[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP z nową wersją serwisu VoD. Sufin: chcemy być numerem 1 w Polsce

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin

TVP z nową wersją serwisu VoD. Sufin: chcemy być numerem 1 w Polsce

Marcin Pią Maj 26, 2017 1:05 am

Jeżeli serwis VoD nie chce wprowadzić abonamentu miesięcznego w normalnej cenie (jak Netflix, Amazon Prime Video, Showmax, ale widziałem nawet na naszych Ipli i Playerze), a woli pojedyncze opłaty za pojedyncze odcinki, to taki serwis nie ma przyszłości. Z ciekawości niedawno chciałem sobie przypomnieć serial "Wojna Domowa" i właśnie jest tylko na VoD TVP, a tam taka niespodzianka - 15 odcinków, każdy po 5 zł, dostęp tylko na jeden dzień, to łącznie mamy 75 zł! W takiej cenie to ja sobie mogę mega hiper wydanie DVD kupić i oglądać do końca życia, ile chcę albo wykupić najlepszy pakiet na Netflixie i oglądać amerykańskie produkcje, a nie polskie klasyki. A z prawami do emisji to niech nie przesadzają, w końcu są to ich własne produkcje sprzed wielu lat.
Awatar użytkownika
Adam

Re: TVP z nową wersją serwisu VoD. Sufin: chcemy być numerem 1 w Polsce

Adam Pią Maj 26, 2017 6:43 am

Jak wrzućcie na vod relacje z tegorocznego Opola to na pewno będziecie pierwsi.
Awatar użytkownika
hh

hh Pią Maj 26, 2017 8:29 am

Pierwsi w rankingu januszy biznesu. Pomyslec ze z anonamentu takie debilizmy powstaja zeby jeszcze wyciagac kase od ludzi. Chory kraj. Chore pomysly
Awatar użytkownika
Zbigniew

Zbigniew Pią Maj 26, 2017 8:49 am

Chyba będziesz się mógł doczekać. Poskomuchy, nie doceniacie Polaków. Od 1989 wystarczająco się nakradliście i zniszczyliście miernoty
"Adam" napisał(a): Jak wrzućcie na vod relacje z tegorocznego Opola to na pewno będziecie pierwsi.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Pią Maj 26, 2017 9:10 am

"hh" napisał(a): Pierwsi w rankingu januszy biznesu. Pomyslec ze z anonamentu takie debilizmy powstaja zeby jeszcze wyciagac kase od ludzi. Chory kraj. Chore pomysly
Akurat opłaty sms wynikają pewnie z umów z dystrybutorem czy licencji. W kinie też czasem płacisz za bilet no nie? czy wchodzisz tak o? Większość rzeczy jest przecież za darmo, albo w strefie widza...
Awatar użytkownika
hd

hd Pią Maj 26, 2017 9:33 am

Mamy płacić abonament, żeby móc później płacić dodatkowo za każdy program? Złodzieje i tyle.
Awatar użytkownika
com

com Pią Maj 26, 2017 9:36 am

"Marcin" napisał(a): Z ciekawości niedawno chciałem sobie przypomnieć serial "Wojna Domowa" i właśnie jest tylko na VoD TVP, a tam taka niespodzianka - 15 odcinków, każdy po 5 zł, dostęp tylko na jeden dzień, to łącznie mamy 75 zł! W takiej cenie to ja sobie mogę mega hiper wydanie DVD kupić i oglądać do końca życia, ile chcę albo wykupić najlepszy pakiet na Netflixie i oglądać amerykańskie produkcje, a nie polskie klasyki. A z prawami do emisji to niech nie przesadzają, w końcu są to ich własne produkcje sprzed wielu lat.

Ale w czym problem jeśli opłaciłeś abonament rtv to masz seriale za darmo.
Awatar użytkownika
Gonek

Gonek Pią Maj 26, 2017 12:06 pm

"Bartek" napisał(a):
"hh" napisał(a): Pierwsi w rankingu januszy biznesu. Pomyslec ze z anonamentu takie debilizmy powstaja zeby jeszcze wyciagac kase od ludzi. Chory kraj. Chore pomysly
Akurat opłaty sms wynikają pewnie z umów z dystrybutorem czy licencji. W kinie też czasem płacisz za bilet no nie? czy wchodzisz tak o? Większość rzeczy jest przecież za darmo, albo w strefie widza...

Ze swoich wlasnych produkcji tez wynika? Nie gadaj bzdur.
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Pią Maj 26, 2017 2:02 pm

"hd" napisał(a): Mamy płacić abonament, żeby móc później płacić dodatkowo za każdy program? Złodzieje i tyle.

ale w ogóle tak nie jest, że za każdy... o czym ty piszesz...
Awatar użytkownika
Hipek

Hipek Pią Maj 26, 2017 2:06 pm

"Marcin" napisał(a): Jeżeli serwis VoD nie chce wprowadzić abonamentu miesięcznego w normalnej cenie (jak Netflix, Amazon Prime Video, Showmax, ale widziałem nawet na naszych Ipli i Playerze), a woli pojedyncze opłaty za pojedyncze odcinki, to taki serwis nie ma przyszłości. Z ciekawości niedawno chciałem sobie przypomnieć serial "Wojna Domowa" i właśnie jest tylko na VoD TVP, a tam taka niespodzianka - 15 odcinków, każdy po 5 zł, dostęp tylko na jeden dzień, to łącznie mamy 75 zł! W takiej cenie to ja sobie mogę mega hiper wydanie DVD kupić i oglądać do końca życia, ile chcę albo wykupić najlepszy pakiet na Netflixie i oglądać amerykańskie produkcje, a nie polskie klasyki. A z prawami do emisji to niech nie przesadzają, w końcu są to ich własne produkcje sprzed wielu lat.

Ej, przecież ten serial odpala się totalnie za darmo...
Awatar użytkownika
Kim jest Sufin

Kim jest Sufin Pią Maj 26, 2017 10:38 pm

Z całym szacunkiem, kim jest ten Sufin? TVP ma 40 razy bogatsze zasoby wideo niż jakakolwiek inna telewizja. Jeśli on mówi, że chce być nr 1, to znaczy, że to jakiś młodzian. TVP JEST numerem 1. Trzeba być tłukiem bez szkoły, żeby mówić , że BBC próbuje gonić staje komercyjne. Bo mniej więcej coś takiego powiedział ten pytam Sufin.

Drogi panie, nie dorastasz pan do pięt Kurskiemu, który w wypowiedzi o Opolu doskonale dal do zrozumienia, że to oglądalność jest ważna, bo to TVP stworzył Opole, a nie odwrotnie. Nie dziwie się z tej trwającej rekrutacji na stanowisko. ..1.
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Pią Maj 26, 2017 11:58 pm

No nie, do bani jest ta nowa oprawa - chaotyczna, nieprzejrzysta i unowocześniana na siłę!!! :p
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Śro Lip 05, 2017 6:55 pm

już Tusk obiecał że zniesie abonament i co wyszło oszukańce obiecanki cacanki a głupiemu radość
Awatar użytkownika
Haha

Haha Czw Wrz 28, 2017 12:44 pm

W moim Samsungu smart ta apka nie występuje. Nie to nie i już.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości