku internet daje nam tutaj pełny wachlarz możliwości jak również korzystanie z obcojęzycznych stacji telewizyjnych.
szczególnie dokumenty Ewy Ewart są znakomie
Awatar użytkownika
T1000

T1000 Sob Wrz 10, 2022 5:27 pm

TVN24 stał się niestety męczącym widza kanałem infotainment. Szczególnie drażniące jest pompowanie wybranych tematów do granic absurdu. Co chwila tylko tenis ziemny, bo Iga Świątek albo non stop opera mydlana o dynastii Windsorów. Dlaczego ten tenis ziemny nie jest w wiadomościach sportowych? Co ludzi obchodzi non stop trąbienie o Świątek? Czy naprawdę polskie kompleksy są tak wielkie, że każdy musi być obrzucany bzdurnym słowotokiem o meczach Świątek? Ludzie, przecież nikomu się od tej Świątek w życiu nie poprawi! Oprócz jej samej oczywiście. Poza tym tony reklam oraz powtórki, powtórki i powtórki. Stacja TVN24 bis praktycznie dogorywa i tylko kwestią czasu jest jej likwidacja. Gdzie są te amerykańskie inwestycje??? Mariusz Walter to inwestował w te kanały, Amerykanie nie wiem, po co to przejęli...
Awatar użytkownika
porównywanie z Superst bez sensu

porównywanie z Superst bez sensu Sob Wrz 10, 2022 7:54 pm

i nada redakcja porównuje z Superstacja która nie była tak darmowo dostępna jak jest jej następca. Była w kodowanych pakietach tv wiec jaki sens ma porównywanie. „Dziennikarze”
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości