WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kamil

TVP wybrała Donatana i Cleo na Eurowizję

kamil Wto Lut 25, 2014 7:33 pm

Ciekawe,czy My Słowianie awansują do finału Eurowizji.
Awatar użytkownika
Co do wysłania -

Re: TVP wybrała Donatana i Cleo na Eurowizję

Co do wysłania - Wto Lut 25, 2014 7:42 pm

Donat-ana wysyłają dlatego, że deklaruję się jako rodzimo-wierca, wyznawca Światowida i że opluwa Kościół Katolicki w Polsce (Źródło: Wywiad dla tygodnika Wprost z listopada 2013 roku) . On nie nazwie się neopoganinem dlatego, że religia germańska czyli neopogaństwo niemieckie było podstawą ideologii nazizmu (źródło:encyklopedia.PWN.pl - Encyklopedia PWN [on-line] hasło:nazizm, narodowy socjalizm). Tyle w tym temacie.
Awatar użytkownika
big cyc

Re: TVP wysyła Donatana i Cleo na Eurowizję

big cyc Wto Lut 25, 2014 8:30 pm

Cyc zawsze się sprzeda...
Awatar użytkownika
telewidz

Re: TVP wysyła Donatana i Cleo na Eurowizję

telewidz Wto Lut 25, 2014 8:45 pm

Martwi mnie pomysł ubijania masła na scenie,mam nadzieję,że to żart. Odważna decyzja TVP ,oby w przypadku braku awansu nie posypały się hejty jaki to beznadziejny konkurs itd. Chciałbym się mylić i jednak zobaczyć Polskę we finale. Pomysł na występ chyba mają,liczę też że nie jadą tam dla hecy tylko powalczyć o wyniki !
Awatar użytkownika
PopRunTheWorld

PopRunTheWorld Wto Lut 25, 2014 9:29 pm

Mnie martwi to, że Polska po raz kolejny chce pokazać na siłę folk i tradycję. Nie mówię - tradycja jest bardzo ważna, ale i tak za granicą Polska jest postrzegana jako kraj opóźniony z rzeszą fanatyków religijnych(wybaczcie, ale takie krążą stereotypy).

Poza tym w 2010r. wysłano z naszego kraju utwór o podobnej tematyce. W półfinale zajęliśmy 13. miejsce na 17 i nie weszliśmy do finału.
Awatar użytkownika
gigi_26

gigi_26 Wto Lut 25, 2014 10:17 pm

Ja się cieszę, piosenka od początku jest bardzo wysoko oceniana za granicą...
Awatar użytkownika
slavko

slavko Wto Lut 25, 2014 11:22 pm

O nie. Tylko nie oni.......... 15 marca startuje Stopklatka TV w MUX1. Bedzie podmiana kanałów, zniknie TVP1 SD i TVP2 SD i nic nie bedzie trzeba programowac, no w sumie to zalezy od używanego sprzętu czy tak będzie. I wystartuje razem z Focus TV. I takie pytanie: kiedy będzie MUX lokalny w malopolsce, może ktoś coś wie?
Awatar użytkownika
mt

mt Śro Lut 26, 2014 12:05 am

A ja myślałem że eksperci wybrali a nie TVP.
Awatar użytkownika
hen

hen Śro Lut 26, 2014 3:29 pm

Bardzo dobrze sie to oglada i slucha rowniez -- dobry wybor -- mozna sluchac bez przerwy.
Awatar użytkownika
jak

jak Śro Lut 26, 2014 3:52 pm

Gówno po polsku, a po angielsku shit.
Awatar użytkownika
lukasz24

lukasz24 Śro Lut 26, 2014 3:53 pm

Cóż piosenka pasująca jak ulał do żenująco niskiego poziomu tego festiwalu. Choć i tak pewnie niczego nie zawojują bo na Eurowizji decyduje polityka. Zaprzyjaźnione kraje głosują na siebie. A że my za bardzo nie mamy przyjaciół to co roku porażka.
Awatar użytkownika
august

august Czw Lut 27, 2014 1:27 am

To nawet nie shit, to syf...
Awatar użytkownika
wojtek

wojtek Pią Lut 28, 2014 1:55 pm

Zastanawiam się czy nie lepiej było wysłać WEEKEND z Ona tańczy dlam mnie ech beznadzieja
Awatar użytkownika
PA

PA Wto Maj 06, 2014 10:34 pm

Rece opadaja
Jaki by ten konkurs nie byl to jest zawsze promocja dla Polski a TVP zamiast promowac to osmiesza ... To jest poprostu skandal zreszta jak i cale media w Polsce sa marne wiec nie moze byc inaczej
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości