WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
hmm

TVN24 po dużym wzroście przed TVP Info, kanały informacyjne Grupy TVN wyprzedziły TVP

hmm Czw Kwi 07, 2016 12:48 am

ja sledze Republike;]
Awatar użytkownika
widz

Re: TVN24 po dużym wzroście przed TVP Info, kanały informacyjne Grupy TVN wyprzedziły TVP

widz Czw Kwi 07, 2016 12:49 am

Ja cały czas twierdzę, że TVN24 to najlepsza stacja informacyjna...a teraz dołożę jeszcze TVN24BIS.. obie stacje są perfekcyjne..TYLE.. i piszcie co tylko chcecie... info -badziewie
Awatar użytkownika
widz

Re: TVN24 po dużym wzroście przed TVP Info, kanały informacyjne Grupy TVN wyprzedziły TVP

widz Czw Kwi 07, 2016 1:09 am

...dodam jeszcze.. że w sobotę DIANA RUDNIK po raz pierwszy pojawi się o godz 16 w TVN24 w Faktach po południu... no i extra czego trzeba.FAJNIE.
Awatar użytkownika
Leon

Leon Czw Kwi 07, 2016 1:31 am

Z polskich stacji informacyjnych bardzo lubię oglądać TVP Info, Polsat News i TV Republika.
Awatar użytkownika
Krzychu

Krzychu Czw Kwi 07, 2016 1:52 am

A ja nie oglądam TVN 24 i POLSAT NEWS bo oglądam tylko telewizję z cyfrowego multipleksu naziemnego.
Wystarczy mi TVP Info oraz powtórki programów TV Republika z YouTube.
Awatar użytkownika
Tadeo

Tadeo Czw Kwi 07, 2016 2:01 am

Polsat News to moim zdaniem najlepsza informacyjna telewizja prywatna.
W TVN 24 oglądam tylko program pana Bogdana Rymanowskiego.
Często oglądam TVP Info.
Awatar użytkownika
rozbawiony piSSem

rozbawiony piSSem Czw Kwi 07, 2016 6:51 am

"Bogna" napisał(a): Jest bardzo duże zapotrzebowanie na taką telewizję, jaką jest TV Trwam. Ogląda ją - według najnowszych badań EISiA - 9,5 miliona widzów.

Telewizja Trwam jest z całą pewnością alternatywą dla lewicowo-liberalnych mediów. I jak widać, Polacy potrzebują innego spojrzenia niż to, co jest obecnie, można powiedzieć „powszechnie” obowiązujące.
Alleluja i do przodu !!!

Tylko 9,5 miliona ? Skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pora zmusić każdego do oglądania :D
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Czw Kwi 07, 2016 7:30 am

Superstacji gratulujemy wywiadu z Jarosławem Kaczyńskim (podkręconego informacją o uroczym proteście otoczenia tegoż, aby wywiadu nie emitować). Tak jaskrawej promocji Kaczyński nie urządził (nieumyślnie?) chyba żadnej stacji.

TVN24 gratulujemy... wszystkiego. +30,39% do 3,69% oglądalności. Imponujące!

TVPInfo gratulujemy... no wzrostów nie... Gratulujemy braku spadku!
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Czw Kwi 07, 2016 7:52 am

"Bogna" napisał(a): Jest bardzo duże zapotrzebowanie na taką telewizję, jaką jest TV Trwam. Ogląda ją - według najnowszych badań EISiA - 9,5 miliona widzów

Mam pytanie metodologiczne. Co to znaczy "ogląda"?

Zdarzyło mi się obejrzeć w TV Trwam Mszę Św., gdy byłem chory. Ale było to tak dawno temu, że nawet nie wiem, czy była rzeczywiście to TV Trwam, czy inny kanał retransmitujący z TV Trwam. Czy mogę być zaliczony do grupy 9,5 mln "oglądających", czy nie?
Awatar użytkownika
gość

gość Czw Kwi 07, 2016 8:30 am

Wystarczy porównać 2 tabelki, aby dojść do wniosku, że 2/3 odbiorców tvp info to ludzie starsi - idealny materiał do prania mózgów.
Awatar użytkownika
NICK

NICK Czw Kwi 07, 2016 8:51 am

A ja z polskich stacji najbardziej lubię oglądać stację ...kolejową w Pruszkowie
Awatar użytkownika
brat Stefana

brat Stefana Czw Kwi 07, 2016 9:50 am

"rozbawiony piSSem" napisał(a):
"Bogna" napisał(a): Jest bardzo duże zapotrzebowanie na taką telewizję, jaką jest TV Trwam. Ogląda ją - według najnowszych badań EISiA - 9,5 miliona widzów.

Telewizja Trwam jest z całą pewnością alternatywą dla lewicowo-liberalnych mediów. I jak widać, Polacy potrzebują innego spojrzenia niż to, co jest obecnie, można powiedzieć „powszechnie” obowiązujące.
Alleluja i do przodu !!!

Tylko 9,5 miliona ? Skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pora zmusić każdego do oglądania

9,5 miliona? więcej niż występy Małysza na igrzyskach? No nieźle nieźle ;))
dla przytomnych umysłowo: oglądalność Trwam w I kwartale - od 8 tys. do 135 tys.
Awatar użytkownika
???

??? Czw Kwi 07, 2016 11:39 am

Jeszcze nie wszyscy pokochali PISIS? Niemozliwe....
Awatar użytkownika
note2.0elo

note2.0elo Czw Kwi 07, 2016 12:07 pm

I znowu te komentarze prawicowych trolli, chwalących się tym, że namiętnie oglądają tylko Republikę ewentualnie TVP Info. No gratuluje, złoty pięćdziesiąt od komentarza zarobiliście. Ale i tak mistrzem świata jest ten pajac, który wierzy w to, że TV Trwam ma oglądalność na poziomie dziewięciu milionów widzów. :D I ta jego copypasta na poziomie trollującego gimnazjalisty. Heh... Jesteście tak żałośni, że aż śmieszni.
Awatar użytkownika
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV Czw Kwi 07, 2016 12:33 pm

NAJLEPSZA STACJA TVN24. GRATULACJE
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości