[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP Historia 2 nowym kanałem TVP

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Terier

TVP Historia 2 nowym kanałem TVP

Terier Pon Lut 22, 2021 12:04 pm

Nie ma co, oryginalne nazwy dodatkowych kanałów.
Awatar użytkownika
O matko

Re: TVP Historia 2 nowym kanałem TVP

O matko Pon Lut 22, 2021 12:22 pm

Obecny TVP Historia nudny jak flaki w oleju a tu jeszcze wersja 2 - ale po co to komu? TVP Historia powtórki 2?
Awatar użytkownika
wujek

wujek Pon Lut 22, 2021 12:25 pm

Są lata koniunktury, służba zdrowia wychodzi na prostą, silne państwo, sprawne sądy, niskie podatki. Ludzie maja tanią benzynę, 2 mln osób wróciło z UK. Inflacja to już historia, klasa średnia puchnie w oczach, niczym redaktor Sakiewicz. Jakości powietrza zazdrości nam Texas, a nawet Czikago.

Międzymorze potrzebuje zatem mocnej TV publicznej, silny region to silna telewizja. My ją właśnie tworzymy, za nasze pieniądze, bo je mamy.
Awatar użytkownika
M

M Pon Lut 22, 2021 12:43 pm

Chyba tylko po to żeby swoich kolesi upchnąć. Za podatki obywateli, ale PiS ma kasę;)
Awatar użytkownika
awa

Re: TVP Historia 2 nowym kanałem Telewizji Polskiej, emisja w internecie i HbbTV

awa Pon Lut 22, 2021 12:54 pm

Nowa historia - nowy kanał
Awatar użytkownika
Ol

Re: TVP Historia 2 nowym kanałem Telewizji Polskiej, emisja w internecie i HbbTV

Ol Pon Lut 22, 2021 1:03 pm

Kanał dla stanowisk znajomych królika, trzeba gdzieś przepalić kasę. Potrzebny jak szpitale tymczasowe.
Awatar użytkownika
malkontent

malkontent Pon Lut 22, 2021 1:04 pm

A jaka jest oglądalność tych nowych . bytów TVP co to mają być pretekstem misyjnym do kolejnych dofinansowań?
Awatar użytkownika
m.

m. Pon Lut 22, 2021 1:13 pm

zamiast uruchomic tvp sport 2, majac praw sportowych nawet na 4 kanały, to tvp historia 2, no geniusze
Awatar użytkownika
Paliak

Re: TVP Historia 2 nowym kanałem Telewizji Polskiej, emisja w internecie i HbbTV od 1 marca

Paliak Pon Lut 22, 2021 1:38 pm

Czyli będą to tylko interpretacje histori, prezentowane przez pisarzy, scenarzystów i reżyserów, a nie historyczne fakty przedstawiane przez naukowców. Nauka historii z filmów fabularnych i seriali prowadzi tylko do ogłupienia narodu.
Awatar użytkownika
seba

Re: TVP Historia 2 nowym kanałem Telewizji Polskiej, emisja w internecie i HbbTV od 1 marca

seba Pon Lut 22, 2021 1:42 pm

Jak to jest , że na WP Pilot można oglądać polskie kanały w PL i na świecie?
Brytyjską czy niemiecką tv publiczną można również przez ich www a TVP przez TVPStream NIET?
Praktycznie wszystkie produkcje to produkcje własne, sami sobie chyba mogą dać na nadawanie w internecie
Awatar użytkownika
Kik

Kik Pon Lut 22, 2021 2:28 pm

Program dla maturzystów po północy. Oni chyba zwariowali
Awatar użytkownika
zima

zima Pon Lut 22, 2021 2:52 pm

zawsze to jakiś dodatkowy kanał, żeby sobie można pooglądać jakieś fajne msze
Awatar użytkownika
qwe

qwe Pon Lut 22, 2021 3:10 pm

"O matko" napisał(a): Obecny TVP Historia nudny jak flaki w oleju a tu jeszcze wersja 2 - ale po co to komu? TVP Historia powtórki 2?

Ostatnio oglądałem jeden program to bardzo ciekawy. O Polskim rządzie na emigracji.
Awatar użytkownika
dno

dno Pon Lut 22, 2021 3:23 pm

TVP Historia - najgorszy kanał historyczny i prawdopodobnie najgorszy kanał TVP. Nuda przeplatana partyjnym, propagandowym bełkotem.
Awatar użytkownika
Jordi

Jordi Pon Lut 22, 2021 5:45 pm

"Terier" napisał(a): Nie ma co, oryginalne nazwy dodatkowych kanałów.

Nie masz się do czego przyczepić to się czepiasz nazwy? A jak mieli nazwać?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości