WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ekspert

TVP miała 20,5 mln zł straty w 2013 roku

Ekspert Pią Mar 28, 2014 4:26 pm

Gratulacje dla prezesa brauna ;)
Awatar użytkownika
ja

Re: TVP miała 20,5 mln zł straty w 2013 roku

ja Pią Mar 28, 2014 4:32 pm

Spokojnie spokojnie...dołoży sie z podatków...za duzo znajomych "Partii" pracuje w tej instytucji. Polaczki płacic podatki!
Awatar użytkownika
szyd

szyd Pią Mar 28, 2014 4:44 pm

TVP - 15 kanałów - 20 mln na minusie - 3,300 zatrudnionych. BBC - 10 kanałów - 600 mln na plusie - 3,500 zatrudnionych. (źródło Wikipedia) Tak rzadza postkomuchy z "Partyjnego" powołania.
Awatar użytkownika
ho

ho Pią Mar 28, 2014 5:00 pm

hahahahahaha wykazac strate by nie zapłacic podatku od zysku hahaha. Nawet Państwówka nie chce płacic podatków. Paranoja, troche czuje sie jak Frajer...
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Mar 28, 2014 5:42 pm

A niech Tvp jeszcze więcej zatrudnia takie ochłapy po innych stacjach jak Hanna Lis czy Beata Tadla czy Tomasz Sekielski ,czy Agata Młynarska ,Tomasz Kammel itd to jeszcze dużo więcej straty będą mieli bo nikt nie chce ich gęby oglądać a oni i tak dalej ich trzymają skoro widownia mała to znaczy że ludzie tych ludzi nie chcą oglądać i powinno się zdjać te żałosne programy z udziałem tych nie lubianych ludzi czy w Tvp pracują same tępe ludzie czy co?
Awatar użytkownika
jasnowidz

jasnowidz Pią Mar 28, 2014 7:14 pm

Panie prezesie i kto tu wyszedł na zero bo chyba nie zeszłoroczny bilans;-) ale to i tak było do przewidzenia...
Awatar użytkownika
Za co odpowiadają zarząd i rada nadzorcza TVP?

Za co odpowiadają zarząd i rada nadzorcza TVP? Pią Mar 28, 2014 11:50 pm

Wg Brauna w 2013 r. TVP-OLITRUK bez strat. W sumie razem z 2012 r. będzie 240 mln strat. Wg Brauna, bez strat. Winni są abonenci, bo nie płacą abonamentu, reklamodawcy, bo nie kupują reklam, ludzie, bo nie oglądają programu. Misja, bo wyjechała i dotąd nie wróciła. Minister kultury, bo od 2 lat nudzi coś o podatkach od swojej nieudolności, bo na Woli nie ma woli politycznej. No nie ma. Pracownicy, bo nie chcą się zwolnić i samosięzatrudnić itd. itp. itd. itp. wykręty ekipy Komorowskiego i Tuska.
Awatar użytkownika
spec

spec Sob Mar 29, 2014 12:12 am

Ekspert napisał(a):Gratulacje dla prezesa brauna ;)

To dobrze, że plusujecie te gratulacje, bo faktycznie Braun dokonał cudu ściągając statek TVP z mielizny. Wynik faktycznie na plusie oraz 200 mln lepszy niż rok wcześniej i to w roku, kiedy reklamy poleciały na pysk. Nie wiem, kto poradziłby sobie lepiej!
Awatar użytkownika
Kali

Kali Sob Mar 29, 2014 12:15 am

szyd napisał(a):TVP - 15 kanałów - 20 mln na minusie - 3,300 zatrudnionych. BBC - 10 kanałów - 600 mln na plusie - 3,500 zatrudnionych. (źródło Wikipedia) Tak rzadza postkomuchy z "Partyjnego" powołania.

Ty jesteś idiotą? Po pierwsze 26 kanałów, bo nie policzyłeś regionalnych. Po drugie zupełnie zapomniałeś dodać, że wpływy ABONAMENTOWE BBC są - bagatela - jakieś 40 razy wyższe, niż TVP. Putin szwindli by się od Ciebie powinien uczyć!
Awatar użytkownika
Lampa

Lampa Sob Mar 29, 2014 12:18 am

Za co odpowiadają zarząd i rada nadzorcza TVP? napisał(a):Wg Brauna w 2013 r. TVP-OLITRUK bez strat. W sumie razem z 2012 r. będzie 240 mln strat. Wg Brauna, bez strat. Winni są abonenci, bo nie płacą abonamentu, reklamodawcy, bo nie kupują reklam, ludzie, bo nie oglądają programu. Misja, bo wyjechała i dotąd nie wróciła. Minister kultury, bo od 2 lat nudzi coś o podatkach od swojej nieudolności, bo na Woli nie ma woli politycznej. No nie ma. Pracownicy, bo nie chcą się zwolnić i samosięzatrudnić itd. itp. itd. itp. wykręty ekipy Komorowskiego i Tuska.

Jak policzysz straty z ostatnich 200 lat, to będzie jeszcze więcej :). A ponadto faktycznie abonamentu ludzie nie płacą, za to oglądalność od jesieni rośnie, a reklam - co stoi jak byk w informacji - przybywa. Twoje, debilu, ulubione słowo POLITRUK, które od dawna wstawiasz gdzie się da, możesz wsadzić w d.. swojemu Wildsteinowi i Farfałowi
Awatar użytkownika
krejzi

krejzi Sob Mar 29, 2014 12:19 am

Piotr napisał(a):A niech Tvp jeszcze więcej zatrudnia takie ochłapy po innych stacjach jak Hanna Lis czy Beata Tadla czy Tomasz Sekielski ,czy Agata Młynarska ,Tomasz Kammel itd to jeszcze dużo więcej straty będą mieli bo nikt nie chce ich gęby oglądać a oni i tak dalej ich trzymają skoro widownia mała to znaczy że ludzie tych ludzi nie chcą oglądać i powinno się zdjać te żałosne programy z udziałem tych nie lubianych ludzi czy w Tvp pracują same tępe ludzie czy co?

Kolejny zwolniony za głupotę frustrat? :)
Awatar użytkownika
Hrabia

Hrabia Sob Mar 29, 2014 12:21 am

ja napisał(a):Spokojnie spokojnie...dołoży sie z podatków...za duzo znajomych "Partii" pracuje w tej instytucji. Polaczki płacic podatki!

Nie, mój drogi, dokłada się nie z podatków, tylko z kapitału zakładowego, którego jest killkadziesiąt razy więcej. Masz przymus wypowiadania się zawsze, kiedy się nie znasz?
Awatar użytkownika
politrucy do dzieła

politrucy do dzieła Sob Mar 29, 2014 12:36 am

jednoosobowy wydział propagandy partyjnej TVP będzie dzisiaj miał bezsenną noc..
Awatar użytkownika
bp

bp Sob Mar 29, 2014 8:47 am

To Jacek wrócił z pracy i dorabia nadgodziny do pensyjki...
Awatar użytkownika
MS @szyd

MS @szyd Sob Mar 29, 2014 11:39 am

Z tego, co czytałem, BBC zatrudnia 23000 pracowników.
Ale fakt, Brytyjczycy dbają o swoje media publiczne.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości