WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ullo

TVP Seriale i Stopklatka TV bezkonkurencyjne wśród stacji filmowo-serialowych (dane za kwiecień)

ullo Czw Maj 25, 2017 4:06 am

gdyby TVP Seriale z ramówki wykopało Ranczo puszczane na okrętkę zapewne liderem by nie było.
Awatar użytkownika
Iwona

Re: TVP Seriale i Stopklatka TV bezkonkurencyjne wśród stacji filmowo-serialowych (dane za kwiecień)

Iwona Czw Maj 25, 2017 10:25 am

Jeśli Tvp seriale znajdzie sie w naziemnej tv to dopiero bedzie ogladalnosc:)
Awatar użytkownika
moja ocena dwóch konkurentów

Re: TVP Seriale i Stopklatka TV bezkonkurencyjne wśród stacji filmowo-serialowych (dane za kwiecień)

moja ocena dwóch konkurentów Czw Maj 25, 2017 1:51 pm

Od niedawna mam stacje TVN Fabuła - wcześniej nie miałem chociaż jest już od jakiegoś czasu dostępna - więc nie miałem jak ocenić (...) uważam że jest to super ciekawa stacja filmowa - na pewno warto ją mieć i wybrać coś co nas zainteresuje. Wcześniej już dawno temu jak startował Polsat Film - moja ocena tej stacji była bardzo niska - pamiętam jak z ciekawości włączałem niestety jak to ze wszystkim z Grupy Polsat - czyli najgorsze co może być - były bez przerwy reklamy potem pojawiło się na chwilę po reklamach durne logo tej stacji i znowu pasmo reklam - filmy jak dla mnie tragiczne... Zatem Polsat Film wykasowany - nie zamierzam oglądać jakiejkolwiek durnej stacji z Grupy Polsat gdzie oprócz durnej oferty programowej - bardzo rzadko jest coś ciekawego - zawsze są tylko reklamy...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości