WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ktosik_cosik

TVP Regionalna dostępna w Cyfrowym Polsacie

ktosik_cosik Pią Wrz 06, 2013 6:36 pm

Jakość obrazu na tym kanale w CP jest masakryczna, mam mały LCD 26" i nie idzie tego oglądać, mydło i ogromna pikseloza. Ciekawe co na to posiadacze TV 50" i większych... Mam dosyć tego Cyfrowego Polsatu, który idzie w ilość i upycha 20 kanałów na transponderze, mając w nosie jakość techniczną.
Awatar użytkownika
ani grosza

Re: TVP Regionalna dostępna w Cyfrowym Polsacie

ani grosza Pią Wrz 06, 2013 8:25 pm

"TVP Regionalna objęta jest zasadą tzw. must carry, co oznacza, że musi być dostępna we wszystkich pakietach operatorów telewizji płatnej. "
To jest jakaś kpina. I może jeszcze w 16-tu wersjach ta wojewódzka telewizyjka ma być retransmitowana przez inne podmioty- po pierwsze to KRRiTV powinna operatorom za te fanaberie zapłacić- no i po drugie- co to za zmuszanie jakiś podmiotów do oferowania czegoś.
Awatar użytkownika
Tomek.

Tomek. Pią Wrz 06, 2013 10:03 pm

Ja mam UPC i też jakość jest tragiczna na 42'. Platformy cyfrowe na 30 kanałach mają VOD i inne głupoty 16 kanałów regionalnych nie byłoby żadnym problemem dla nich kwestia chcenia.
Awatar użytkownika
ani grosza

ani grosza Sob Wrz 07, 2013 8:43 am

Otóż byłoby problemem, bo to kosztuje, TVP musiałaby nadawać je na Hotbird odkrytym sygnałem- to wtedy dopisuje się do listy i nie ma problemu, w każdym innym wypadku to KRRiTV powinna bulić za retransmisję sygnału. Co to za zmuszanie do nadawania tego co sobie wymyśli TVP, proszę bardzo "must" TVP1, TVP2, Polsat,TVN, Puls i może TV4 i TTV i Puls 2 i nic więcej (sprawiedliwie 2 kanały reżimowe i po 2 największych nadawców komercyjnych)
Awatar użytkownika
nick

nick Sob Wrz 07, 2013 10:50 am

pasują do siebie - disco polo i pslowski badziew
Awatar użytkownika
par

par Sob Wrz 07, 2013 9:19 pm

Straszna ta regionalna. Dziś próbowałem oglądać. Najpierw jakiś egzaltowany pan kiwając się jak w rytm hip hopu ględził coś o kotach w schroniskach a potem prezentowano przez 10 minut elektryczna dojarki dla krów a na deser inny pan opowiadał o hodowli drobiu ozdobnego. Koszmar!
Awatar użytkownika
@bezczelny

@bezczelny Nie Wrz 08, 2013 5:16 pm

Mam w kablówce TVP Warszawa tam, gdzie kiedyś była TVP Info, a teraz TVP Info nie mam wcale.
Awatar użytkownika
izaak

izaak Pon Wrz 09, 2013 8:46 am

Nic nie tracisz
Awatar użytkownika
siemion

siemion Pon Wrz 09, 2013 11:12 am

Może być. Dla warszawiaków bardzo fajny kanał, chyba najlepszy taki regionalny, a w zasadzie to o to przecież chodzi. Także peryferia mogą sie dowiedzieć o tym, co w stolicy się dzieje, a to przecież ważne.
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Pon Wrz 23, 2013 9:48 pm

Na Cholerę mi TVP Regionalna z Warszawy jak ja mieszkam na Dolnym Śląsku wolał bym TVP Regionalnej z Wrocławia a tak kanał 196 mam gdzieś nie będę się wyrażał gdzie
Awatar użytkownika
Aneta

Aneta Śro Paź 30, 2013 1:11 pm

A co najlepsze na telewizorach z wbudowanym dekoderem TVP Wrocław jest. A ja opłacam dość wysoki abonamet i mam Warszawę, której nie oglądam. A Wrocław bym chętnie pooglądała...
Awatar użytkownika
walery

walery Sob Kwi 26, 2014 9:30 pm

oszusci
Awatar użytkownika
widownia 5 - 20tysi

widownia 5 - 20tysi Nie Kwi 27, 2014 12:13 pm

Wyników oglądalności już się nie publikuje. Śląskie Aktualności w czasach normalnej, regionalnej trójki, miały często milionową widownię, a pół miliona minimum. Teraz się cieszą, jak mają kilkanaście tysięcy, więc pół osiedla, albo 3 wsie. Czyli okoliczne telewizyjki kablowe mogą śmiało konkurować z betonem, który tylko o funkcyjne stołki dba, a program zapycha śmieciem, tworzonym przez amatorów i studentów, byle półdarmo... Ale "agencje producenckie" nadal mają się świetnie, zajmując się góra 5 programami i noszeniem materiałów z archiwum. Ciekawe, czy NIK też będzie zachwycony, widząc, że studia puste i argumentację, że to świetnie, bo mało prądu zużywamy? :D
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości