WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
David

TVP złagodzi przekaz? Orłoś: Nie mam złudzeń

David Wto Wrz 13, 2022 6:22 am

Odczepcie się już od TVP!!!
Awatar użytkownika
MagdaS

Re: TVP złagodzi przekaz? Orłoś: Nie mam złudzeń

MagdaS Wto Wrz 13, 2022 6:24 am

Orłoś wali w rząd aż gary lecą. Jak tylko stracą władzę - wraca do Telewizji Polskiej! I każe ich wszystkich powyrzucać na bruk. A tak poważnie - kryzys starszego pana, najpierw po Pudelkach lansuje się z młodą panią, potem okazuje się, że nie panuje nad własnymi długami:( Upadek byłej legendy, która okazała się czytaczem promptera niezdolnym do innych prac:(
Awatar użytkownika
Koko

Koko Wto Wrz 13, 2022 7:24 am

Odejście Orłosia z TVP pokazało, że poza prowadzeniem Teleexpressu nikomu do niczego nie jest potrzebny. Rynek zweryfikował jego umiejętności. Ani to dziennikarz, ani aktor. Jedynie pan czytający z promptera za którym nikt nie tęskni.
Awatar użytkownika
Inspektor skarbowy

Inspektor skarbowy Wto Wrz 13, 2022 7:48 am

Lepiej niech Orłoś rozliczy się z podatków i zajmie sprzedażą elektryków. Na kolejnego bezstronnego eksperta weźcie Kraśko, Najsztub też może być.
Awatar użytkownika

***** *** Wto Wrz 13, 2022 8:15 am

"David" napisał(a): Odczepcie się już od TVP!!!

Niech się TVP odczepi od naszych pieniędzy - 2 miliardów z podatków i i abonamentu. Niech tę załganą reżimówkę utrzymuje ciemny lud pisowski.
Awatar użytkownika
Joanna

Joanna Wto Wrz 13, 2022 8:25 am

Mniemam że celowo jako tzw. eksperta; przedstawiacie opinię skompromitowanego Orłosia. To takie nabijanie klikalności? Czy zwykła głupota?
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Wto Wrz 13, 2022 8:39 am

Tvp trwale utraciła wiarygodność i wszelkie zmiany przekazu , jego łagodzenie, zaostrzanie są bezprzedmiotowe . Na tym polega trwała utrata wiarygodności - to tak jak w przypadku nbp - nikt już nie wierzy w żadne płaskowyże i świetne wyniki gospodarcze.
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Wto Wrz 13, 2022 8:52 am

Czy "Gwiazda i autorytet" p. Orłoś może wskazać w Polsce jakąś obiektywną i bezstronną telewizje?
Awatar użytkownika
Justyś

Justyś Wto Wrz 13, 2022 9:14 am

"Inspektor skarbowy" napisał(a): Lepiej niech Orłoś rozliczy się z podatków i zajmie sprzedażą elektryków. Na kolejnego bezstronnego eksperta weźcie Kraśko, Najsztub też może być.

Dobreee!
Awatar użytkownika
Krasawica

Krasawica Wto Wrz 13, 2022 9:39 am

Akurat Orłoś, który ,,ma zaległości w rozliczaniu się z urzędem skarbowym", jak to nazwały media, czyli - po polsku - nie płaci(ł) podatków jest ostatnią osobą do mówienia o czymkolwiek ,,cywilizowanym", jak się łaskawie wypowiedział. To obciach brać Orłosia do komentowania czegokolwiek.
Awatar użytkownika
x files

x files Wto Wrz 13, 2022 9:43 am

Orłoś od kilku lat jest totalnie odcięty od grubej kasy, a obdarzony nowymi związkami i starymi alimentami. Czeka na powrót do pierwszej ligi.
Awatar użytkownika
BBn

BBn Wto Wrz 13, 2022 9:50 am

TVP3 to takie samo bagno polityczne jak TVN24... i na szczęście na Youtube jest tutorial jak pousuwać te dwie najgorsze stacje telewizyjne z list kanałów.
Awatar użytkownika
Maja

Maja Wto Wrz 13, 2022 10:15 am

Orlos to niech sie skupi lepiej na nowej malzonce bo znajdzie kogos w swoim wieku i sie skonczy rumakowanie z dziadkiem od telekspresu
Awatar użytkownika
Edek

Edek Wto Wrz 13, 2022 10:31 am

Orłoś ? Serio ? Taka rada - jeśli chcecie być poważni nie bierzcie ludzi skompromitowanych .
Awatar użytkownika
fgh

fgh Wto Wrz 13, 2022 10:47 am

Kogo jeszcze spytacie o zdanie? Lisa, Dobrosz-Oracz czy Kraśkę?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości