WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Yogidługonogi

TVP zerwała współpracę z Wojciechem Fibakiem

Yogidługonogi Śro Cze 05, 2013 1:45 pm

No nie, to już szczyt wszystkiego! Tak się nie robi z gwiazdami i ludźmi szanowanymi! Czy jest w TVP jakiś Marcin Król, który mógłby na znak protestu stamtąd odejść? Jeśli nie ma, może być Tomasz Lis. Ujdzie w tłoku. Bardzo proszę opuścić TVP na znak protestu przeciw tabloidyzacji. Natychmiast!
Awatar użytkownika
karter

Re: TVP zerwała współpracę z Wojciechem Fibakiem

karter Śro Cze 05, 2013 1:54 pm

Świetny dyrektor sportu w TVP!!! Podejmuje decyzje po jakimś artykule!!! W ten sposób to można "wykończyć" każdego!
Awatar użytkownika
kamil

kamil Śro Cze 05, 2013 2:24 pm

Brawo panie Szaranowicz.
Awatar użytkownika
kosssoswoo

kosssoswoo Śro Cze 05, 2013 2:36 pm

Zamknięty świat Fibaka w skrócie:"Pani jest apetyczna, zamiast kort tenisowy, proponowałbym sex grupowy.
Ja na tym nic nie zarabiam! ja łącze ludzie, ale całus mi się należy". <- przypuszczalna rozmowa z Radwańską.
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Śro Cze 05, 2013 2:53 pm

Jak Fibak pogada z niejaką Ger to może TVP zatrudni go przez firmę zewnętrzną.
Awatar użytkownika
Żal

Żal Śro Cze 05, 2013 3:00 pm

Jaki Pan - taki kram :-) Nie dziwne.
Awatar użytkownika
anioł

anioł Śro Cze 05, 2013 3:34 pm

Z komentarzy wnioskuję, że wszyscy bogaci i wpływowi przyjaciele legendy pe... przepraszam - tenisa bronią kumpla. Gdyby polityk został przyłapany na podobnym procederze - byłby zgnojony. Co innego koneser sztuki pod każdą postacią.
Awatar użytkownika
Zenon

Zenon Śro Cze 05, 2013 7:22 pm

Cieszy mnie ze Fibak nie bedzie juz komentowal tenisa w TVP i nie z tego powodu ze ktos ? cos ? napisal ? nagral ? itp, ale dlatego ze Fibak + Jonca zabil cala przyjemnosc ogladania kobiecego tenisa
Awatar użytkownika
Zuza

Zuza Czw Cze 06, 2013 8:12 am

Yogidlugonogi, tzw. ludzie szanowani i gwiazdy nie powinni robić takich rzeczy, a jeśli robią to niech ponoszą za to odpowiedzialność, nie rozumiem dlaczego mieliby być traktowani w inny sposób niż my, "szaraczkowie", im wolno a nam nie? No proszę....
Awatar użytkownika
Zix

Zix Czw Cze 06, 2013 8:50 am

TVP w roli sędziego.Może się zdarzyć, ze role się odwrócą, i to wkrótce.Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł, a nie Fibaka, który na razie został tylko opisany przez paniusę od Urbana.
Awatar użytkownika
gdzie wasze muzgi

gdzie wasze muzgi Czw Cze 06, 2013 8:56 am

Media widać są "pierwszą władzą". Szybkie ogłoszenie wyroku i wykonanie natychmiastowe. Publicznie skazany przez media ... Fibak na pewno się zmartwił ;-) ... pójdzie do TVN za większą kasę ...
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Cze 06, 2013 10:23 am

Nie no zenada jest w tej TVP - po jednym artykule koncza wspolprace...a ja czytam mnostwo postow na temat pewnej firmy i pewnej pani co tam byla prezesem i nic.....nadal pani pracuje a firma doradza....
Awatar użytkownika
Yogidługonogi do Zuzy

Yogidługonogi do Zuzy Czw Cze 06, 2013 11:52 am

Bardzo proszę o odczytanie mojego tekstu w kontekście ironicznym.
Awatar użytkownika
GLASS

GLASS Wto Cze 11, 2013 3:12 pm

No niestety, panie Yogidługonogi - jeden z największych minusów internetu to to, że ironia, jak i sarkazm jest praktycznie nie wyczuwalny~ Też niedawno (bo wczoraj) byłam w podobnej sytuacji
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 85 gości