WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
seba

Re: Polsat i TVP1 liderem w DVB-T, TV Puls wyprzedził TV4. Kanały MUX-8 z największymi wzrostami

seba Czw Lut 08, 2018 11:28 am

a gdzie tabelka ogólna 16-59? zawsze były 3 tabelki, w której to zazwyczaj były jeszcze inne wyniki
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Re: Polsat i TVP1 liderem w DVB-T, TV Puls wyprzedził TV4. Kanały MUX-8 z największymi wzrostami

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Czw Lut 08, 2018 12:00 pm

A może by tak przeanalizować ofertę Polsatu i poziom merytoryczny tych produkcji? Co w tym Polsacie jest ambitnego i wartościowego do oglądania? Jakieś paradokumenty pokroju „Dzień, który zmienił moje życie”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy”, „Pielęgniarki”, tandetna opera mydlana „Pierwsza miłość”, głupawy „Świat według Kiepskich” i na zakończenie dnia jakieś denne filmidło klasy C. Oto cały Polsat - kanał dla masowej próżni intelektualnej. Trzeba ubolewać nad tym, że takie badziewia są liderem gdziekolwiek, bo to fatalnie świadczy o inteligencji społeczeństwa oglądającego takie coś. Intelektualna elita (do której ja też należę) brzydzi się Polsatem i trzyma się od niego z dala.

To, że Polsat ma najwyższą oglądalność, wcale nie znaczy, że jest najlepszy! Najlepiej oglądany tak, ale najlepszy nie. Trzeba się nauczyć nie mylić pojęć „najlepiej oglądany” i „najlepszy”, bo między tymi pojęciami nie można stawić znaku równości.
Awatar użytkownika
gość

Re: TVP1 i Polsat liderami w DVB-T. Kanały MUX-8 z największymi wzrostami MUX-8 z największymi wzrostami

gość Czw Lut 08, 2018 1:15 pm

polsat niby jeszcze liderem w komercyjnej ale jaki spadek. dziwią jednak wzrosty kanałów tvp :P
Awatar użytkownika
prawnik

Re: TVP1 i Polsat liderami w DVB-T. Kanały MUX-8 z największymi wzrostami MUX-8 z największymi wzrostami

prawnik Czw Lut 08, 2018 1:28 pm

Spadek TVP INfo w naziemnej 4+?
A to ci niespodzanka!
Awatar użytkownika
nie chcemy Grupy Polsat

nie chcemy Grupy Polsat Czw Lut 08, 2018 1:29 pm

Polsat i jego stacje tematyczne to tragedia i hańba, wstyd dla wszystkich - jeszcze te skutki ogłupiania społeczeństwa debilną ofertą programową. Nic tam nie nadaje się do oglądania - gdybym miał władze i możliwość to odebranie im prawa do nadawania wszystkiego od razu zostałoby wprowadzone, razem z surowymi karami dla wszystkich za to odpowiedzialnych, potem więzienie i prace niewolnicze do końca - aż ktoś zrozumie że taka debilna TV jaką jest debilna Grupa Polsat jest nikomu nie potrzebna i szkodliwa - a w naszym kraju pozwala się istnieć i robić to co robią tym debilom za to odpowiedzialnym - czyli takie coś daremnego czym jest Grupa Polsat...
Awatar użytkownika
luk

Re: TVP1 i Polsat liderami w DVB-T. Kanały MUX-8 z największymi wzrostami

luk Czw Lut 08, 2018 3:01 pm

początkujące stacje doganiają stacje tvp, mimo bardzo słabego zasięgu, brawo jacek hehe
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Babcia Mówi Czw Lut 08, 2018 3:10 pm

Tak jak pisałam nowe stacje zaczynają łapać widzów. Ale jeszcze sporo przed nimi.
Stopklatka słabnie, nie potrafią zainteresować ludzi w średnim wieku. Trzeba przyznać, ich oferta jest słaba.

BTW znów cicho o nowych kanałach TVP na mux 8...
Awatar użytkownika
xxx

xxx Czw Lut 08, 2018 7:05 pm

Wczoraj zamienione były tabelki, jak się teraz okazuje, bo w komercyjnej wygrywało tvp. Mój koment usunięto, a widzę tabele zmieniono. Bez słowa. Mało profesjonalne.
Awatar użytkownika
conf

conf Czw Lut 08, 2018 10:20 pm

"Babcia Mówi " napisał(a): Tak jak pisałam nowe stacje zaczynają łapać widzów. Ale jeszcze sporo przed nimi.
Stopklatka słabnie, nie potrafią zainteresować ludzi w średnim wieku. Trzeba przyznać, ich oferta jest słaba.

BTW znów cicho o nowych kanałach TVP na mux 8...

a gdzie tu sukces? - przecież poszerzono w zeszłym roku dostępność kanałów muxa 8 na naziemnej o kolejne regiony to i widzów przybyło. Jak zaczną mieć w okolicach 4 % jak chłopaki od TV PULS, to zacznie sie zwracać interes - na razie to skarbonka, która się nie zwraca.
Awatar użytkownika
mon

mon Pią Lut 09, 2018 10:04 am

Jedynym miłym dla oka kanałem tv jest Eurosport. Zero polityki, zero niestrawnych polskich seriali, zero durnych teleturniejów, zero religii, zero durnych reklam ciągnących się przez 20 min. Czysty relaks.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pią Lut 09, 2018 4:54 pm

Od poczatku lutego 2018 coraz lepiej dziala mux8 z ilawa kisielice.musieli chyba zwiekszyc moc nadajnika,ja pisze z wabrzezna kuj pom gdzie mam zainstalowana antene.z wszystkich muxow odbieram lacznie 29 kanalow w tym tvp bydgoszcz,tvp gdansk,tvp olsztyn,czekam na kolejne stacje ntc,ktore maja pojawic sie w polowie br.pozdrawiam wszystkich odbiorcow ntc z nadzieja ze dotrze do nich takze silniejszy sygnal mux8.
Awatar użytkownika
LOL

LOL Nie Lut 11, 2018 12:56 pm

Awatar użytkownika
ell

ell Pon Lut 12, 2018 5:17 am

czyli WP w komercyjnej wielki wzrost , tylko ktoś zapomniał dodać... że ostatnie miejsce. Zabawne
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 129 gości