WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

TVP pozywa Onet za nieuczciwą konkurencję w związku z tekstami o koronawirusie Jacka Kurskiego

YKK Śro Sty 26, 2022 10:11 am

"Nie ma zgody na hejt i gwałcenie prywatności" - pisze kanalia, która wymyśliła "dziadka z wehrmachtu".
Awatar użytkownika
Jurek

Re: TVP pozywa Onet za nieuczciwą konkurencję w związku z tekstami o koronawirusie Jacka Kurskiego

Jurek Śro Sty 26, 2022 10:35 am

Ostatnio u lekarza spędziłem 4 godziny w kolejce.Jakiś facet mówił do innej kobiety ,że lekarze zarabiają 1,5 miliona złotych co miesiąc.Jak to usłyszałem to myślałem,że mnie szlag trafi.Propaganda już tak weszła w głowy dorosłych ludzi ,że nie wiem czy nawet po zmianie władzy to się zmieni.To co zrobił Kurski z tą telewizją jest straszne.On nie ma żadnych skrupułów.Żadnych.
Awatar użytkownika
Marta

Re: TVP pozywa Onet za nieuczciwą konkurencję w związku z tekstami o koronawirusie Jacka Kurskiego

Marta Śro Sty 26, 2022 10:37 am

No właśnie nie ma miejsca na hejt.A ty Kurski co robisz codziennie w tvp info.
Awatar użytkownika
Duński

Duński Śro Sty 26, 2022 10:45 am

Długo się zastanawiał, jak to ugryźć. A sprawiał wrażenie raczej błyskotliwego. Hmm.
Awatar użytkownika
Jan

Jan Śro Sty 26, 2022 10:49 am

Czy produkowana jest już surowica z osocza Kurskiego?
Awatar użytkownika
Marianka

Marianka Śro Sty 26, 2022 11:26 am

Gdyby tak było jak Pan Jacek sobie życzy to nie byłoby w jego stacjach informacji kto się zaszczepił przed czasem. To takie samo piętnowanie innych w odniesieniu do ich zdrowia i naruszeń które robią
Awatar użytkownika
Nickie111

Nickie111 Śro Sty 26, 2022 4:23 pm

Rozumiem, ze towarzysz Kurski za własną kasę się będzie procesował? Czy za moją?
Awatar użytkownika
Powodzenia

Powodzenia Śro Sty 26, 2022 4:43 pm

I słusznie. Tylko doprowadzić sprawę do końca! Michnik przez lata ciągał ludzi po sądach za duzo drobniejsze sprawy.
Awatar użytkownika
Jeszcze raz powodzenia!

Jeszcze raz powodzenia! Śro Sty 26, 2022 4:45 pm

"Powodzenia" napisał(a): I słusznie. Tylko doprowadzić sprawę do końca! Michnik przez lata ciągał ludzi po sądach za duzo drobniejsze sprawy.

Onet to nie ruszy, ale już majtków pokroju Dziubki owszem.
Awatar użytkownika
fakty

fakty Śro Sty 26, 2022 7:07 pm

"YKK" napisał(a): "Nie ma zgody na hejt i gwałcenie prywatności" - pisze kanalia, która wymyśliła "dziadka z wehrmachtu".

Ujawniła bo w realu rzeczywiście Joseph Tusk słuzył podczas II wojny światowej w Wehrmachcie. Własnie gdyby Kurski pusił wtedy bąka i okazało się, że nie miało to miejsca, to dziś jesli byłby w PiSie a pewnie nie bo to charakteryny gość i pewnie dziś waliłby jak Marcinkiewicz, ale jeśliby pozostał to działałby w gdańskich strukturach.
Awatar użytkownika
User

User Śro Sty 26, 2022 10:20 pm

A kierowca z TVp już zawiózł majtki małżonki do pralni?
Awatar użytkownika
abc

abc Czw Sty 27, 2022 9:44 pm

Słychać kury wycie? Znakomicie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 57 gości