WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
OLO

Re: TVP z uroczystymi obchodami rocznic oraz nowymi programami kulturalnymi

OLO Sob Mar 31, 2018 8:07 am

Od teraz będziemy kładli nacisk na to, aby uroczyście odchodzić różnego rodzaju rocznice dotyczące historii Polski".
Będziemy wynosić na szczyty brata Wodza Jarosława! Lech Kaczyński zastał Polskę drewnianą, a zostawił.....Zapraszamy. Telewizja dla według słów "Ciemnego Ludu" Słowa "Ciemny lud to kupi" Powiedział obecny prezes TVP.
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Sob Mar 31, 2018 8:43 am

I to mi się podoba. Telewizja publiczna zdecydowanie i bezdyskusyjnie powinna być telewizją patriotyczną, wspierać krajową rację stanu, a nie działać przeciwko niej. Obchodzenie ważnych rocznic historycznych jak najbardziej wpisuje się w misję.

Komu to przeszkadza, zawsze jest alternatywa w postaci amerykańskiego TVN-u i można się upajać 24 godziny na dobę programami dla "nieciemnego" ludu (różnymi tam "Szkołami", "Ukrytymi prawdami" i innymi tego typu). Ktoś powie, że w Polsce nie ma wolności? Otóż jest. Jest, ponieważ mogą tutaj spokojnie nadawać takie proamerykańskie media jak TVN i uprawiać swoją propagandę - nikt im za to koncesji nie zabiera. Na szczęście jest też patriotyczna telewizja publiczna, będąca ogólnodostępną odtrutką i przeciwwagą.
Awatar użytkownika
mon

mon Sob Mar 31, 2018 9:44 am

"Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych" napisał(a): I to mi się podoba. Telewizja publiczna zdecydowanie i bezdyskusyjnie powinna być telewizją patriotyczną, wspierać krajową rację stanu, a nie działać przeciwko niej. Obchodzenie ważnych rocznic historycznych jak najbardziej wpisuje się w misję.

Komu to przeszkadza, zawsze jest alternatywa w postaci amerykańskiego TVN-u i można się upajać 24 godziny na dobę programami dla "nieciemnego" ludu (różnymi tam "Szkołami", "Ukrytymi prawdami" i innymi tego typu). Ktoś powie, że w Polsce nie ma wolności? Otóż jest. Jest, ponieważ mogą tutaj spokojnie nadawać takie proamerykańskie media jak TVN i uprawiać swoją propagandę - nikt im za to koncesji nie zabiera. Na szczęście jest też patriotyczna telewizja publiczna, będąca ogólnodostępną odtrutką i przeciwwagą.
To oglądaj sobie tą religijną papkę PiSu skoro musisz. Mózg i tak już masz przez nich wyprany więc już gorzej być nie będzie.
Wolę święta bez telewizora i takie też będą. Żal marnować czas na TVPiS.
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Sob Mar 31, 2018 10:33 am

"mon" napisał(a): To oglądaj sobie tą religijną papkę PiSu skoro musisz. Mózg i tak już masz przez nich wyprany więc już gorzej być nie będzie.
Wolę święta bez telewizora i takie też będą. Żal marnować czas na TVPiS.

Nie, to TY masz wyprany mózg przez antyPiSowską papkę z TVN24, TOK FM i GW, a ja jestem przedstawicielem inteligencji i potrafię odróżnić poprawne informacje i wartościowe programy od tandety i wciskania ludziom bzdur!

PS. W Wielkanoc w zasadzie rzadko korzystam z telewizora, bo nie mam czasu. Mam inne zajęcia. Towarzyszy mi w tych dniach głównie radio - oczywiście Polskie Radio, moja kochana Jedynka.
Awatar użytkownika
Basia z Katowic

Basia z Katowic Sob Mar 31, 2018 12:15 pm

Ja przez świeta mam zamiar nadrobic wszystkie przemowienia Premiera, profesora Jaroslawa Kaczynskiego. Kazdy POwinien tak zrobic jesli czuje sie polakiem.
Awatar użytkownika
Janusz I

Janusz I Sob Mar 31, 2018 12:15 pm

Kurski rywalizuje z Czarneckim w oglądalności.
Awatar użytkownika
tvp

tvp Sob Mar 31, 2018 12:24 pm

Śmierć, katastrofa, krwawa niedziela.
Awatar użytkownika
dpk

dpk Sob Mar 31, 2018 12:54 pm

Prawidłowo,żałobny nastrój w telewizji to odbicie sytuacji w jaką nas wepchnął PiS. Zewsząd wrogowie czyhają,spisek za spiskiem,wszyscy źli,tylko my DUM(R)Y NARÓD dajemy odpór z Jarosławem na czele podłym eurokapitalistom.
Awatar użytkownika
maciej

maciej Sob Mar 31, 2018 1:17 pm

Janusza Sławińskiego!
Awatar użytkownika
Rozbawiony

Rozbawiony Sob Mar 31, 2018 2:06 pm

Chyba wezmę urlop żeby to wszystko obejrzeć
Awatar użytkownika
Zepp

Zepp Sob Mar 31, 2018 2:07 pm

Kanał " TVP Akademia ku Czci 24"
Awatar użytkownika
gość

gość Sob Mar 31, 2018 5:50 pm

No cóż , jak się nie ma niczego do zaproponowania pozostaje tylko historia, a raczej jej powiedzmy państwowa wersja. Projekt państwowej telewizji wymaga powrotu do jednego centralnego kanału z obowiązkiem transmisji obrad Sejmu i sprzedania wszystkiego pozostałego, to samo tyczy się państwowego radia. Ośrodki regionalne powinny mieć po jednym programie i być własnością regionów i nie mieć niczego wspólnego z władzą centralną. W ogóle normalność w tym kraju jest w stanie zagwarantować tylko decentralizacja budżetu państwa - centrala dostaje tylko kasę na obronność kilka spraw znaczenia państwowego - brak całej kasy w centralnym warszawskim korytku - problemy jak ręką odjął.
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Sob Mar 31, 2018 8:43 pm

Ja z innej beczki chyba my zawsze będziemy pamiętać o Janie Pawle który zawsze będzie w naszym sercu .Po drugie Papież już święty wiec dla wielu ludzi wierzących jest nadzieją i wędrownikiem życia .A chyba tym nie trzeba się na codzień chwalić na ulicy.
Awatar użytkownika
abc

abc Sob Mar 31, 2018 9:53 pm

Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy wynikiem 2% udziału w rynku pokazała jak bardzo Polaków to interesuje :)
Awatar użytkownika
Krótko

Krótko Nie Kwi 01, 2018 9:03 am

O, Boże!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości