[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP Sport rozstaje się z Justyną Szubert-Kotomską. „Wyczerpała się formuła współpracy”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Doda

TVP Sport rozstaje się z Justyną Szubert-Kotomską. „Wyczerpała się formuła współpracy”

Doda Śro Kwi 04, 2018 12:21 am

Szkoda, rzetelna dziennikarka z dobrym warsztatem.
Awatar użytkownika
Ja

Re: TVP Sport rozstaje się z Justyną Szubert-Kotomską. „Wyczerpała się formuła współpracy”

Ja Śro Kwi 04, 2018 7:37 am

I slusznie gonic zasniedziale skorupy mlodych dopuscic tak trzymac
Awatar użytkownika
rożyczka

Re: TVP Sport rozstaje się z Justyną Szubert-Kotomską. „Wyczerpała się formuła współpracy”

rożyczka Śro Kwi 04, 2018 7:41 am

"Ja" napisał(a): I slusznie gonic zasniedziale skorupy mlodych dopuscic tak trzymac

Sam jestes zaśniedziałą skorupą i na dodatek idiotą
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Kwi 04, 2018 9:40 am

"Ja" napisał(a): I slusznie gonic zasniedziale skorupy mlodych dopuscic tak trzymac

Za 20 lat też będziesz taką zasiedziałą skorupą. Mam nadzieję, że też cie pogonią i skończysz na kasie w markecie...
Awatar użytkownika
dmx

dmx Śro Kwi 04, 2018 10:07 am

Widziałem jej materiały. Nic specjalnego. Sznyt starej klasyki, a tam gdzie odzywała się na wizji, od razu mnie odrzucał słaby jej warsztat.
Niestety, patrząc na działania tej anteny, domyślam się, że chodzi raczej o wolne miejsce dla kogoś znajomego obecnej dyrekcji.
Awatar użytkownika
shuty

shuty Śro Kwi 04, 2018 11:30 am

Szkoda, bo Jej materiały oglądało się z przyjemnością. Żadna z anten TVP nie ma spójnej wizji, więc gadanie o szukaniu nowoczesnych form przekazu można włożyć między bajki. To tania wymówka...
Awatar użytkownika
k.mila

k.mila Śro Kwi 04, 2018 11:55 am

Problemem jest to, że ta Pani nie zna się na sporcie. Może robić materiały okołosportowe np. o igrzyskach, aferach, ale trudno ją wykorzystać np jako reportera meczowego.
Trudno się dziwić decyzji dyrekcji. Na rynku jest wiele osób, które są w stanie robić to co Pani Justyna a ich wiedza o sporcie jest nieporównywalnie większa.
Awatar użytkownika
Materiały z Korei

Materiały z Korei Śro Kwi 04, 2018 1:04 pm

Dla mnie jej materiały z Korei były ponure. Jak gdyby robione na przymus. Widać było, że się cieszy, gdy nie musi się sama wypowiadać, a sportowiec czy ktoś inny gada do kamery.
Awatar użytkownika
Władysław Sadowski

Władysław Sadowski Śro Kwi 04, 2018 4:04 pm

Szczerze, to miejscami podczas relacji z Pjongczangu miałem wrażenie że to bardziej materiał pasujący bardziej do tej drugiej Korei...
Awatar użytkownika
śmiechu warte

śmiechu warte Śro Kwi 04, 2018 8:03 pm

Justyna Kowalczyk wygrywała - Justyn w TVP było od groma. Teraz czystka. Owczy pęd...
Awatar użytkownika
m.

m. Czw Kwi 05, 2018 3:01 am

Szkoda. Z przyjemnoscia sie sluchalo. Dobry zanikajacy poziom dziennikarstwa. Teraz w TVP Sport beda reporterzy pokroju tych dwoje co sie pojawili ostatnio jeden chyba z republiki, chyba na ME czy MS w lekkoatletyce gdzies mignal, pojecia zero, a druga panienka co była na IO w Korei. Pojecie z grubsza podobne. Sport w TVP byl na swietnym poziomie, Parfjonowicz, Dzieciolowski, w studio niedoceniany, a ktorego lubie Jablonski. No i pelno starej gwardii, że niekompetencja wychodzi w mgnieniu oka. Ale chyba i tam powoli siegaja zmiany Teraz wazne, by chociaz linia chyba dobra.
Awatar użytkownika
Gocha

Gocha Czw Kwi 05, 2018 8:02 pm

Rozstali się z dobrymi wieloletnimi dziennikarzami reporterami Heller, Falkowski, Czyż, Jóźwik, Szubert-Kotomska a pozatrudniali z republiki.. i kto wie kogo jeszcze..
Awatar użytkownika
foley

foley Czw Kwi 05, 2018 10:18 pm

Bardzo solidna i ciekawa dziennikarka. Brawo Pani Justyno za reportaże z piłki nożnej, i innych sportów.
Awatar użytkownika
Wiedzma

Wiedzma Nie Kwi 08, 2018 4:27 pm

Kiedyś była koleżanką Doroty Warakomskiej ........ , to m.inn dzięki niej zaczęla robić karierę telewizyjną . Myslę , że sporo mogło te dwie panie łączyć :)
Awatar użytkownika
Smutne, smutne, smutne...

Smutne, smutne, smutne... Pią Maj 25, 2018 10:34 am

Ludzi z takim zapałem, dziennikarskim warsztatem odprawia się z kwitkiem po 30-stu latach ciężkiej i solidnej pracy. Tacy ludzie - jak Pani Justyna - powinni przekazywać wiedzę młodym dziennikarzom,a są wywalani na bruk. To sie nazywa kadrowa łobuzerka, ale rewolucja zwykle pożera swoje dzieci....
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości