WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nobaaa

TVP Info przywołuje archiwalną audycję Najsztuba, w której mówił o „dawaniu w pysk” Morawieckiemu

Nobaaa Czw Sie 25, 2022 6:28 am

Najsztub zachęcający publicznie do mordobicia urzędującego premiera europejskiego kraju.
Ale to dawno było, czyli gdzieś tak przedwczoraj.
Najsztub, nie zdziwimy się, się, gdy ktoś da ci publicznie po pysku za ten brak prawa jazdy, OC, badań technicznych samochodu, i za to, żeś cudem jeszcze nikogo nie zabił na drodze.
Ty cyniczny oszuście bez prawa jazdy.
Awatar użytkownika
Biedni funkcjonariusze

Re: TVP Info przywołuje archiwalną audycję Najsztuba, w której mówił o „dawaniu w pysk” Morawieckiemu

Biedni funkcjonariusze Czw Sie 25, 2022 6:43 am

Wyobraźcie sobie, cała TVPiS przeszukująca archiwum Toku i znajdująca cokolwiek w żartach w programie satyrycznym sprzed kilku miesięcy. Ciekawe ile by zajęło znalezienie mowy nienawiści w tym propagandowym pisowskim szambie?...
Awatar użytkownika
Sylwek

Re: TVP Info przywołuje archiwalną audycję Najsztuba, w której mówił o „dawaniu w pysk” Morawieckiemu

Sylwek Czw Sie 25, 2022 7:12 am

Ponieważ Najsztub tak kiedyś powiedział, więc teraz Tekieli może nawoływać do odstrzelenia Tuska. Ba, nawet postawa Tekielego jako dziennikarza związanego z mediami katolickimi jest godna pochwały.
Awatar użytkownika
hmm

hmm Czw Sie 25, 2022 8:21 am

To ze Najsztub to smieciuch nie ulega watpliwosci
Awatar użytkownika
Asia

Asia Czw Sie 25, 2022 9:12 am

Puścili archiwalną audycję bo mieli do tego prawko.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Sie 25, 2022 11:42 am

"Biedni funkcjonariusze" napisał(a): Wyobraźcie sobie, cała TVPiS przeszukująca archiwum Toku i znajdująca cokolwiek w żartach w programie satyrycznym sprzed kilku miesięcy. Ciekawe ile by zajęło znalezienie mowy nienawiści w tym propagandowym pisowskim szambie?...

To tylko twoje chore urojenia. Wątpię żeby ktokolwiek przeszukiwał archiwa gadzinówki, żeby znaleźć wypowiedź jakiegoś wypierdka, pogromcy staruszek na pasach.
Ktoś podesłał im link i tyle.
Awatar użytkownika
KOD

KOD Czw Sie 25, 2022 12:19 pm

No przepraszam. Standardy jak z przedszkola. Jasio mnie bije, to ja też mogę bić Jasia.
I gdzie ta wyższość elit IV RP? Ludzie wybrali PiS, bo miało być lepiej (a nie tak samo.. czy nawet gorzej... bo PiS z reguły bije 10 razy mocniej).
Awatar użytkownika
poPO

poPO Czw Sie 25, 2022 12:46 pm

P. Najsztub potrącił na pasach kobietę. Kobieta zmarła. Sąd go uniewinnił. Kto powinien dostać w pysk?
Awatar użytkownika
hhjjj

hhjjj Czw Sie 25, 2022 3:37 pm

coz parch
Awatar użytkownika
Tja

Tja Czw Sie 25, 2022 4:40 pm

Ale o co chodzi? Powiedział prawda? Co za różnica kiedy.
Awatar użytkownika
Topole

Topole Czw Sie 25, 2022 4:42 pm

"Nobaaa " napisał(a): Najsztub zachęcający publicznie do mordobicia urzędującego premiera europejskiego kraju.
Ale to dawno było, czyli gdzieś tak przedwczoraj.
Najsztub, nie zdziwimy się, się, gdy ktoś da ci publicznie po pysku za ten brak prawa jazdy, OC, badań technicznych samochodu, i za to, żeś cudem jeszcze nikogo nie zabił na drodze.
Ty cyniczny oszuście bez prawa jazdy.

Jak to nie zabił? Ta starsza pani, którą rozjechał, umarła w wyniku obrażeń.
Awatar użytkownika
naród

naród Czw Sie 25, 2022 4:44 pm

"KOD" napisał(a): No przepraszam. Standardy jak z przedszkola. Jasio mnie bije, to ja też mogę bić Jasia.
I gdzie ta wyższość elit IV RP? Ludzie wybrali PiS, bo miało być lepiej (a nie tak samo.. czy nawet gorzej... bo PiS z reguły bije 10 razy mocniej).

I jest lepiej. Pienisz się wszarzu a mnie niczego więcej do szczęścia nie potrzeba.
Awatar użytkownika
To ja nikt inny

To ja nikt inny Czw Sie 25, 2022 4:49 pm

"Pankracy" napisał(a): Wątpię żeby ktokolwiek przeszukiwał archiwa gadzinówki, żeby znaleźć wypowiedź jakiegoś wypierdka, pogromcy staruszek na pasach.
Oni wynajmują urządzenia do rozpoznawania mowy i archiwizują archiwum TOK FM, aby mieć haki na każdego, kto tam i w innych mediach coś powiedział. Każdy smartfon potrafi dzisiaj przekształcić mowę w tekst. Istnieją usługodawcy, którzy oferują lepszą jakość niż smartfony. Wpisując frazę w wyszukiwarkę można skoczyć do miejsca, gdzie wypowiedz jest w nagraniu. Każda lepsze rozgłośnia i stacja telewizyjna nagrywa konkurencję, aby nie pytać jeżeli padnie jakaś wypowiedź, tylko posiadać nagranie w archiwum.
Awatar użytkownika
Stary

Stary Czw Sie 25, 2022 8:36 pm

Minęło pół roku i TVP o tym napisała - słusznie. Pytanie jest gdzie jest TVN, Wyborcza i wy. Pół roku milczenia o tym a teraz żal że was wyprzedzili
Awatar użytkownika
:-(

:-( Czw Sie 25, 2022 11:35 pm

@naród2022, @martin, @hhjjj: Czy wy sami siebie słyszycie? Skąd w Was tyle nienawiści do innych ludzi? Można się spierać, mieć inne zdanie, nie zgadzać się. Ale istnieją jakieś granice kulturalnej dyskusji. To w co może przerodzić się taki pusty hejt widzieliśmy na przykładzie prezydenta Gdańska :-(
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości