WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PW

TVP chce 5 mln zł za mecenat nad Teatrem Telewizji

PW Pią Lut 11, 2011 9:47 am

Skoro już nawet Teatr Telewizji będzie przedsięwzięciem komercyjnym, dochodowym, to na co wydajecie abonament? Na "Jaka to melodia"?
Awatar użytkownika
kurka wodna!

Re: TVP chce 5 mln zł za mecenat nad Teatrem Telewizji

kurka wodna! Pią Lut 11, 2011 10:20 am

Czytam i oczom nie wierzę - czy pani dyrektor ma bodaj blade pojęcie, czym był Teatr Telewizji? Z jej planów wynika, że budowę domu zaczyna od dachu. szanowna pani, najpierw trzeba potencjalnych widzów nauczyć teatru, zarazić jego magią, a potem szukać sponsorów. Powinna pani pogrzebać w przepastnych archiwach TVP i wybrać "perły" spośród zakurzonych taśm. Już raz wymieniłam tytuły przedstawień, które zasługują na przypomnienie, więc nie będę się powtarzać, a że są to nagrania czarno-białe to chyba żaden problem. Mam nadzieję, że "firmy" po zapoznaniu się z planami dyrekcji wycofają się z przedsięwzięcia, które na odległość pachnie totalną porażką. Czy naprawdę w TVP nie ma człowieka, który potrafiłby reaktywować Teatr Telewizji?
Awatar użytkownika
GDA

GDA Pią Lut 11, 2011 3:08 pm

Dlaczego Tomasz Raczek uciekł z n-film-hd ??

Od miesięcy nie odpisuje na swoim blogu na stronie n-film-hd. Zniknęły również jego autorskie programy na tym kanale. Tomasz Raczek zapadł się pod ziemię !!!!11

Jednakowoż myślał że zrobi z n-film-hd kanał premium a wyszedł GNIOT wiec może uciekł by dłużej się nie kompromitować serwowaniem naiwnej gawiedzi 30-letnich "premiery" i seriali dla gejów.

Czasami przez kilka miesięcy leciały same powtórki a tłumaczył inteligentnym inaczej że to dla ich dobra i na życzenie abonentów XD

Bredził też o podpisaniu nowych umów z wytwórniami co okazało się gówno-prawdą.

Prawda w oczy kole!!!!111 Ale DLACZEGO UCIEKŁ?
Awatar użytkownika
WAW

WAW Pią Lut 11, 2011 5:12 pm

Emisja jeszcze później??? No to już widzę tych widzów....
Awatar użytkownika
staruch pamiętliwy w dodatku poruszony

Re: TVP chce 5 mln zł za mecenat nad Teatrem TV

staruch pamiętliwy w dodatku poruszony Sob Lut 12, 2011 4:32 pm

Gratulacje ! Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.... oby tak dalej proponuję przenieść emisję na 02:15 - tak będzie najlepiej....grunt to poważne traktowanie odbiorcy!!!A może by tak wydrukować cegiełki - chcesz teatr tv - kup pan cegłę wg.cennika miesiąc 200 tydzień 100zł.Pięknie będzie nas co raz więcej - idiotów którzy na stwierdzenie "Luśnia ty młocie"pytają a co to jest luśnia?Teatr nie jest nikomu do życia potrzebny - niech archiwum sobie gnije - później zrobimy protokół zniszczenia i już.Myślenie ma kolosalną przyszłość można by je wykorzystać podczas sierpniowej emisji w tvp 2 serialu 07 Zgłoś się - nie ważne ,że zostało jeszcze klika odcinków które powinny być wyemitowane we wrześniu ok godz.22- ale nie skoro mamy wrzesień i jesienną ramówkę to przenosimy Borewicza na 2:30 -nie ważne,że ktoś to oglądał czy nie to było czyste lekceważenie płatnika abonamentu? - w nosie mam ,że można sobie nagrać ,można nabyć drogą kupna na dvd - skoro publiczna tv coś zaczyna to niech kończy a nie robi z ludzi idiotów. Wracając do teatru to proponuję używać "nowych zabawek " które już teraz zwiastują ukazanie się innego programu podczas emisji innego - i skutecznie zasłaniają pół obrazu(nie wiem jak fachowo te zabawki się zwą ) - taki dodatek za abonament w dodatku gratis !!! oj poniosło mnie dziś okrutnie - jeśli ktoś chce kupić telewizor niech dzwoni 705111453.Nie chcę doczekać chwili kiedy to producent podpasek zaprosi mnie do obejrzenia Hamleta! Zamiast Hamleta możesz mieć kotleta - proszę nie odpowiadać z jakiego to filmu- poczta i tak nie dostarczy przesyłki...
Awatar użytkownika
cichy

cichy Sob Lut 12, 2011 9:56 pm

Pomysł z księżyca! Głupcy szukają głupców.
Awatar użytkownika
kosa51

kosa51 Pon Lut 14, 2011 5:51 pm

Państwowa instytucja,która w statucie ma zapisaną misję(a jak mniemam teatru po coś takiego podchodzi) żąda pieniędzy na swoją STATUTOWĄ działalność.Dostaje pieniądze z abonamentu,dostaje pieniądze z kablówek a w ofercie ma licencyjny chłam. Proponował bym jeszcze prezesowi by przeniósł emisję Teatru na po północy.To przerażające kto włada mediami prezes radia tworzy telewizję ze swojej firmy,prezes telewizji,e lepiej nie pisać!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości