WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

TVP szykuje codzienny program reporterski. Emisja po „Wiadomościach”, szefem Przemysław Wenerski

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Sty 29, 2018 8:40 am

No i po co? Oglądalność będzie znikoma, bo w tym samym czasie w Dwójce lecą topowe seriale, z którymi ten program reporterski i tak nie wygra.

Moim zdaniem kÓrski, jeśli chce wzmocnić Jedynkę, lepiej by zrobił, gdyby przeniósł "Barwy szczęścia", "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" do Jedynki. Emisja o tej samej porze (po 20.00), ale w TVP1, po "Wiadomościach" :D :D :D Sukces murowany! W końcu z "Jednym z dziesięciu" sztuczka się udała :)
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu - prawdziwy

Re: TVP szykuje codzienny program reporterski. Emisja po „Wiadomościach”, szefem Przemysław Wenerski

rozbawiony socjalistami z piSSu - prawdziwy Pon Sty 29, 2018 8:54 am

Oooo...
widzę, że mam klona
Czy mógłbyś swoje przemyślenia publikować pod własnym nickiem?
Awatar użytkownika
K.

Re: TVP szykuje codzienny program reporterski. Emisja po „Wiadomościach”, szefem Przemysław Wenerski

K. Pon Sty 29, 2018 9:32 am

TVP nie potrafi nic własnego wymyślić? wszystko ściąga od konkurencji
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Pon Sty 29, 2018 9:33 am

Producent Jarosław Grzelak - ten sam, który chwilę temu był ojcem "sukcesu" Dzień dobry Polsko! Nie ma jak postawić na sprawdzonego konia
Awatar użytkownika
Janina

Janina Pon Sty 29, 2018 9:39 am

A właśnie, że będę żartować z jego nazwiska.
Awatar użytkownika
rynienka

rynienka Pon Sty 29, 2018 9:40 am

Oczywiście rozpoczęcie emisji nie będzie miało nic wspólnego z kampanią samorządową, w której PiS zazwyczaj radzi sobie tak, o.

Nawet się nie ukrywają :>
Awatar użytkownika
swojak

swojak Pon Sty 29, 2018 9:46 am

decyzja odważna i ryzykowna jednocześnie, trzeba też mieć mocne zaplecze reporterskie, żeby przyciągnąć widza. a porównywanie tego "nie da się ukryć" do programu reporterskiego, to nieporozumienie.
Awatar użytkownika
Władek

Władek Pon Sty 29, 2018 9:52 am

Konkurencja się cieszy, bo TVP1 opóźni swoje propozycje w prime-time osłabiając ich widownię.
Awatar użytkownika
mon

mon Pon Sty 29, 2018 10:43 am

Kolejny dołujący program w TVP. Nie dość, że króluje nędza serialowa i filmowa to na deser koszmary senne. Smutny i depresyjny jest świat wg PiSu.
Awatar użytkownika
widzka

widzka Pon Sty 29, 2018 11:23 am

w tvp jest co najwyżej kilku łebskich reporterów i reporterek, którzy mogliby przyciągnąć widza do takiego programu swoimi materiałami, pytanie tylko, czy oni będą się chcieli w to pakować?
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Pon Sty 29, 2018 11:51 am

"rozbawiony socjalistami z piSSu - najprawdziwszy" napisał(a): Komentarz o 7.54 nie jest moim komentarzem. Żałosne, że ktoś próbuje się pode mnie podszywać (nawet się domyślam kto) i negować sens moich wypowiedzi. A ja i tak podtrzymuję swoje zdanie, że topowe seriale Dwójkowe powinno się przenieść do Jedynki, żeby osłabić Dwójkę i wzmocnić Jedynkę

To nie jest autentyczny wpis rozbawionego socjalistami z piSSu. Potwierdzam to swoim autorytetem, który znany jest w kołach gospodyń wiejskich od Wałbrzycha aż po Legnicę.
Rozbawionego odwiedziliśmy o 5 rano i teraz pierzemy mu mózg by zaczął nas popierać. Najlepiej jakby propagował chociaż jedną wartość konserwatywną.
Skoro Maćka można było zmanipulować, to partia zdecydowała, że i jego spróbujemy.
Na koniec zaśmieję się konserwatywnie : hahahahaha.
Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Krycha z Wałbrzycha Pon Sty 29, 2018 12:06 pm

Powyższy wpis nie jest moim wpisem! Ja w taki sposób nie piszę, poza tym pożegnałam się z tym forum w listopadzie ubiegłego roku i od kilku miesięcy się tutaj nie udzielam, bo nie podoba mi się, że nie ma tutaj możliwości zarejestrowania i zabezpieczenia swojego nicka jakimś hasłem, żeby żaden podszywacz nie mógł się nim posługiwać. Mam dużo roboty jako wybitna konserwatywna intelektualistka i konserwatywna działaczka, więc szkoda mi czasu na Wirtualnemedia i bezsensowne dyskusje. Tak więc sami rozumiecie, że te brednie o godzinie 10:51 nie są moje, tylko podszywacza, który korzysta z luki w systemie i posługuje się moim nickiem.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu - najprawdziwszy

rozbawiony socjalistami z piSSu - najprawdziwszy Pon Sty 29, 2018 12:23 pm

Potwierdzam, że komentarz o 10:51 nie jest mój :D Nikt u mnie dziś o 5 rano nie był i nikt mi mózgu nie prał :D Nie zamierzam popierać PiSowców, którymi się brzydzę :(

Mam nadzieję, że moderator posprząta ten sracz :)
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu - najprawdziwszy

rozbawiony socjalistami z piSSu - najprawdziwszy Pon Sty 29, 2018 12:25 pm

To znaczy chciałem napisać, że komentarz o 10:51 nie jest komentarzem Krychy z Wałbrzycha. Jejku, w głowie mi się już wszystko poprzewracało od tych PiSowskich podszywaczy :( :(
Awatar użytkownika
wyborca

wyborca Pon Sty 29, 2018 1:01 pm

po wyborach program spadnie a łysy komisarz dostanie inne zadanie
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości