WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Usta34

TVP ze 100 procesami ws. ochrony dóbr osobistych. Sądzi się też z ZUS i kontrahentami

Usta34 Czw Lip 14, 2022 6:51 am

Dziękujemy pisowi za dobra zmianę tzn. za tuczenie pisowskich rodzin przy korycie..
Awatar użytkownika
Pawel

Re: TVP ze 100 procesami ws. ochrony dóbr osobistych. Sądzi się też z ZUS i kontrahentami

Pawel Czw Lip 14, 2022 7:54 am

B.lubie TVP.
Awatar użytkownika
Terier

Re: TVP ze 100 procesami ws. ochrony dóbr osobistych. Sądzi się też z ZUS i kontrahentami

Terier Czw Lip 14, 2022 10:06 am

CIekawe, czy jest ktoś, kto oglądał przez 7 lat tylko TVP? Gdyby była taka osoba, to dostanie wstrząsu, gdy przypomni sobie, jak wygląda prawdziwe, zetelne dziennikarstwo.
Awatar użytkownika
Groszek

Groszek Czw Lip 14, 2022 10:58 am

MUREM ZA TVP
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Czw Lip 14, 2022 10:59 am

Oglądam TVP regularnie a przestałem TVN oglądać dawno
Awatar użytkownika
Tobek

Tobek Czw Lip 14, 2022 11:01 am

Nie oglądam TVP i Polsat dobrze mi jest i mam pokój oglądania TVP
Awatar użytkownika
irx

irx Czw Lip 14, 2022 11:03 am

tvpropaganda jest tylko dla ciemnoty
Awatar użytkownika
Groszek

Groszek Czw Lip 14, 2022 11:05 am

nie oglądam TVN od dekady
Awatar użytkownika
trolek

trolek Czw Lip 14, 2022 11:15 am

nie mam czasu ogląda TVN wole karton network
Awatar użytkownika
tej

tej Czw Lip 14, 2022 11:31 am

"irx" napisał(a): tvpropaganda jest tylko dla ciemnoty

takiej jak ty?
Awatar użytkownika
Do tej

Do tej Czw Lip 14, 2022 2:34 pm

tej2022-07-14
Ciemniak jest za głupi,by wiedzieć, że jest głupi, czego jesteś dowodem
Awatar użytkownika
seba

seba Czw Lip 14, 2022 5:11 pm

"Terier" napisał(a): CIekawe, czy jest ktoś, kto oglądał przez 7 lat tylko TVP? Gdyby była taka osoba, to dostanie wstrząsu, gdy przypomni sobie, jak wygląda prawdziwe, zetelne dziennikarstwo.

ja oglądałem, choć nie namiętnie, tylko wybrane pozycje od czasu do czasu i zaznaczam bez TAI, nie lubie paradokumentów i reklam na komercyjnych
Awatar użytkownika
tej

tej Czw Lip 14, 2022 6:02 pm

"Do tej" napisał(a): tej2022-07-14
Ciemniak jest za głupi,by wiedzieć, że jest głupi, czego jesteś dowodem

gdzie tak ci powiedzieli?
Awatar użytkownika
ex

ex Czw Lip 14, 2022 8:57 pm

"Tomek" napisał(a): Oglądam TVP regularnie a przestałem TVN oglądać dawno

A kogo to q..wa obchodzi ?
Awatar użytkownika
martin

martin Czw Lip 14, 2022 10:49 pm

typ powino odać za pze sry sptt ryzykowi
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości