WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

TVN7 wprowadza w „Big Brotherze” nominacje na żywo i 7 dni na głosowanie widzów

pavv Czw Mar 21, 2019 9:49 am

Jak tam oglądalność? Premiera, a przynajmniej jej pierwsza godzina wypadła nieźle. Z tego co wiem to teraz oglądalność jest marna.
Awatar użytkownika
k.

Re: TVN7 wprowadza w „Big Brotherze” nominacje na żywo i 7 dni na głosowanie widzów

k. Czw Mar 21, 2019 10:13 am

"pavv" napisał(a): Jak tam oglądalność? Premiera, a przynajmniej jej pierwsza godzina wypadła nieźle. Z tego co wiem to teraz oglądalność jest marna.

To wiesz, czy pytasz? :)
Awatar użytkownika
sssss

Re: TVN7 wprowadza w „Big Brotherze” nominacje na żywo i 7 dni na głosowanie widzów

sssss Czw Mar 21, 2019 10:40 am

efekt filipa chajzera :)
Awatar użytkownika
Pustelnik

Pustelnik Czw Mar 21, 2019 10:43 am

Obejrzałem z ciekawości i sentymentu pierwszy odcinek, który był mocno drętwy. Mam wrażenie, że 90% uczestników zostala wybrana, według jednego klucza, młodzi, sztucznie pozytywni, z parciem na szkło. Wczoraj rzuciłem okiem na nominacje, które owszem są na żywo, ale tylko w internecie. W odcinku o 20-tej jest tylko ich skrót....To zabawne, że TVN chciał odświerzyć Big Brothera, a realizuje go jeszcze gorzej niż te 18 lat temu...
Awatar użytkownika
ta

ta Czw Mar 21, 2019 10:56 am

"Pustelnik" napisał(a): Mam wrażenie, że 90% uczestników zostala wybrana, według jednego klucza, młodzi, sztucznie pozytywni, z parciem na szkło.

Tam są ludzie z różnych produkcji tvn.
Awatar użytkownika
junior56

junior56 Czw Mar 21, 2019 12:11 pm

Chyba we wtorek rano z ciekawości walczyłem żeby zobaczyć co to jest i więcej nie chcę na to patrzyć a jak jeszcze usłyszałem jakiś lipyny kobiecy głos który niby jest wielkim bratem to myślałem że padne. Co to wogóle jest? Wielka siostra czy wielki brat? Jedna wielka lipa.
Awatar użytkownika
buhaha

buhaha Czw Mar 21, 2019 1:54 pm

Cały program o tym czy chrześcijanin powinien spać z dwiema obcymi osobami na podwórku, bo jak nie to oczywiście jest zaprzeńcem, no i …
najważniejsze to co 30 sekund powiedzieć o bidnych gejach bojących się w Polsce wyjść do biedry, bo fashyzm na każdym kroku.
CO ZA GWNO!
Awatar użytkownika
Polsatman

Polsatman Czw Mar 21, 2019 4:03 pm

"ta" napisał(a):
"Pustelnik" napisał(a): Mam wrażenie, że 90% uczestników zostala wybrana, według jednego klucza, młodzi, sztucznie pozytywni, z parciem na szkło.

Tam są ludzie z różnych produkcji tvn.
KŁAMSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Rozanka

Rozanka Czw Mar 21, 2019 4:04 pm

"Pustelnik" napisał(a): Obejrzałem z ciekawości i sentymentu pierwszy odcinek, który był mocno drętwy. Mam wrażenie, że 90% uczestników zostala wybrana, według jednego klucza, młodzi, sztucznie pozytywni, z parciem na szkło. Wczoraj rzuciłem okiem na nominacje, które owszem są na żywo, ale tylko w internecie. W odcinku o 20-tej jest tylko ich skrót....To zabawne, że TVN chciał odświerzyć Big Brothera, a realizuje go jeszcze gorzej niż te 18 lat temu...
Zabawny to ty jesteś hahahahahahhaha Program jest spoko, rozkręca się z odcinka na odcinek. Chciej poznawac ludzi a nie krytywkujesz tylko na podstawie pierwszego livea. Peace!
Awatar użytkownika
bbb

bbb Czw Mar 21, 2019 8:18 pm

"Rozanka" napisał(a):
"Pustelnik" napisał(a): Obejrzałem z ciekawości i sentymentu pierwszy odcinek, który był mocno drętwy. Mam wrażenie, że 90% uczestników zostala wybrana, według jednego klucza, młodzi, sztucznie pozytywni, z parciem na szkło. Wczoraj rzuciłem okiem na nominacje, które owszem są na żywo, ale tylko w internecie. W odcinku o 20-tej jest tylko ich skrót....To zabawne, że TVN chciał odświerzyć Big Brothera, a realizuje go jeszcze gorzej niż te 18 lat temu...
Zabawny to ty jesteś hahahahahahhaha Program jest spoko, rozkręca się z odcinka na odcinek. Chciej poznawac ludzi a nie krytywkujesz tylko na podstawie pierwszego livea. Peace!

pierwszego livea? to jest lokowanie kremu nivea?
Awatar użytkownika
Rita Tita

Rita Tita Czw Mar 21, 2019 10:19 pm

Zapowiadł się program z potencjałem. Widać,że duży budrzet ma ten program. A wyszla lipa, jestem po obejżeniu kilku odcinków. I to jeden wielki dramat. Mega sztuczni ludzie, wszyscy znani z produkcji TVN takich jak 19+. Produkcyjnie montażowo jest na plus. Endemol się przyłożył. Osobiscie wolałbym uczestników zwykłych kowalskich. Wydaje mi sie, że kontyuacji nie bedzie.
Awatar użytkownika
paparapa

paparapa Pon Mar 25, 2019 3:00 pm

"Rita Tita" napisał(a): Zapowiadł się program z potencjałem. Widać,że duży budrzet ma ten program. A wyszla lipa, jestem po obejżeniu kilku odcinków. I to jeden wielki dramat. Mega sztuczni ludzie, wszyscy znani z produkcji TVN takich jak 19+. Produkcyjnie montażowo jest na plus. Endemol się przyłożył. Osobiscie wolałbym uczestników zwykłych kowalskich. Wydaje mi sie, że kontyuacji nie bedzie.
To jest program dla ludzi, którzy piszą budżet przez "rz" a obejrzeć przez "ż", więc skoro główny widz mówi nie, to lipa i klops i "miszcze progrAmatorskie" pójdą do dymisji...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 75 gości