WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
obserwator

TVP Info, TVP Seriale, TVP Rozrywka i TVP Regionalna w czołówce kanałów tematycznych (top 25)

obserwator Pią Lut 06, 2015 11:20 am

Imponujący rezultat Stopklatki, jak na kanał, który nadaje od roku. Przegoni. Sporo starszych konkurentów
Awatar użytkownika
SL

Re: TVP Info, TVP Seriale, TVP Rozrywka i TVP Regionalna w czołówce kanałów tematycznych (top 25)

SL Pią Lut 06, 2015 12:12 pm

Prosze zwrocic uwage Autorowi tego tekstu, ze myli procenty z punktami procentowymi. Piszac o gigantycznym procentowym wzroscie tvpInfo podobnej terminologii uzyl odnosnie tvn24 z tym, ze w pierwszym przypadku faktycznie chodzilo o procenty,a w drugim o punkty procentowe. To zasadnicza roznica powielona wielokrotnie w calym tekscie.
Awatar użytkownika
50tka

Re: TVP Info, TVP Seriale, TVP Rozrywka i TVP Regionalna w czołówce kanałów tematycznych (top 25)

50tka Pią Lut 06, 2015 1:01 pm

Dzieki Ci TVP INFO, ze nie jestem twoja grupa docelowa....to uwlaczaloby mojej inteligencjii....szkoda tych mlodziakow.....jak przeeanalizowac co oni ogladaja....straszne...
Awatar użytkownika
Roki

Roki Pią Lut 06, 2015 4:31 pm

Akurat TVP INFO ma widownię starszą od TVN24 i dlatego jak dla mnie jest lepszy, bo ta starsza widownia wyżej sobie jednak ceni merytoryczność, a nie plotkarstwo i sensacyjność. Mam do nich trochę zastrzeżeń, ale powagą biją konkurencję dość wyraźnie.
Awatar użytkownika
Do obserwatora

Do obserwatora Pią Lut 06, 2015 4:35 pm

TVP ABC też od niespełna roku, w dodatku do zdecydowanie węższej grupy a wynik prawie tak samo dobry więc nie przesadzaj z tym wspaniałym osiągnięciem Stopklatki, skoro nadal przebija ją TVP Seriale, czysto powtórkowe...
Awatar użytkownika
XES

XES Pią Lut 06, 2015 5:44 pm

W TVP INFO i TVN 24 brakuje codziennych porad erotycznych. Obie anteny mają przecież tak kompetentne kadry. Doktorzy Depko, Imieliński i Lew-Starowicz, to przy nich amatorzy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości