WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Robert

TVP1 dwukrotnie pokaże dziś pilot nowego serialu „Ziuk. Młody Piłsudski” (wideo)

Robert Nie Lis 11, 2018 1:26 pm

Do aktorów to tu wyjątkowo nikt oka nie miał.
Awatar użytkownika
Gość

Re: TVP1 dwukrotnie pokaże dziś pilot nowego serialu „Ziuk. Młody Piłsudski” (wideo)

Gość Nie Lis 11, 2018 8:22 pm

Oglądałem 1 odcinek i powiem wprost serial jest bardzo dobry.Warto go oglądać.Dobrze że w TVP są seriale historyczne ponieważ są bardzo ciekawe i interesujące a co najważniejsze dzięki takim serialom można powołać się na maturzę.1 słowem polecam ten serial oraz inne takie jak Drogi Wolności Wojenne Dziewczyny.
Awatar użytkownika
Ela

Re: TVP1 dwukrotnie pokaże dziś pilot nowego serialu „Ziuk. Młody Piłsudski” (wideo)

Ela Nie Lis 11, 2018 11:22 pm

Bardzo dobry serial, historia o której każdemu nie wiadomo.
Obsadzenie Grzegorza Otrębskiego w roli głównej jest dobrym strzałem. Cała obsada bardzo dobra. Nieznane twarze, które nie są opatrzone. W dodatku muzyka świetna i piękne zdjęcia. Czekam na więcej!!!
Awatar użytkownika
Czytelnik

Czytelnik Nie Lis 11, 2018 11:24 pm

Dobry serial! Fajni aktorzy. Brawo TVP
Awatar użytkownika
Axel

Axel Pon Lis 12, 2018 2:15 am

To był Teatr TV? Chyba tak bo na pewno nie film...
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Pon Lis 12, 2018 2:40 pm

znakomicie się to oglądało. kadry i ujęcia jak z dobrych produkcji netflixa. bardzo filmowo i jestem pod wrażeniem scenografii - że udało się znaleźć takie miejsca do kadrowania. z muzyką miałem tylko mały problem, szkoda, że tak klasycznie, bo to trochę pompowało niepotrzebnie ujęcia. gdyby producenci a może reżyser poszedł za współczesną modą i gdyby pojawiły się jakieś współczesne bity, jakieś rockowe riffy - można byłoby uzyskać bardzo ciekawy efekt. trzymam kciuki za całość serialu, żeby nie okazało się, jak w przypadku wielu innych produkcji na innych kanałach, że pilot zostały zrobione na bardzo poważnym poziomie, a potem jakościowo wszystko siada...
Postacie Ziuka, Dżamila - powiem szczerze, że obawiałem się nieznanej obsady, a tymczasem obawy okazały się niepotrzebne, bo oprócz popularnych aktorów z instagrama (bo mylnie podchodząc, że mają się liczyć tylko followersi i zasięgi), mamy dobrze zapowiadających się młodych aktorów. Do tego zapomniany Nejman, którego prawie nie poznałem w roli nauczyciela, ciotka znakomicie zagrana przez Ewę Wencel nadający trochę oddechu i uśmiechu. Charakteryzacja Jana Englerta jako cara czy Sebastiana Cybulskiego jako Bronka, pokazała, że można uzyskać znakomite efekty odmieniające bardzo aktorów. Niektórzy widzę, że z wiekiem nabierają charakteru i fajnego wyrazu; niczym wino.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości