[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN24 liderem stacji tematycznych. TTV zyskało najwięcej w czołówce (top 25)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

TVN24 liderem stacji tematycznych. TTV zyskało najwięcej w czołówce (top 25)

widz Pon Lut 05, 2018 1:40 am

Teraz wiecie dlaczego TVPISdez Info tak bardzo naśladuje TVN24.?... bo TVN24 JEST NAJLEPSZE. Proste..Nawet studio zmieniają na wzór TVN24.
Awatar użytkownika
j

Re: TVN24 liderem stacji tematycznych. TTV zyskało najwięcej w czołówce (top 25)

j Pon Lut 05, 2018 9:20 am

Niesamowite,taki chlam na 1 miejscu??,
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Re: TVN24 liderem stacji tematycznych. TTV zyskało najwięcej w czołówce (top 25)

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Pon Lut 05, 2018 10:09 am

"j" napisał(a): Niesamowite,taki chlam na 1 miejscu??,

Reguła jest taka, że chłam, kicz, banał i tandeta wygrywają w słupkach oglądalności z ambitniejszymi i wartościowymi treściami. Dlatego TVN24 jest na pierwszym miejscu. Zafałszowania antyPiSowska rzeczywistość, śmieciowa treść w ładnym i błyszczącym opakowaniu, a mało wymagająca masowa publiczka leci właśnie na to opakowanie. W ładnym opakowaniu można wcisnąć takiej publiczce każdą wyssaną z palca bzdurę o tym, że PiS to samo zło i tak dalej (oczywiście udając, że jest to obiektywna informacja). Trzeba się z tym pogodzić, bo tak widocznie już zawsze będzie. Nie łudzę się na to, że większość społeczeństwa kiedykolwiek podniesie swoje wymagania.

Po prostu trzeba się nauczyć nie mylić pojęć „najlepsze” i „najlepiej oglądane”, bo między tymi pojęciami nie można postawić znaku równości!
Awatar użytkownika
Loki

Loki Pon Lut 05, 2018 12:00 pm

TVN24 znowu zdeklasowała tych pisowskich zakompleksionych pryszczaków.
Dostępna jest w zaledwie w połowie domostw, w których dostępna propagandowa, a ma większą oglądalność.
Zresztą wszystkie kanały dojnej poleciały w dół poza kanałem dziecięcym - to o czymś świadczy.
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Pon Lut 05, 2018 12:42 pm

"Loki" napisał(a):
Zresztą wszystkie kanały dojnej poleciały w dół poza kanałem dziecięcym - to o czymś świadczy.

I świadczy - o tym, że masowa publiczka nie ma zbyt wyszukanego gustu i wymagań, więc woli komercyjny chłam z TVN czy innego tam Polsatu. Tylko tyle i aż tyle.
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Pon Lut 05, 2018 8:17 pm

PS: Zachęcam do zapisania się do PiSu. Mój brat już tam jest i załatwił mi stołek w państwowej firmie. Razem śmiejemy się z głupich lemingów, które muszą płacić na nasze pensje.
Awatar użytkownika
pafeł

pafeł Pon Lut 05, 2018 9:12 pm

672 łapki w dół :O czyżby pieski Kaczora zaczęły działać? :D
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: uapaloukoange oraz 11 gości