WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Iza

TVP, Polskie Radio i PAP nadal pod nadzorem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Iza Pon Gru 09, 2019 8:58 am

To szef MAP niepotrzebnie był przyjmowany przez Kurę na lanczyku ;-)
Awatar użytkownika
tadzizna

Re: TVP, Polskie Radio i PAP nadal pod nadzorem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

tadzizna Pon Gru 09, 2019 9:01 am

To nie pd nadzorem Nowogrodzkiej?
Awatar użytkownika
pixy

Re: TVP, Polskie Radio i PAP nadal pod nadzorem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

pixy Pon Gru 09, 2019 10:05 am

Czyli nadal będzie królowała nędza intelektualna w tzw kulturze kreowanej przez PiS i skierowana wyłącznie do osób 50+. Jakoś nie widać innych działań poza męczeniem ludzi szkolnymi lekturami, które wywołują koszmary w nocy, nachalnym patriotyzmem i przymusową religią. PiS prowadzi nudne życie i takie musi być wszystkich obywateli bez wyjątku i podporządkowane jego widzi mi się. PiSowcy w większości mają podwójną moralność i raczej nie są dobrym wzorcem do "kopiowania".
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Pon Gru 09, 2019 1:18 pm

Do rozstrzygnięcia pozostaje, pod czyim nadzorem powinien pozostawać minister kultury, lekarza, coacha, czy może wystarczyłaby mądra niania?
Awatar użytkownika
\˚ㄥ˚\

\˚ㄥ˚\ Pon Gru 09, 2019 3:15 pm

W radiu pisowscy dziennikarze rozmawiają z politykami pisowskimi. Jadem do wszystkich innych plują co myślą inaczej. Religia powinna mieć swój kanał. Muzyka za dyrekcji też zniszczona .Nie ma czego słuchać kiedyś na podium nadawców obecnie tylko 11,12 miejsce w sluchalnosci .Żal że zniszczylo PiS pracę pokoleń dziennikarzy bo to radio publiczne.
Awatar użytkownika
Derywator

Derywator Pon Gru 09, 2019 8:40 pm

Nie wiedziałem, że w Polsce jest jeszcze Minister Kultury!
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Wto Gru 10, 2019 3:33 pm

"Derywator" napisał(a): Nie wiedziałem, że w Polsce jest jeszcze Minister Kultury!

Wiesław Gliński": "...a mój brat idiota (...)".
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości