WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
dr no

TVP Rozrywka International nowym kanałem Telewizji Polskiej

dr no Pią Sty 31, 2014 9:25 am

Kilka dni temu MSZ zapowiedział likwidację TV Polonia, a teraz nagle info o powstaniu TVP Rozrywka International... hahaha... oczywiście łatwiej serwować widzom za granicą kabarety i inne głupoty wielokrotnie powtarzane, aniżeli solidną porcję informacji. Zresztą kto ma to robić ? Młodzież ściągnięta po szkole lub jako awans zawodowy po roku pracy w lokalnym radiu internetowym ? Najgorsze jest to, że obecne władze chcą zaśmiecić rynek dużą ilość marnych kanałów idąc na ilość, a nie dbają o obecne w których mamy partyjną agitację, powtórki ....i reklamy.
Awatar użytkownika
Wolny Boks

Re: TVP Rozrywka International nowym kanałem Telewizji Polskiej

Wolny Boks Pią Sty 31, 2014 10:16 am

A kiedy TVP ŚMIECHU WARTE ????
Awatar użytkownika
filip

filip Pią Sty 31, 2014 11:08 am

Panowie z zarządu TVP - nie psujcie już więcej tej firmy błędnymi decyzjami! Pamiętajcie, za kilka miesięcy was nie bezie na tych stanowiskach a smród po waszych decyzjach będzie się ciągnął latami!!!!!
Awatar użytkownika
Marta

Marta Pią Sty 31, 2014 11:32 am

Przepraszam a kto ma tę rozrywkę tworzyć? Własne produkcje TVP w tym zakresie (przede wszystkim w wykonaniu Jedynki) są na żenującym poziomie. Później dziwić się, że tylko starszyzna przywiązana do telewizora ogląda telewizję publiczną (z nazwy). Zamiast na ilości skupiłabym się na jakości.
Awatar użytkownika
xxx

xxx Pią Sty 31, 2014 1:00 pm

To jest już szczyt wszystkiego. Nieroby zeszmaceni strajkują, zasrani celebryci biorą po kilkadziesiąt tysięcy złotych za gówniane programy i seriale, a ci jeszcze dopierdo*ić chcą kolejne kanał powtórek powtórek... Gdzie jest NIK? Gdzie jest UOKiK? Gdzie jest niezależna KRRiTV? Pytam się, bo płacę na takie gówna pieniądze, a na seriale z zasranymi Karolakami albo Mroczkami to macie? International zasrany, będziemy mi tu jakiś byle przydupas Zdrojewskiego w roli prezesa będzie ludziom takie ścierwo nadawał?
Awatar użytkownika
WartyNurt

WartyNurt Pią Sty 31, 2014 2:19 pm

Domyślam się,że filmy te zgodnie z tworzoną historią przez IPN będą gloryfikować poległych w przegranych powstaniach,walkach Polaków na Zachodzie.Pominięci lub zmarginalizowani zostaną zapewne żołnierze zwycięzcy w II wojnie światowej,walczący w Hiszpanii ,w powstaniu Wielkopolskim , w innych bitwach
i powstaniach w których nasi bohaterowie odnosili zwycięstwa.Tak się składa,że IPN zwycięzców nie lubi,a jeszcze jak walczyli wraz z "niesłusznymi" tj. z tymi co teraz są u nas niemodne to już całkiem mają przechlapane.
Awatar użytkownika
Jak jest zima to musi być zimno. Sorry, taki mamy klinat w partyjnej TVP

Jak jest zima to musi być zimno. Sorry, taki mamy klinat w partyjnej TVP Pią Sty 31, 2014 5:01 pm

Politruki zawsze pozostaną politrukami. Takie jest odwieczne prawo natury.
Awatar użytkownika
mt

mt Pią Sty 31, 2014 11:27 pm

Po jakiego grzyba jeszcze jeden syf w TV?
Awatar użytkownika
WAMPIR SOKORSKIEGO

WAMPIR SOKORSKIEGO Sob Lut 01, 2014 12:13 am

Sprawa dawno temu się rypła. Nie ma pola do gry. Partyjna TVP-OLITRUK Brauna niczego nie stworzy. Premier Tusk powinien przestać się wygłupiać. Zabrać z Woronicza swoich politruków, koleżków Zdrojewskiego (pal sześć wyborcze wyniki tego palanta) i koleżanki Sikorskiego. Wysłali na Woro wyjątkowo nieudolny element. Bardziej nieudolny niż oni sami (choć wydawałoby się, że to niemożliwe). Donaldinho, to twoja ostatnia szansa, od czasu zgody na Brauna, wybranego w sfałszowanym konkursie przez udeckiego polit-misia o bardzo małym rozumku - Dworaka. Tego, co te bałwany wyczyniają w TVP nie da się przykryć komunałami o mediach publicznych. Kilkutysięczna załoga TVP ma dosyć ich kiepskich żartów i słabo skrywanego łajdactwa. Przegrasz wybory przez te niemoty.
Awatar użytkownika
Dyletant

Dyletant Wto Mar 11, 2014 5:58 pm

Mnożą byty aby zaciemnić sytuację. Stara strategia. Zakup niezbędnych sprzętów, nowe etaty. Przecież tam się nikt nie będzie reklamować, więc nie ma najmniejszych szans na zyski.
Awatar użytkownika
d

d Wto Mar 11, 2014 5:59 pm

Przynajmniej kilku pasibrzuchów przejedzie się kilka razy na party do Syndey.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość