WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jakiesąwaszeallele

TVN24 nowym liderem kanałów informacyjnych w 2016 roku. Rekord TVN24 BiS (raport)

Jakiesąwaszeallele Sob Sty 14, 2017 1:34 am

Spadek Republiki w grupie 16-49 o 43% do poziomu udziału 0,04% [CZTERY SETNE %] ? Coś czuję, że zapowiada się jeszcze więcej telezakupów, co de facto oznacza poprawę jakości nadawanych treści (w stosunku do tego co jest).
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Re: TVN24 nowym liderem kanałów informacyjnych w 2016 roku. Rekord TVN24 BiS (raport)

rozbawiony socjalistami z piSSu Sob Sty 14, 2017 9:24 am

Gratulacje da tvn24 za pokonanie kurwizyjnego szmatławca nadającego bezpłatnie i naziemnie :) Cieszy dynamika wzrostu tvn24BiS. Oby tak dalej. :)
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Re: TVN24 nowym liderem kanałów informacyjnych w 2016 roku. Rekord TVN24 BiS (raport)

Maciej konserwatywny Sob Sty 14, 2017 9:30 am

No, to teraz lewacy, którzy nie rozumieją, że wysoka oglądalność niekoniecznie jest równoznaczna z wysokim poziomem merytorycznym, będą mieli kolejny powód do zadowolenia ze słupków oglądalności TVN 24. :lol: :twisted:
Awatar użytkownika
WERONA

WERONA Sob Sty 14, 2017 11:07 am

CZEKAMY NA POLSAT NEWS 2 HD
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Sob Sty 14, 2017 11:42 am

TVP Info przegrywa walkę o oglądalność z TVN24, no i co z tego? W końcu TVP Info to nie jest kanał dla mas :P
To jest - z założenia - wąskosprofilowany kanał tematyczny dla ściśle określonej grupy odbiorców. Nie jest jego pierwszorzędnym celem dążenie za wszelką cenę do wysokiej oglądalności. To jest kanał NISZOWY i tyle w temacie. :P Jestem konserwatywną intelektualistką znaną w całej Polsce, to ja wiem najlepiej jak jest i to ja tu trimfuję. :P Tak więc odwalcie się od słupków oglądalności TVP Info, wy lewacy, wy bezbożnicy, wy niepatrioci, wy z Czeskiej itd. :P
Awatar użytkownika
Boog

Boog Sob Sty 14, 2017 2:26 pm

Dajesz doopy LICHOTA! Nagraj jeszcze jedną przyśpiewkę i powieś jeszcze jedną bombeczkę na choince, dawaj jeszcze więcej PiS-u i mszy na antenę, a niedługo przegoni cie ABC! Cienias!!! BUAHHHAHAAA! :)))
Awatar użytkownika
ancymon

ancymon Sob Sty 14, 2017 2:28 pm

wincej bzdurnych memików na antenie, wincej!!!!
Awatar użytkownika
Satan

Satan Sob Sty 14, 2017 2:41 pm

"Boog" napisał(a): Dajesz doopy LICHOTA! Nagraj jeszcze jedną przyśpiewkę i powieś jeszcze jedną bombeczkę na choince, dawaj jeszcze więcej PiS-u i mszy na antenę, a niedługo przegoni cie ABC! Cienias!!! BUAHHHAHAAA! ))
Przecież to nie Lichota tym kręci, ale Kurski, który trzyma Lichotę na krótkiej smyczy. Obaj mają kompleks TVN, ale obaj nie potrafią wyskoczyc ponad tv z lat 90, bo brakuje już dziadkom polotu. No i jest jak jest, czyli ka-ta-stro-fa!
Awatar użytkownika
Zdzisław liberalny

Zdzisław liberalny Sob Sty 14, 2017 2:45 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): No, to teraz lewacy, którzy nie rozumieją, że wysoka oglądalność niekoniecznie jest równoznaczna z wysokim poziomem merytorycznym, będą mieli kolejny powód do zadowolenia ze słupków oglądalności TVN 24.

No, to teraz prawacy, którzy nie rozumieją, że niska oglądalność niekoniecznie jest równoznaczna z wysokim poziomem merytorycznym, będą mieli kolejny dowód do zadowolenia ze słupków oglądalności TVP dezINFO, bo przecież to taka nie dla wszystkich elytarna stacyja.
Awatar użytkownika
NiPrawicaNiLewica

NiPrawicaNiLewica Sob Sty 14, 2017 3:10 pm

Zaczną w TVP info do komentowania zapraszać Zenka Martyniuka to poziom merytoryczny i oglądalność od razu skończą do gory5;-)
Awatar użytkownika
nowa

nowa Sob Sty 14, 2017 7:41 pm

"Boog" napisał(a): Dajesz doopy LICHOTA! Nagraj jeszcze jedną przyśpiewkę i powieś jeszcze jedną bombeczkę na choince, dawaj jeszcze więcej PiS-u i mszy na antenę, a niedługo przegoni cie ABC! Cienias!!! BUAHHHAHAAA! ))
NOWA TV TO POTWORNA WIEŚ JEST :) BADZIEW NIE Z TEJ ZIEMI.
Awatar użytkownika
info

info Sob Sty 14, 2017 7:51 pm

"Satan" napisał(a):
Przecież to nie Lichota tym kręci, ale Kurski, który trzyma Lichotę na krótkiej smyczy. Obaj mają kompleks TVN, ale obaj nie potrafią wyskoczyc ponad tv z lat 90, bo brakuje już dziadkom polotu. No i jest jak jest, czyli ka-ta-stro-fa!
Od stycznia do sierpnia był Adamczyk i Pilis. Jak się siedem miesięcy leci w dół na łeb na szyję to trudno to podnieść w pięć. Info wreszcie nie małpuje z tvn i jakoś nie widać żeby reporterzy w tę papkę tefałenu się zapatrywali. I dobrze! Tak trzymać! Jest coraz lepiej!
Awatar użytkownika
lass

lass Sob Sty 14, 2017 11:36 pm

a ja oglądam TVP Info od roku ,jestem z małego miasta , czy te niemieckie sondażownie mnie i wielu takich innych ujeła ?
Awatar użytkownika
moja opinia w tej sprawie

moja opinia w tej sprawie Nie Sty 15, 2017 12:05 am

Po co pokazywać tutaj Polsat News, Polsat News 2 - czy są tutaj lub gdyby nie pokazano ich - nie ma to znaczenia - jak można oglądać tak nie zachęcającą do oglądania TV od Grupy Polsat - bardziej niestety wiocha, nuda, kicz, tandeta widoczna tam we wszystkim i reklamy, reklamy, reklamy... Tak oceniam mniej więcej wszystko co reprezentuje sobą cały ten kiczowaty Polsat (...) TV Republika też nie warta oglądania - reszta jeszcze w jakimś stopniu warta oglądania, ale nie wszystko co tam przekazują - czyli TVP Info, TVP3, TVN24 i TVN24BiS.
Awatar użytkownika
widz

widz Nie Sty 15, 2017 12:35 am

TVN 24 BIS - kanał świetny, mnóstwo ciekawych informacji z zagranicy, na prawdę warto oglądać....TVN 24 - super 👌 👌... Brawo za pierwsze miejsce w oglądalności.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości