[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP dementuje: nie zmieniono umów Holeckiej, Adamczyka i Ziemca, zarabiają standardowo dla swoich funkcji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wyrog

TVP dementuje: nie zmieniono umów Holeckiej, Adamczyka i Ziemca, zarabiają standardowo dla swoich funkcji

Wyrog Sob Sty 20, 2018 5:25 pm

Odwołany szef TAI i jego zastępca chcieli zająć miejsce prezesa TVP. Spisek im się nie udał, to polecieli. Proste.
Awatar użytkownika
Gie

Re: TVP dementuje: nie zmieniono umów Holeckiej, Adamczyka i Ziemca, zarabiają standardowo dla swoich funkcji

Gie Sob Sty 20, 2018 6:18 pm

Jeśli następne wybory wygra jakaś partia opozycyjna względem PiS to powinna ww. zostawić na stanowiskach, niech krytykują działania Szydło, Morawieckiego, Dudy i Kaczyńskiego. :D
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Re: TVP dementuje: nie zmieniono umów Holeckiej, Adamczyka i Ziemca, zarabiają standardowo dla swoich funkcji

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Sob Sty 20, 2018 6:53 pm

Gazeta Wyborcza to jest skompromitowany lewacki brukowiec. Już nie pierwszy raz podaje kłamliwe informacje na temat mediów publicznych mające na celu ich bezpodstawne oczernienie i nie pierwszy raz TVP musi prostować te wierutne bzdury. Żałosne to jest strasznie. Jednak konserwatywna inteligencja nie da się nabrać na te bajki z GW i doskonale wie, jak się sprawy mają naprawdę.

"Gie" napisał(a): Jeśli następne wybory wygra jakaś partia opozycyjna względem PiS to powinna ww. zostawić na stanowiskach, niech krytykują działania Szydło, Morawieckiego, Dudy i Kaczyńskiego.

Hahahahaha! Wolne żarty! Następnych wyborów NIE WYGRA opozycja! W następnych wyborach znowu wygra PiS, uzyskując około 40% głosów. Niektórzy znowu będą pisali, że PiS wygrało przypadkowo i głosem mniejszości, ale nie zmieni to faktu, że PiS wygra! Wszystko dlatego, że lewaków w Polsce jest więcej niż konserwatystów, ale nie ma między lewakami zgodności. Lewacy są podzieleni na wyznawców PO, wyznawców Nowoczesnej i wyznawców kilku innych podobnych partii, dlatego żadna z tych partii nie uzbiera wystarczającej ilości głosów. Natomiast PiS w zasadzie nie ma sensownej konkurencji i jest jedynym wyborem konserwatystów. Dlatego PiS wygra, mimo że zagłosuje na tę partię mniej niż 50% wyborców.

PiS ma przed sobą zagwarantowaną jeszcze co najmniej jedną kadencję. Tego jestem pewien na 100%. A na 90% jestem pewien, że ma przed sobą jeszcze drugą kadencję, czyli PiS porządzi jeszcze z kilkanaście lat.

Media publiczne już na długi czas pozostaną takie jak obecnie, czyli prawdomówne, konserwatywne, respektujące katolicki i patriotyczny system wartości. I nie zmienią tego utyskiwania lewaków na forach internetowych!
Awatar użytkownika
gość

gość Sob Sty 20, 2018 7:05 pm

"Gie" napisał(a): Jeśli następne wybory wygra jakaś partia opozycyjna względem PiS to powinna ww. zostawić na stanowiskach, niech krytykują działania Szydło, Morawieckiego, Dudy i Kaczyńskiego.

Nie będzie takiej potrzeby ponieważ TVP będzie trzeba sprzedać za długi aby ulżyć podatnikom w końcu u największego sojusznika tj. USA nie ma w ogóle państwowej telewizji . Pompowanie w to coś 3 miliardów rocznie aby władza miała własną telewizję jest zwykłym okradaniem społeczeństwa , a Ci, którzy dookoła widzą kasty sami tworzą telewizyjną kastę niby nie do ruszenia przez jakieś umowy. Tak im się tylko wydaje - jak firma przestaje istnieć i przychodzi syndyk to pa pa te ich umowy.
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Sob Sty 20, 2018 7:13 pm

Mściwy Maciuś z 6b znowu daje sobie łapki w górę :D
Awatar użytkownika
ja23

ja23 Sob Sty 20, 2018 7:26 pm

W przypadku zmiany władz w TVP, z taką opcją w kontrakcie Danka powinna prowadzić jakieś audiotele, która nadawane byłoby codziennie między 3 a 5 w nocy.
Awatar użytkownika
automatyczny sekretarz

automatyczny sekretarz Sob Sty 20, 2018 7:45 pm

"Wdse" napisał(a): Mściwy Maciuś z 6b znowu daje sobie łapki w górę

Każdy może bez problemu się zemścić na Maciusiu i dać mu setki łapek w dół. W ustawieniach przeglądarki trzeba zablokować akceptację ciasteczek ze strony wirtualnemedia.pl i można wtedy dawać nieograniczoną ilość łapek - tyle, na ile starczy komuś cierpliwości.
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Sob Sty 20, 2018 8:28 pm

Hahahahaha! Leżę pod stołem i turlam się ze śmiechu! Ale jakiś lewak się nudzi - pod moim wpisem o godzinie 17:53 naklikał już ponad 100 pomarańczowych łapek! Naprawdę zabawne, chociaż wypadałoby mu raczej współczuć takiego nudzenia się.

Ja się poddaję. Nie zamierzam się ścigać z tym lewakiem i klikać sobie więcej niebieskich łapek, niż on mi naklikał pomarańczowych. Po prostu szkoda mi czasu na takie coś, bo te łapki i tak nic nie dają i o niczym nie świadczą. Mam 500 niebieskich łapek i tyle mi wystarczy. A lewak niech dalej marnuje swój cenny czas życia, może naklika mi 10 tysięcy pomarańczowych...
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Sob Sty 20, 2018 9:21 pm

Nie ginę. Żyję!
Żyję, żeby trwać. Trwam, żeby żyć.
Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Sob Sty 20, 2018 9:50 pm

Po co wy się bawicie tymi łapkami? :D Przecież to i tak nic nie daje :D Nikogo to nie zabije ani nawet nie zrani. A teraz, kiedy wyszła na jaw metoda, jak te łapki sobie lub innym dawać w wielkich ilościach, już tym bardziej nikt nie powinien zwracać na ich ilość uwagi bo łatwo można oszukiwać :) Jakaś dziecinada i tyle :D :D :D Ja mam wywalone na to ile pod moimi postami jest łapek. Może ich być nawet 138277476387573929000 i mi to rybka :)
Awatar użytkownika
Bumerang

Bumerang Sob Sty 20, 2018 10:54 pm

Czyli Pawelczyk przekazał Gazecie Wyborczej nieprawdziwe informacje. He he
Awatar użytkownika
mon

mon Nie Sty 21, 2018 9:53 am

A czy ktoś z PiSu mówi prawdę?? Obecnie PiSowskie media non stop kłamią i manipulują. Tylko kto w to wierzy?? Wystarczy przejrzeć dane CBOS -u. Tylu naiwniaków jest obecnie w Polsce popierających "dobrą zmianę". Tylko czy CBOS publikuje prawdziwe dane?? Bardzo wątpliwe. PiS zleca i płaci więc musi być odpowiedni wynik.
Awatar użytkownika
zagryzają się

zagryzają się Nie Sty 21, 2018 9:57 am

"Bumerang" napisał(a): Czyli Pawelczyk przekazał Gazecie Wyborczej nieprawdziwe informacje. He he

Ktoś mózgiem wszystkich intryg i przewrotów niewątpliwie musiał być :)
Awatar użytkownika
A tak wyzywaja innych od nadzwyczajnych kast

A tak wyzywaja innych od nadzwyczajnych kast Nie Sty 21, 2018 11:39 am

A tu proszę kasta 40 tys na rękę i roczny okres wypowiedzenia
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Nie Sty 21, 2018 11:50 am

"mon" napisał(a): A czy ktoś z PiSu mówi prawdę?? Obecnie PiSowskie media non stop kłamią i manipulują. Tylko kto w to wierzy?? Wystarczy przejrzeć dane CBOS -u. Tylu naiwniaków jest obecnie w Polsce popierających "dobrą zmianę". Tylko czy CBOS publikuje prawdziwe dane?? Bardzo wątpliwe. PiS zleca i płaci więc musi być odpowiedni wynik.

Tak, PiS mówi prawdę, w odróżnieniu od całej tej lewackiej opozycji. PiSowskie media są wzorem prawdomówności. Ale ty tego i tak nie pojmiesz, ponieważ należysz do antyPiSowskich i antykościelnych fanatyków, a dla takich jak ty jedyna "prawda" jest w TVN24, TOK FM, GW i tym podobnych mediach kreujących alternatywną rzeczywistość.
Szkoda czasu i klawiatury na dyskusje z tobą o prawdomówności mediów.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości