WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
burak

TVP uruchomi kanał Poland24. Jacek Kurski: chcę być doglądającym pracowników prezesem, nie będę kosił kosiarką

burak Wto Sty 19, 2016 1:38 am

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale wszystko będzie lepsze od tego jak obecnie wygląda TVP Polonia, która jest tak jakby kanałem służącym do emitowania powtórek powtórek.
Awatar użytkownika
widz

Re: TVP uruchomi kanał Poland24. Jacek Kurski: chcę być doglądającym pracowników prezesem, nie będę kosił kosiarką

widz Wto Sty 19, 2016 2:00 am

1. przede wszystkim niech Pan ogłosi konkursy na nowe formaty dla TVP (polskie formaty)

2. pytanie - Kiedy Pan prezes zajmie się Agencją Produkcji i Filmu TVP ... ? może warto tam zrobić audyt produkcji zewnętrznych...
Awatar użytkownika
pisarz

Re: TVP uruchomi kanał Poland24. Jacek Kurski: chcę być doglądającym pracowników prezesem, nie będę kosił kosiarką

pisarz Wto Sty 19, 2016 2:01 am

ooooo tak - KONKURSY na NOWE, POLSKIE FORMATY programów rozrywkowych !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
TVP pracownik

TVP pracownik Wto Sty 19, 2016 2:03 am

popieram, produkcja tylko w TVP i produkcja tylko oparta na polskich formatach !!!!
Awatar użytkownika
pracownik tvp

pracownik tvp Wto Sty 19, 2016 2:21 am

Brawo Prezesie Kurski,bardzo dobre decyzje
Awatar użytkownika
zamierza pojawiać się bez wcześniejszej zapowiedzi w różnych częściach budynku i odwiedzić każde pomieszczenie

zamierza pojawiać się bez wcześniejszej zapowiedzi w różnych częściach budynku i odwiedzić każde pomieszczenie Wto Sty 19, 2016 2:56 am

"Jacek Kurski stwierdził także, że zamierza pojawiać się bez wcześniejszej zapowiedzi w różnych częściach budynku i odwiedzić każde pomieszczenie. Tłumaczył to tym, że chce widzieć, jak funkcjonuje spółka oraz mieć kontakt z pracownikami, którzy wykonują swoje obowiązki."
wiecie jak to było za komuny? niby niezapowiedziana ale jednak był cynk, żeby fartuchy wyprać, włos przyczesać bo dyrektor wybierał się na wizytację na linii produkcyjnej ;-))) i to klepanie po ramieniu bo wypracowało się 1000% normy.
no i w końcu, chce odwiedzić każde pomieszczenie czy każdego pracownika? ;-))
Awatar użytkownika
koneser lasek

koneser lasek Wto Sty 19, 2016 4:12 am

Jacek zatrudnij młode zgrabne laski
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Wto Sty 19, 2016 7:37 am

Ciemna kadra to kupi.
Czystek nie będzie bo juz się odbyły.
Awatar użytkownika
Newsman

Newsman Wto Sty 19, 2016 8:50 am

Nie będzie zwalniania.

Oczywiście, że nie będzie.
Przecież Prezes nie zwalnia. Zwalniają kierownicy. Ręce prezesa pozostaną więc czyste.
Awatar użytkownika
Mikołaj

Mikołaj Wto Sty 19, 2016 9:13 am

Na zakończenie zmian przydałaby się jeszcze solidna czystka w ośrodku mediów interaktywnych powołanym przez Daszczyńskiego.
Awatar użytkownika
Pracownik

Pracownik Wto Sty 19, 2016 9:22 am

"Chę", czyli czas przyszły, tryb przypuszczający. Czyli nie wiadomo czy w ogóle to zrobi, ani kiedy. Łże aż się kurzy, a tym czasem wywala jak leci, jeżeli ma coś na kogoś, albo ktoś mu się nie podoba. System ubecki zaimplikowany przez PIS w wykonaniu Kurskiego.
Awatar użytkownika
jw23

jw23 Wto Sty 19, 2016 9:25 am

PolandHolland
Awatar użytkownika
ef

ef Wto Sty 19, 2016 9:59 am

Wiarygodność będzie porównywalna z Russia Today, a oglądalność 100 razy mniejsza, ale ile stołków można rozdać koleżkom...
Awatar użytkownika
Ola

Ola Wto Sty 19, 2016 10:13 am

Panie Prezesie proszę zwolnić nieciekawych dla widzów prezenterów Panoramy - Racewicz i Wolnego. Kielczyk i Krzykowski są świetnymi prezenterami tego programu.
Awatar użytkownika
Polska

Polska Wto Sty 19, 2016 10:25 am

Już inni szefowie mediów chcieli założyć inne kanały i co wyszło.
To dobry pomysł kurskiego tylko nie Poland 24--tylko Polska-Europa-Świat
kanał językowy by nadawano po polsku-rosyjsku-angielsku itd
I.
Inne tematyczne kanały by się przydały w tym kanał TRÓJKA PLUS z naszą biało-czerwoną
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości