[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP Polonia zniknie z naziemnej telewizji cyfrowej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nick

TVP Polonia zniknie z naziemnej telewizji cyfrowej

nick Pią Sty 17, 2014 7:56 am

Kolejny niezrozumiały idiotyzm. Tego gniota tvp Info i tak nikt nie chce oglądać.
Awatar użytkownika
sz

Re: TVP Polonia zniknie z naziemnej telewizji cyfrowej

sz Pią Sty 17, 2014 8:15 am

Brawo! Na co komu TVP Polonia w NTC?
Awatar użytkownika
polak

polak Pią Sty 17, 2014 8:21 am

TV Polonia ma zniknac calkowicie z anteny I to bardzo szybko , nie rozumiecie ze jest to najgorszy program I szkoda na niego pieniedzy . Czas przestac placic tym ZLODZIEJOM. Przeciez to nieda sie ogladac a cholata bierze najwieksze pieniadze za jego nadawanie I za granica zmusza odbiorcow do jego odbioru tz. placenia za ten program pod presja wylaczenia iTVN oraz Polsatu 2. Za te 2 kanaly placimy po 9 dolcow a za ten zlodziejski beznadziejny az prawie 50 dolarow co miesiaca. Czy to nie jest CHAMSTWO I ZLODZIEJSTWO. Dodatkowo za nowy dekoder ktory kazdy musi kupic 150 dol , co kosztuje w Azji $29.-
Awatar użytkownika
Juliusz Brown

Juliusz Brown Pią Sty 17, 2014 9:10 am

Miejmy nadzieję, że w kwietniu TVP Rozrywka nie zmieści się do MUX-3. Definicja rozrywki wg TVP to tylko nie do końca śmieszne kabarety, Makłowicz, Jaka to melodia i od czasu do czasu Szansa na sukces. Szkoda czasu i utraty jakości reszty kanałów w MUX-3 jeśli miałby ten kanał rzeczywiście pozostać.
Awatar użytkownika
Rooftop

Rooftop Pią Sty 17, 2014 10:27 am

Fajne rozwiązanie. Już od dawna jest tak, że płacący abonament nie mają dostępu do tego za co płacą (np. TVP Sport nie ma w wielu płatnych sieciach kablowych). Dotąd mogli, chociaż niezgodnie z prawem, abonamentu nie płacić. Wygląda na to, że po kolejnych reorganizacjach tych niedostępnych kanałów będzie więcej, za to abonament ma być powszechny i skutecznie egzekwowany. I stanie się czymś w rodzaju podatku. Podsuwam następny pomysł: zakodować sygnał i dostarczać go wyłącznie za kolejną opłatą...
Awatar użytkownika
łodzianka

łodzianka Pią Sty 17, 2014 10:38 am

U mnie, w Lodzi, operator Toya już wyrzucił Polonię i w to miejsce mam jakąś TV 4 albo PULS, zależy co "wskoczy". Ale mnie tam wszystko jedno. I tak poza dziennikami i Teatrem TV, jesli nadają, nie oglądam
Awatar użytkownika
huh

huh Pią Sty 17, 2014 11:26 am

wywalcie tvp rozrywka

jak chce moja tv polonie ogladac
Awatar użytkownika
huh

huh Pią Sty 17, 2014 11:29 am

łodzianka napisał(a):U mnie, w Lodzi, operator Toya już wyrzucił Polonię i w to miejsce mam jakąś TV 4 albo PULS, zależy co "wskoczy". Ale mnie tam wszystko jedno. I tak poza dziennikami i Teatrem TV, jesli nadają, nie oglądam

u mnie tez juz dawno tvp polonia wywalona z kabla :|
Awatar użytkownika
Shakyor

Shakyor Pią Sty 17, 2014 11:52 am

mam w domu stareńki telewizor Sanyo (nr modelu się zatarł) kupiony jeszcze w Pewexie. Orientuje się ktoś jaki system nadawania tu jest i jakie kanały złapie?
Awatar użytkownika
Grr

Grr Pią Sty 17, 2014 1:47 pm

A dlaczego nie ma na MUX TVP Sport? Mogłoby wejść zamiast TVP1 SD.
Awatar użytkownika
kubulec

kubulec Pią Sty 17, 2014 1:58 pm

Świadoma marginalizacja TVP Polonia. Większy zasięg "super expressowego" TVP Info kosztem Polonii. Błąd !!!!!!!!
Awatar użytkownika
oglądacz

oglądacz Pią Sty 17, 2014 4:56 pm

Zamiast podwójnej Jedynki dajcie TVP Sport złodzieje!!!
Awatar użytkownika
zertes

zertes Pią Sty 17, 2014 6:01 pm

Jak dlugo jeszcze TVP bedzie lekcewazyc swoich chlebodawcow? Natychmiast - wzorem innych panstw - wprowadzic kanal sportowy na multipleks! Dzialania Dworaka, Brauna i spolki po nastepnych wyborach parlamentarnych zostana ocenione przez odpowiednia komisje parlamentarna. Czyje interesy reprezentuja wlasciwie ci panowie? Mozna odniesc wrazenie, ze wylacznie prywatnych nadawcow, oferujacych programy sportowe w niedorzecznych i drogich pakietach! Przy okazji, czy popularyzacja sportu nie nalezy do zadan publicznych nadawcow? I jeszcze bezczelnie domagaja sie oplat abonamentowych - smiechu warte! Przy okazji - co wlasciwie robia poslowie z Komisji Kultury - kiedy upomna sie o interes swoich wyborcow?
Awatar użytkownika
A&G

A&G Pią Sty 17, 2014 9:19 pm

Brawo! Pierwsza bardzo mądra decyzja Zarządu TVP!!! Więcej takich odważnych decyzji! Gratuluję!!!
Awatar użytkownika
mcmc99

mcmc99 Pią Sty 17, 2014 11:09 pm

...ten gniot, TVPOLONIA musi jeszcze twać, bo jakiś debil w drugiej połowie lat 90-tych podpisał umowę na dystrybucję sygnału z jakimś przekrentasem z USA na ok 20 - 25 i w razie braku/wyłączenia sygnału tego KANAŁU , TVP musiałaby zapłacić gigantyczne odszkodowanie...I kto to podpisał??????????????????
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości