WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gizmo

TVP: Więcej premier w Teatrze Telewizji

gizmo Nie Sty 30, 2011 11:33 pm

po co ten teatr?
Awatar użytkownika
oooo

Re: TVP: Więcej premier w Teatrze Telewizji

oooo Pon Sty 31, 2011 2:29 am

gizmo - skąd Ty się wziąłeś? wybierz się do teatru to będziesz wiedział
Awatar użytkownika
Katarzyna

Katarzyna Pon Sty 31, 2011 1:34 pm

Teatr Telewizji ten prawdziwy to się dawno skończył... ja poproszę Szekspira, Gogola, Czechowa, Mrożka, Zapolską, tragedie greckie... to, co jest teraz to powinno zostać przemianowane na Scenę Faktu i puszczane w innym paśmie antenowym.
Awatar użytkownika
MartaM

MartaM Pon Sty 31, 2011 2:01 pm

Ja poproszę o powtórkę następujących przedstawień Teatru TV , które pokrywa kurz na półkach archiwum:
1. "Trąd w pałacu sprawiedliwości"
2. "Drewniany talerz"
3. "Wizyta starszej pani"
4. "Romulus Wielki"
5. "Wygnańcy"
6. "Apollo z Bellac"
7. "Dziady"cz. II i III
8. "Otello"
9. "Rewizor"
Długo jeszcze mogłabym wymieniać wspaniałe pozycje Teatru TV, a wszystko to przekonałoby ogłupionych propagandą, że PRL to nie była "czarna dziura", a kultura nie rozkwita po roku 89.
Awatar użytkownika
kurka wodna!

kurka wodna! Pon Sty 31, 2011 2:08 pm

Co za porywający repertuar! Na boga, przybliżcie widzom wielki teatr, wielkich autorów," zarazcie" ich teatrem, a nie przynudzajcie. Teatr Telewizji to było święto. Nie wyobrażałam sobie, że mogłabym poniedziałkowy wieczór spędzić bez teatru, a dzisiaj? Jak można było zamordować największe osiągnięcie? Aha, zapomniałam, że powstałe za niesłusznego ustroju.
Awatar użytkownika
Katarzyna

Katarzyna Pon Sty 31, 2011 2:47 pm

kurka wodna! napisał(a):Co za porywający repertuar! Na boga, przybliżcie widzom wielki teatr, wielkich autorów," zarazcie" ich teatrem, a nie przynudzajcie. Teatr Telewizji to było święto. Nie wyobrażałam sobie, że mogłabym poniedziałkowy wieczór spędzić bez teatru, a dzisiaj? Jak można było zamordować największe osiągnięcie? Aha, zapomniałam, że powstałe za niesłusznego ustroju.

Dokładnie... tak zamordować Teatr Telewizji to potrafiła tylko durna prawica...
Awatar użytkownika
szara komórka

szara komórka Pon Sty 31, 2011 10:49 pm

Zamordowali dużo więcej, nawet niechcący doskonale im to wychodziło... :mrgreen:
Awatar użytkownika
teleWIDZę

teleWIDZę Wto Kwi 19, 2011 4:23 pm

"Czarnobyl. Cztery dni w kwietniu" kto obejrzał 18 kwietnia po 22-ej ten szczęściarz, dla mnie mimo wszystko za późno by całe obejrzeć (chyba że zostanę bezrobotnym;) ...ale może urzędnicy ds. programu postarają się i doczekamy się emisjii "po dzienniku", 1mln x lepsze niż orędzie któregoś z POlityków.
Katarzyno - w sumie masz rację, jednak mimo wszystko ciesz się z tego że TVP zabiera się i za to bo w eremef efem tego nie zobaczysz, co najwyżej lejdigaga itp. LCD wycieruchy.
Awatar użytkownika
emeryt2010

emeryt2010 Czw Sie 18, 2011 11:20 am

"- Naszym zdaniem 9 premierowych spektakli Teatru Telewizji w 2011 roku to nie jest mało. Który teatr w Polsce przygotowuje jedną premierę w miesiącu…?(...) – podkreśla Siwek."

Panie Siwek, każdy teatr w Polsce ma jeden zespół aktorski i techniczny i trudno go porównywać z Teatrem TV w którym każdy spektakl robi inny zespół.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości