WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Hel

TVP znów rozpisuje przetarg na badanie oglądalności, łagodzi część kryteriów

Hel Wto Mar 19, 2019 7:28 am

A Netia nie chciała?
Awatar użytkownika
Analityk

Re: TVP znów rozpisuje przetarg na badanie oglądalności, łagodzi część kryteriów

Analityk Wto Mar 19, 2019 7:38 am

Przecież Kurski ma swoje badania, których wyniki ciągle pokazuje i uznaje za jedyne słuszne. To po co mu kolejne?
Awatar użytkownika
Qwerty

Re: TVP znów rozpisuje przetarg na badanie oglądalności, łagodzi część kryteriów

Qwerty Wto Mar 19, 2019 7:54 am

W takim razie skąd te wykresy i piki na tt Pana Prezesa?
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Mar 19, 2019 8:22 am

zwracam się do pana prezesa TVP pana jacka kurskiego o powtórkę reportażu Rozkwitający Kościół który teraz jest na tvp2 bo ja zauważyłem na Początku kompromitacje tłumacza języka jak można przecież ta pani mówiła po polsku a tłumacz niesłusznie tłumaczył owszem gdyby był to język angielski to by bez problemów by przetłumaczył ten jeżyk ale pani która na początku mówiła po polsku i jeszcze do tego tłumacz jeszcze się wtrąca nie może tak być teraz tez pani mówiła trochę po polsku ale także był hiśpanski także proszę sprawdzić czy w reportażu Rozkwitający Kościół naprawdę pani trochę mówiła po polsku i tłumacz nie był potrzebny? czy jednak tłumacz jednak był potrzebny a pani mówiła jeżykiem hiszpanko polskim ja nie wiem nawet jeśli ja nie mam racji to ja się na was nie obrażę a jak jednak ja mam racje to poproszę o powtórkę reportażu Rozkwitający Kościół ale ja jestem bardzo spokojny nawet jeśli się pomylę to tez będę zadowolony i spokojny
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Wto Mar 19, 2019 8:51 am

Po co nowy przetarg.?"Ćwierknięcia" kÓrskiego na twitterze nie wystarczą? Tam te miliardy Polaków oglądających rządową tv, 99% udziały w rynku, miażdżenie lewackich tv nie tylko misyjnym disco polo doskonale wpasowują się we wstawanie z kolan!
Skoro sprawdzają się w ich postrzeczywistości, to nie da się przenieść tego do świata realnego?
Jaka szkoda towarzysze, jaki żal.
Awatar użytkownika
seba

seba Wto Mar 19, 2019 9:34 am

o co chodzi z badaniem oglądalności TVP3?
rozumiem, że pewnie ciężko ogarnąć programy lokalne ale kanał ten ma sporą cześć wspólną, którą można spokojnie zmierzyć
Awatar użytkownika
Maciej

Maciej Wto Mar 19, 2019 10:00 am

Hahahahaha, jestem cały w ślinie ze śmiechu.

Badania rynku wskazują na TVP jako lidera w propagowaniu patriotycznych wartości. Jacek Kurski jest odpowiedzialny za ten sukces.

Idę teraz turlać się pod stołem ze śmiechu.
Tyle w temacie!
Awatar użytkownika
;)

;) Wto Mar 19, 2019 10:17 am

"Qwerty" napisał(a): W takim razie skąd te wykresy i piki na tt Pana Prezesa?

Od Nielsena ! :))
Awatar użytkownika
BekaZKury

BekaZKury Wto Mar 19, 2019 11:40 am

Jeszcze 10 przetargów i dane może będą „poprawne” xD
Awatar użytkownika
bizmensmen

bizmensmen Wto Mar 19, 2019 12:47 pm

TVP ma jeden warunek: zapłaci każde pieniądze, byle w każdej kategorii być na 1 . pozycji. Ja się zgadzam na te warunki. Zakładam firmę i lecę z ofertą.
Awatar użytkownika
Czas 7777

Czas 7777 Wto Mar 19, 2019 2:01 pm

A kto się zdecyduje na tzw. badania pod dyktando TVP?
Awatar użytkownika
Remek Dąbrowski

Remek Dąbrowski Wto Mar 19, 2019 3:08 pm

Kurski wyjdzie wieczorem na osiedle i będzie patrzył w ilu oknach się świeci o 19:30.
Awatar użytkownika
netia

netia Wto Mar 19, 2019 3:09 pm

Kurrrski wyjdzie wieczorem na osiedle i będzie patrzył w ilu oknach się świeci o 19:30.
Awatar użytkownika
markweter

markweter Wto Mar 19, 2019 3:10 pm

Przecież już wiadomo, że TVP ma 100% oglądalności😆
Awatar użytkownika
Darek56

Darek56 Wto Mar 19, 2019 3:23 pm

Widzowie wolą coś innego nowego oglądać niż te same seriale i tak dalej więc po co jak nie oglądają TVP
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości