[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVN24 najchętniej oglądanym kanałym informacyjnym. Dzisiaj możliwe głosowanie nad wniosem ws. dalszej koncesji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Romantyk przy rodzicach

Re: TVN24 najchętniej oglądanym kanałym informacyjnym. Dzisiaj możliwe głosowanie nad wnioskiem ws. dalszej koncesji

Romantyk przy rodzicach Czw Lip 22, 2021 6:49 am

Diana Rudnik jest przecudowna..
Awatar użytkownika
Pawel

Re: TVN24 najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym. Dzisiaj możliwe głosowanie nad wnioskiem ws. dalszej koncesji

Pawel Czw Lip 22, 2021 7:42 am

Ja najchętniej oglądam kanał informacyjny TVP info.
Awatar użytkownika
Jutub

Re: TVN24 najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym. Dzisiaj możliwe głosowanie nad wnioskiem ws. dalszej koncesji

Jutub Czw Lip 22, 2021 7:59 am

Superstacja spierniczona na amen...
Awatar użytkownika
lolek

lolek Czw Lip 22, 2021 8:01 am

"Pawel" napisał(a): Ja najchętniej oglądam kanał informacyjny TVP info.
z tym "informacyjny" to nie przesadzaj...
Awatar użytkownika
anex

anex Czw Lip 22, 2021 8:20 am

Też ostatnio włączyłem. Chciałem przed ich końcem zobaczyć jak tam zanudzają. Przekonałem się że taka telewizja to przeżytek
Awatar użytkownika
Kumo

Kumo Czw Lip 22, 2021 8:31 am

Nic się nie da moja ulubiona stacja TVN24 bo więcej pisioru jest za dużo sejmie jest pisiory nigdy nie głosuje na PiS
Awatar użytkownika
Pokop

Pokop Czw Lip 22, 2021 8:31 am

TVN24 lepsze od TVP Info a kiedy będzie TVP ???
Awatar użytkownika

*** Czw Lip 22, 2021 8:32 am

TVP ŁŻE
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Lip 22, 2021 9:10 am

Zostawcie TVN24 w spokoju. Wolne i niezależne media są jednym z filarów demokracji w każdym państwie !
Awatar użytkownika
Rafall

Rafall Czw Lip 22, 2021 10:17 am

Czasami oglądam TVN24 ale dla beki. Najbardziej bawi mnie jak w Tvn- ie wciskają jak to jest źle a kiedyś za poprzedniej władzy było dobrze. To tezy które trudno pogodzić z rzeczywistością skoro ludziom ogólnie poprawiło się. Np. moja babcia dostała w 2014 roku 2 zł podwyżki emerytury od Tuska a dziś dostaje znacznie więcej i jeszcze 13 emerytura. Jak panowie z TVN-u chcą przekonać że te 2 zl bylo lepsze niz dzisiejsze kilkaset zlotych? Owszem inflacja jest ale nie kilkaset zlotych. Ludzie nie są głupi :-)
Awatar użytkownika
hmm

hmm Czw Lip 22, 2021 11:03 am

Pieniędzy nie ma i nie będzie dla ogółu, ale było dla nas fajnie - bo żyliśmy jak pączki w maśle, a Ty tyraj na nasze ośmiorniczki.
Awatar użytkownika
Qwerty

Qwerty Czw Lip 22, 2021 12:05 pm

"Rafall" napisał(a): Czasami oglądam TVN24 ale dla beki. Najbardziej bawi mnie jak w Tvn- ie wciskają jak to jest źle a kiedyś za poprzedniej władzy było dobrze. To tezy które trudno pogodzić z rzeczywistością skoro ludziom ogólnie poprawiło się. Np. moja babcia dostała w 2014 roku 2 zł podwyżki emerytury od Tuska a dziś dostaje znacznie więcej i jeszcze 13 emerytura. Jak panowie z TVN-u chcą przekonać że te 2 zl bylo lepsze niz dzisiejsze kilkaset zlotych? Owszem inflacja jest ale nie kilkaset zlotych. Ludzie nie są głupi

No wlasnie ludzie sa glupi, dlug publiczny wzrosl w 6 lat o 600mld a Ty sie cieszysz ze babcia dostala pusty pieniadz w postaci 13stki ktory tylko napedzil inflacje. Idz wez kredyt w banku i wyplac babci jeszcze 14stke i 15stke a potem splacaj, bedziesz mial ten sam efekt.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Lip 22, 2021 12:59 pm

"Qwerty" napisał(a):
"Rafall" napisał(a): Czasami oglądam TVN24 ale dla beki. Najbardziej bawi mnie jak w Tvn- ie wciskają jak to jest źle a kiedyś za poprzedniej władzy było dobrze. To tezy które trudno pogodzić z rzeczywistością skoro ludziom ogólnie poprawiło się. Np. moja babcia dostała w 2014 roku 2 zł podwyżki emerytury od Tuska a dziś dostaje znacznie więcej i jeszcze 13 emerytura. Jak panowie z TVN-u chcą przekonać że te 2 zl bylo lepsze niz dzisiejsze kilkaset zlotych? Owszem inflacja jest ale nie kilkaset zlotych. Ludzie nie są głupi

No wlasnie ludzie sa glupi, dlug publiczny wzrosl w 6 lat o 600mld a Ty sie cieszysz ze babcia dostala pusty pieniadz w postaci 13stki ktory tylko napedzil inflacje. Idz wez kredyt w banku i wyplac babci jeszcze 14stke i 15stke a potem splacaj, bedziesz mial ten sam efekt.

Pusty to jest nie pieniądz Jego babci, ale Twój .........
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Lip 22, 2021 1:01 pm

"Kumo" napisał(a): Nic się nie da moja ulubiona stacja TVN24 bo więcej pisioru jest za dużo sejmie jest pisiory nigdy nie głosuje na PiS

Polska mowa trudna mowa!
Awatar użytkownika
Martin

Martin Czw Lip 22, 2021 1:59 pm

Szkoda, że Polsat tak nisko. Jedyna TV, której udaje się w miarę trzymać środka - dając jakieś poczucie obiektywności.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 27 gości