WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tom

TVP zarobiła z reklam mniej o 50 mln zł. Jacek Kurski: zorganizowany system grabieży

Tom Pią Wrz 29, 2017 12:26 am

Kurski the best! tylko 200 mln zl strata!
Awatar użytkownika
aZaliż

Re: TVP zarobiła z reklam mniej o 50 mln zł. Jacek Kurski: zorganizowany system grabieży

aZaliż Pią Wrz 29, 2017 12:28 am

Panie prezesie Kurski, rzucanie takich oskarżeń wypadałoby poprzeć jakimiś dowodami.
Awatar użytkownika
widz

Re: TVP zarobiła z reklam mniej o 50 mln zł. Jacek Kurski: zorganizowany system grabieży

widz Pią Wrz 29, 2017 12:41 am

:D :D :D :D zmowa kartelowa ........? :D :D
Awatar użytkownika
widz

widz Pią Wrz 29, 2017 12:43 am

to pewnie M jak Miłość ogląda 40 mln widzów w tym Ukraina :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Teq

Teq Pią Wrz 29, 2017 12:46 am

Jeżeli jest grabież, zmowa kartelowa to trzeba powiadomić prokuraturę, być może UOKiK. Czy odpowiednie instytucje zostały powiadomione?
Awatar użytkownika
telewidz

telewidz Pią Wrz 29, 2017 12:48 am

Wg mnie to M jak miłość ma zawyżone wyniki, no bo jak ponad 5 mln widzów może taki badziew oglądać.
Awatar użytkownika
men

men Pią Wrz 29, 2017 2:23 am

Czy to także ten zorganizowany system grabieży odpowiada za 20 mln zł wpływu mniej z tytułu abonamentu? To jest serio mówienie jak do idiotów. Ale najwyraźniej przechodzi.
Awatar użytkownika
kicha

kicha Pią Wrz 29, 2017 6:29 am

Niestety, dopóki pisy będą u władzy, dopóty wyniki telewizji narodowej będą szaleńczo pikować w dół wraz z wszelkimi wpływamia pieniędzy....i nawet otrzymany kredyt nie pomoże ...
Awatar użytkownika
misjonarz

misjonarz Pią Wrz 29, 2017 7:40 am

Dla mnie to TVP okrada Polaków
Awatar użytkownika
Sigma

Sigma Pią Wrz 29, 2017 7:53 am

Żenada. A jak "oni" zabronili firmie Orlen na reklamy w innych stacjach niż TVP to nie była zmowa? Żałosny człowiek któremu się pali grunt pod nogami i wszyscy inni są winni tylko nie on.
Awatar użytkownika
Mik

Mik Pią Wrz 29, 2017 7:53 am

Szczerze, to przy tak znacznym spadku oglądalności, we wszystkich stacjach - również Polsat, TVN-, nie dziwi mnie to, niezależnie od władz w TVP spadki był by i to znaczne...
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pią Wrz 29, 2017 8:24 am

Wynik pomiaru oglądalności przyczyną spadku oglądalności? Idiota, kretyn czy tylko walczy o utrzymanie stołka?
Oglądam coś bo:
- ktoś mnie skutecznie do tego zachęcił
- ktoś dotrzymał układu ramówki i nie wstawił w ostatniej chwili jakiegoś pseudodokumentu własnego autorstwa
- ktoś zrobił dobry program cykliczny i po prostu chcę go znowu zobaczyć
itd.
- ktoś przedstawia uczciwie rzeczywistość, a nie wciska mi kit wydłubany z własnych uszu

Panu się wydaje, że jak sondaże dają PiS 40%, to i TVP ma przynajmniej taki udział w rynku o każdej porze dnia i nocy?
Oj, coś to "Ucho prezesa" wydaje się podejrzanie za bardzo dokumentalne.
Awatar użytkownika
hmm

hmm Pią Wrz 29, 2017 8:25 am

Najniższy Przywódca dorzuci kolejne 800 milionów z kasy ciemnego ludu ?
Jacek tak trzymaj !
Awatar użytkownika
Tomasz Wybranowski

Tomasz Wybranowski Pią Wrz 29, 2017 8:28 am

Ciężko jest kibicować Dobrej Zmianie w mediach, kiedy widzi się, co NIE DZIEJE się w telewizji publicznej a MIAŁO SIĘ DZIAĆ. Prezes Kurski administruje wraz ze swoim zastępcą. Misja nie istnieje, bo tak naprawdę niewiele wie jak atrakcyjnie ją pokazywać. Remasteruje się stare PRLowskie produkty i formaty a nie produkuje niczego nowego.

Misja? A co z rokiem Tadeusza Kościuszko i Josepha Conrada Korzeniowskiego i śladami obchodów w TVP? WiceKurskiPrezes za 400 mln zł chce tworzyć płatny VoD... Mija czas i nic.

Mam nadzieję, że prezes Kaczyński coś z tym zrobi, bo - jeśli na piechotę policzy - to Telewizji Polskiej (wraz z Polskim Radiem) nie ogląda już nawet żelazny i stały elektorat.
Przykro mi, że po raz kolejny zakpiono z Polek i Polaków, choć miało być inaczej...
Awatar użytkownika
Ała

Ała Pią Wrz 29, 2017 8:51 am

Nie będzie dobrej oglądalności, bo TVP stanęła bardzo mocno po jednej stronie walki politycznej. Po stronie tymczasem rządzącej mniejszości.
I stała się dla wielu obmierzła.
Co z tego, że TVP kupiła LM. Mecz Bayernu z PSG. W normalnych warunkach obejrzalbym go w TVP. Ale nie obejrzałem. Bo poczułem niesmak na myśl o włączeniu kanału Kurskiego.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: skarlsquinn oraz 2 gości