WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
2021

TVP o Donaldzie Tusku niemal wyłącznie źle

2021 Pon Sie 09, 2021 6:13 am

Dzięki nim Tusk telekamere dostanie. Ma swój program w tv.
Awatar użytkownika
Fass

Re: TVP o Donaldzie Tusku niemal wyłącznie źle

Fass Pon Sie 09, 2021 6:23 am

A przepraszam - co można o Tusku dobrego powiedzieć? O tym, że kazał pracować do śmierci? O tym, że zabrał nam kasę z OFE? I teraz nie gada o tym, że macierzyństwo to "udręka"? Albo, że Kopacz wymyśliła 500+? TVP jaka jest, taka jest, ale tylko puszcza jego słowa. A to, że dziś już nie śpiewa mu "sto lat"? No cóż ...
Awatar użytkownika
nnn

nnn Pon Sie 09, 2021 6:35 am

Dokładne lustro TVN. W TVN wyłącznie dobrze o Tusku i źle o PIS. Takie mamy media. Poza niszowymi, małymi mediami wszędzie propaganda.
Awatar użytkownika
jakżyć

jakżyć Pon Sie 09, 2021 6:58 am

boją się go, krasnale
Awatar użytkownika
Stefan wraz z rodziną

Stefan wraz z rodziną Pon Sie 09, 2021 7:02 am

Brawo Jacek Kurski, Polak katolik z krwi i kości, uczciwy a prawdomowny. A jaki bezinteresowny. Przyszły premier a może i prezes?
Awatar użytkownika
Nieślubny syn Władimira

Nieślubny syn Władimira Pon Sie 09, 2021 7:06 am

Jak by nie patrzeć tępa nagonka w TVP w oczach normalnych to jednak nobilitacja. Trafić do jednego grona z Owsiakiem, Ochojska, Tokarczuk, Bodnarem i Bidenem. #zazdrosc
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z pSSu

rozbawiony socjalistami z pSSu Pon Sie 09, 2021 7:09 am

Strach dobrozmieńców przed Tuskiem jest ogromny.
Są prymitywni, ale wiedzą, że zmiana władzy = oderwania od koryta i ukradzionych 2 mld corocznie.
Jak przyjdzie wtedy żyć? Sprzątając na Żoliborzu u dziadzia?
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pon Sie 09, 2021 7:19 am

"Fass" napisał(a): A przepraszam - co można o Tusku dobrego powiedzieć? O tym, że kazał pracować do śmierci? O tym, że zabrał nam kasę z OFE? I teraz nie gada o tym, że macierzyństwo to "udręka"? Albo, że Kopacz wymyśliła 500+? TVP jaka jest, taka jest, ale tylko puszcza jego słowa. A to, że dziś już nie śpiewa mu "sto lat"? No cóż ...

Nie wiem czy jesteś tak głupi, czy na bierzesz za idiotów. Tak czy siak te prymitywne bzdety są tak żenujące, że aż brak mi słów.
Awatar użytkownika
w

w Pon Sie 09, 2021 7:21 am

"YKK" napisał(a):
"Fass" napisał(a): A przepraszam - co można o Tusku dobrego powiedzieć? O tym, że kazał pracować do śmierci? O tym, że zabrał nam kasę z OFE? I teraz nie gada o tym, że macierzyństwo to "udręka"? Albo, że Kopacz wymyśliła 500+? TVP jaka jest, taka jest, ale tylko puszcza jego słowa. A to, że dziś już nie śpiewa mu "sto lat"? No cóż ...

Nie wiem czy jesteś tak głupi, czy na bierzesz za idiotów. Tak czy siak te prymitywne bzdety są tak żenujące, że aż brak mi słów.

Prawda jest żenująca? To fakt.
Awatar użytkownika
Tak

Tak Pon Sie 09, 2021 7:45 am

"w" napisał(a):
"YKK" napisał(a):

Prawda jest żenująca? To fakt.

Tak, Правда jest żenująca.
Awatar użytkownika
Obywatel

Obywatel Pon Sie 09, 2021 8:15 am

Ohydne w tym wszystkim jest to, iż wszystkich nas, płacących podatki, zmusza się do finansowania tego rynsztoku na Woronicza.
Awatar użytkownika
Filip

Filip Pon Sie 09, 2021 8:35 am

Jak nie Ma nic pozytywnego to co maja mu sto lat śpiewać jak kiedyś 😂😂😂
Awatar użytkownika
Poe

Poe Pon Sie 09, 2021 8:51 am

Na Nowogrodzkiej stringi mokre 😉 gdyby Tuska się nie bali nie waliliby w niego jak w bęben. Tak mocno się przestraszyli, że musieli wyciągnąć najcięższe działa żeby przykryć jego powrót - lex TVN. To miara tego kim dla nich jest Tusk
Awatar użytkownika
Lelo

Lelo Pon Sie 09, 2021 9:44 am

Najlepiej mówią o Donaldzie w kuluarach PO, zwłaszcza Rafał ha ha ha
Awatar użytkownika
Ewa.sz

Ewa.sz Pon Sie 09, 2021 9:50 am

No jakoś mnie to nie dziwi bo za jego rządów opływali we wszystko Ci co przy żłobie a reszta słyszała pieniędzy nie ma a teraz też przyjechał po to żeby siać nienawiść i dać nas Niemcom jako tanią siłę roboczą i kolejny land stworzyć.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 60 gości