WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
XX

TVP odmówiła emisji spotu marki Durex z parą gejów, bo "widzowie skarzą się reklamy zawierające treści intymne"

XX Wto Cze 09, 2020 5:59 am

Brawo TVP :)
Awatar użytkownika
Qwert

Re: TVP odmówiła emisji spotu marki Durex z parą gejów, bo "widzowie skarzą się reklamy zawierające treści intymne"

Qwert Wto Cze 09, 2020 7:41 am

Żenujące wyjaśnienie. Skargi i zażalenia kieruje się do KRRiTV. Kto podjął konkretnie taką decyzję? Komisja Moralności TVP?
Awatar użytkownika
ja

Re: TVP odmówiła emisji spotu marki Durex z parą gejów, bo "widzowie skarżą się na reklamy zawierające treści intymne"

ja Wto Cze 09, 2020 8:27 am

Ciagle to samo - spór konserwatystów z lewakami
Awatar użytkownika
Prędzej czy później

Re: TVP odmówiła emisji spotu marki Durex z parą gejów, bo "widzowie skarżą się na reklamy zawierające treści intymne"

Prędzej czy później Wto Cze 09, 2020 8:28 am

Kiedyś Was (ludzi pracujących w TVP i dla PiSu) ktoś ocenzuruje...
Awatar użytkownika
Pissowcy

Pissowcy Wto Cze 09, 2020 8:32 am

A Ci znowu zaklinają rzeczywistość...
Ludzie, mamy XXI wiek.
To że cos mi mi się nie podoba, to nie znaczy że mam prawo to gumkowac z przestrzeni publicznej
Awatar użytkownika
torre24

torre24 Wto Cze 09, 2020 9:00 am

Bez przesady z tą obrzydliwością... lepsze upławy, swędzenie i suchość pochwy? A może hemoroidy?
Awatar użytkownika
Rafalec

Rafalec Wto Cze 09, 2020 10:25 am

Jestem niestety hom oseksualistą i nie jest mi z tym dobrze. Cieszę się, że Telewizja Polska, której niestety można wiele zarzucić, stanęła w obronie mora lności.
Awatar użytkownika
Pisowskie elity mają się dobrze

Pisowskie elity mają się dobrze Wto Cze 09, 2020 10:33 am

Niestety jesteśmy tylko wschodnią, zapyziałą, prymitywną społecznością o zerowej moralności, bezduszności. Głęboko zacofaną co sprzyja elicie pisowskiej
Awatar użytkownika
AS

AS Wto Cze 09, 2020 11:13 am

Poziom zakłamania i hipokryzji TVP i jej kierownictwa jest astralny. Nie ma to jak zmieniać żony i kochanki, a mimo to przed kamerami udawać pobożnych katolików. Wstrętne!
Awatar użytkownika
Pioy

Pioy Wto Cze 09, 2020 11:31 am

od niepokazywania gejów w TVP nie wygumkuje się osób LGBT z przestrzeni :)
Awatar użytkownika
haha

haha Wto Cze 09, 2020 12:25 pm

"Pisowskie elity mają się dobrze" napisał(a): Niestety jesteśmy tylko wschodnią, zapyziałą, prymitywną społecznością o zerowej moralności, bezduszności. Głęboko zacofaną co sprzyja elicie pisowskiej

wyczuwam bol dupci lewaka
Awatar użytkownika
oje

oje Wto Cze 09, 2020 12:38 pm

Brawo TVP!
Awatar użytkownika
Olo

Olo Wto Cze 09, 2020 1:01 pm

Wielki szacun dla TVP
Awatar użytkownika
Serialowiec

Serialowiec Wto Cze 09, 2020 1:57 pm

A obecnie nadawany serial Włoska Rodzina jest wątek gejowski i skarg nie ma ?
Awatar użytkownika
Ras

Ras Wto Cze 09, 2020 3:12 pm

"Pisowskie elity mają się dobrze" napisał(a): Niestety jesteśmy tylko wschodnią, zapyziałą, prymitywną społecznością o zerowej moralności, bezduszności. Głęboko zacofaną co sprzyja elicie pisowskiej
Tylko się nie popłacz
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości