WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

TVP uruchamia serwis VoD dla płacących abonament rtv. „Chcemy podziękować”

Tomek Czw Gru 04, 2014 10:48 am

A co z osobami ktore są zwolnione z opłat ??
Awatar użytkownika
Franz Maurer

Re: TVP uruchamia serwis VoD dla płacących abonament rtv. „Chcemy podziękować”

Franz Maurer Czw Gru 04, 2014 11:32 am

Ja korzystam tylko z jedynego zaje.....stego operatora VOD - TELECINEMA.TV Tu za pare zet mam tysiące filmów i seriali w jakości HD - wszędzie na Iphonie, tablecie kompie i tv. Brak reklam i innych głupot. klikasz i oglądasz. Polecił mi to znajomy i jestem mega zadowolony. Chcecie, skorzystacie, nie - przejdzie wam koło nosa okazja do dostępu do czegoś ekskluzywnego, co działa dla wybranych.
Awatar użytkownika
wtf

wtf Czw Gru 04, 2014 11:53 am

Sądzę, że większość osób, która płaci abonament nie korzysta z serwisu z VOD ani z Internetu.
Awatar użytkownika
draco_san

draco_san Czw Gru 04, 2014 2:02 pm

Jest okazja żeby się nauczyć korzystać. ;)
Awatar użytkownika
Dubi

Dubi Czw Gru 04, 2014 3:02 pm

A to będzie ta sama oferta co w vod.tvp.pl?
Awatar użytkownika
Do Tomka

Do Tomka Czw Gru 04, 2014 3:10 pm

Co ze zwolnionymi? Jak ustawodawca je zwolnił, to niech teraz dopłaci TVP za nich. TVP ma być firmą charytatywną? Za czyje pieniądze?
Awatar użytkownika
taurus

taurus Nie Gru 07, 2014 3:15 pm

na razie to tylko TVP robi próby zachęty bo nie potrafi prawidłowo zweryfikować abonenta płacącego od 20 lat ( ludzie jestem wariat)
Awatar użytkownika
Co to ten VOD , gdzie się ogląda TVP INFO i inne publiczne , jak się nie ma telewizora, a się płaci abo

Co to ten VOD , gdzie się ogląda TVP INFO i inne publiczne , jak się nie ma telewizora, a się płaci abo Nie Gru 28, 2014 5:21 pm

Co to jest ten VOD , gdzie się ogląda TVP INFO i inne te publiczne TV, jak się nie ma telewizora, a się płaci abonament - bo ściągają , a nie mam anten i telewizora !?
Awatar użytkownika
barbara

barbara Sob Sty 31, 2015 4:22 pm

Właśnie się zalogowałam! Jakość odtwarzania materiałów filmowych porażająca: zacięcia, spowolnienia, brak synchronizacji wizji i fonii, zwłaszcza, jeżeli chodzi o starsze materiały… To jest ta zachęta do płacenia abonamentu? Jeżeli nie ogląda się sieczki informacyjnej, to jedyna metoda na obejrzenie innych rzeczy w dowolnym, dogodnym czasie. Abonament płacę od wielu lat, regularnie. Jeżeli „strefa widza” ma to być zachętą, to jakość odtwarzania działa wybitnie demotywacyjnie. Pozdrawiam
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości